когдадеЦкие• 05 апреля 2023

Ви вважаєте нормально купувати 5 річній дитині сережки за 5к$?

Прочитала в одній темі що люди обирають для своїх 5 - 8 річних дітей брендові прикраси, мені здається це зовсім не нормально в першу чергу, з точки зору безпеки.
Ну але жіночки як завжди накинулись включивши повне недорозуміння: а шо тут тако, ви нічого не розумієте
P.S з урахуванням того що ви собі це можете дозволити.
Чесно, я можу, але щиро не розумію для чого
САМ_ТАКОЙ• 05 апреля 2023
Нет, смысла не вижу
А я нівроку• 05 апреля 2023
У меня просто нет такой возможности, потому и представить сложно.
Гербарія сушу• 05 апреля 2023
тема з метеликами ван кліф? ) там просто порадниці піськами мірятися почали, як на мене
фан L.O.S.T.• 05 апреля 2023
Нет,я ребенку когда покупала золотую цепочку брала тонкую,но крепкую,это были мои требования) Как раз из соображений безопасности)
черная мамба• 05 апреля 2023
не нормально завидовать. мне все равно, кто-то и за 50 тыс долл покупает сережки детям, и что?
автор когдадеЦкие • 05 апреля 2023
Ответ дляГербарія сушу
Ага, так здивувало
автор когдадеЦкие • 05 апреля 2023
Ответ длячерная мамба
При чому тут « завидовать»?
Файна дівка• 05 апреля 2023
Вы автор темы про сережки-бабочки?)) 100% там был диалог и вы подобное писали
Сметчица• 05 апреля 2023
какая вам разница, что в других семьях.
автор когдадеЦкие • 05 апреля 2023
Ответ дляФайна дівка
Ні, я не автор, якраз прочитала і здивувалась, згадала як в моїй юності сусідській дитині в ліфті вуха обірвали через діаманти
автор когдадеЦкие • 05 апреля 2023
Ответ дляСметчица
какая вам разница, что в других семьях.
А вам яка різниця до чого мені різниця?
Фима Собак• 05 апреля 2023
На каком этапе небезопасно?
Файна дівка• 05 апреля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Надо же, а онлайн с автором той теме синхронно появляется и пропадает
автор когдадеЦкие • 05 апреля 2023
Ответ дляФима Собак
На каком этапе небезопасно?
Наприклад пост 10
черная мамба• 05 апреля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
При чому тут « завидовать»?
а какие чувства вы испытываете? как вам факт о том, что кто-то покупает сережки детям за 50 тыс долл? завидуете конечно. чужие деньги считать вообще вредно
А я нівроку• 05 апреля 2023
Ответ дляФима Собак
На каком этапе небезопасно?
Теж не зрозуміло, ніхто ж з вулиці не знає, що то ванкліф. В моєї куми браслет ванкліф оригінал, але ж такі роблять і наші виробники золота, зі сторони просто золотий браслет. Так само і з сережками. Хочуть оригінал і можуть дозволити, чому б ні, не за останні ж гроші куплені
Сметчица• 05 апреля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
А вам яка різниця до чого мені різниця?
вы выносите это на форум.
зачем? не хватает своих эмоций, радости, общения в семье..надо полазить в чем то еще.
кому какое дело что и кто и когда позволяют себе и своим детям. зачем это обсуждать.
Чучало яблуні• 05 апреля 2023
У тих хто обирає маленькій дитині такі сережки дитина в повній безпеці )) часто або з батьками на машині, або з водієм. В приватних школах, де половина таких. А як взуття по 1000 долларів купляють дітям? Там зовсім іншими сумами мислять. Ви можете дозволити, але не настільки, як ті, хто таке купляє. А, якщо це заради понтів,то це дурість.
автор когдадеЦкие • 05 апреля 2023
Ответ длячерная мамба
Ну дивіться, я взагалі не відчувала заздрості в своєму житті ще ніколи, але я так розумію ви не уявляєте що у людей можуть бути інші причини, наприклад, цікавість. Не маю про що далі з вами дискутувати.
Фима Собак• 05 апреля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Наприклад пост 10
Ребенок может быть с мамой, няней, водителем, охранником.
А про пост 10.
Вы думаете гоп-стоп как узнал, что в ушах брюлики? Язык мамы или других членов семьи.
Вы отличите фианит от бриллианта в ушах в лифте?
Ніколи не збрешу• 05 апреля 2023
Ответ дляЧучало яблуні
💯
черная мамба• 05 апреля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
вы не интересетесь, а осуждаете и завидуете, покупают да и покупают.
черная мамба• 05 апреля 2023
Ответ дляЧучало яблуні
Автор думает такие сережки покупают в кредит с зп 10 тыс грн
автор когдадеЦкие • 05 апреля 2023
Ответ дляЧучало яблуні
Взуття я цілком розумію і сама купую таке інколи і собі і дітям, хоча воно як правило не 1000 менше, 500-600 якщо мова про люкс бренди
І тут не питання: як можна, а питання саме про ювелірку з метою безпеки
А я нівроку• 05 апреля 2023
Ответ дляФима Собак
А про пост 10.
Гопстопу просто треба золото було в ломбард здати, кому ті мінібрюлі потрібні
Сірничок• 05 апреля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Поверьте, всего лишь пару людей из 100 различают где бриллианты, амгде нет.
автор когдадеЦкие • 05 апреля 2023
Ответ дляСметчица
вы выносите это на форум.
Ну ви ж для чогось приходите на форум? Не перекладайте на мене своє « не хватає»
автор когдадеЦкие • 05 апреля 2023
Ответ дляФима Собак
А про пост 10.
Так, згідна що вони знали що там брюліки і чекали на неї після школи
автор когдадеЦкие • 05 апреля 2023
Ответ дляА я нівроку
Так там і золота як кіт наплакав
А я нівроку• 05 апреля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Так всяке бидло і просто на 2 грами може позаритися на дозу, тоді все небезпечно