Гидроусилитель руля• 05 апреля 2023
Карти Таро.. ніколи не вірила, а ось сталося
Ще три роки тому робила дівчина мені розклад . Сказала, що ми з чоловіком зовсім різні і нам разом не жити . І коли ми розлучимося, в мене з‘явиться в житті інша людина з якою я буду почувати себе щасливою. Три роки я наважувалася, намагалася склеїти розбиту чашу, але не вийшло .
І після того, як отримала документи про розлучення, знайомлюся з чоловіком. Він мені дуже подобається.. цікаво це збіг чи дійсно тарологи щось бачуть …
ТаПрямТам• 05 апреля 2023
А ви теж помітили, що у війну розвелось надто багато тарологів, кармологів, гадалок, езотериків, коучів, недопсихологів та іншого непотрібу і гребуть бабки на таких, як автор?!
жар-птица Нюра• 05 апреля 2023
А если бы не совпало гадание, Вы и не вспомнили бы про него
Рандомное совпадение))
При разводе люди часто быстро ищут замену, чтобы не страдать, чистая психология
Рандомное совпадение))
Гидроусилитель руля
• 05 апреля 2023
Ответ дляПлету интриги
Яка гарна реклама тарологам...
😉 ні , нікого рекламувати не збиралась
Natal_ka91• 05 апреля 2023
Можливо, так співпало, а може дійсно в людини є дар. Головне, тепер вірити просто що знайдете свою другу половину.
Гидроусилитель руля
• 05 апреля 2023
Ответ дляТаПрямТам
Це було дуже давно, ніколи не вірила .. і робили безкоштовно) завжди скептично до цього відносилась ..
Гидроусилитель руля
• 05 апреля 2023
Ответ для_MadonnA_
Разбитую чашу не склеить и без тарологов , рано или поздно развод
Це ви 100 праві !!!
Гидроусилитель руля
• 05 апреля 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Рандомное совпадение))
І я про те)) завжди скептично відносилась до таких гадань .. просто дуже співпало і тепер крутиться в голові)))
Морковна• 05 апреля 2023
Мне 100 раз говорили, что я разведусь с мужем. Ну вот уже лет 10прошло и еще не развелась хоть вместе и не живем. Не знаю даже) еще и второй мужчина появился хотя этого точно не ждала и никто о нем даже не заикался)
Гидроусилитель руля
• 05 апреля 2023
Ответ дляNatal_ka91
Можливо.. але у віці 35+ і з 2 дітьми дуже наважко налаштуватися на нові стосунки .. дуже забагато різних думок і досвіду, який заважає просто насолоджуватися …
Снежнакомка• 05 апреля 2023
Мне давно одна женщина очень четко описала и будущую работу и мое окружение, вплоть до профессии и возраста. На жизнь это никак не повлиялл, но я удивилась точности
Natal_ka91• 05 апреля 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Відпустіть ситуацію, як буде, так буде. Скільки раз переконувалася, що якщо над чимось переживати, нічого не виходить, а потім просто забити, все само собою приходить. А досвід навпаки ваша перевага.
Гидроусилитель руля
• 05 апреля 2023
Ответ дляСнежнакомка
Може і дійсно в людей дар…
ТаПрямТам• 05 апреля 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Чому зараз скептично до цього не відноситесь? Адже, по суті вона не сказала нічого особливого.
Я така бойова• 05 апреля 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
😉 ні , нікого рекламувати не збиралась
Просто зараз прийде хтось з іншого акаунта і почне гадати
Немає таких людей, це трішки психології, трішки досвіду і т.д. просто є хто хоче в це вірити і є хто на цьому заробляє
Гидроусилитель руля
• 05 апреля 2023
Ответ дляТаПрямТам
Можливо вона сказала те, що я хотіла в той момент почути…
Кожна жінка мрія бути коханою🤷♀️
Гидроусилитель руля
• 05 апреля 2023
Ответ дляЯ така бойова
.. можливо вона відчула, що я хотіла почути чи сказати мені щось приємне.. хто знає🤷♀️
Гидроусилитель руля
• 05 апреля 2023
Ответ дляNatal_ka91
Дякую 🤗 так і вирішила ) але якось страшнувато …
Я така бойова• 05 апреля 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Я вам відкрию секрет. Я інколи заходжу в такі теми пишу відповідь. І мені теж багато хто дякує.