Бабка-ежика• 05 апреля 2023

Лактозна непереносимість доказовість

Отже, вже ставила своє питання щодо АД, після тижня активного використовування емолентом, майже всі почервоніння зійшли.
Але й прийшов результат на лактозну непереносимість. І от я спокійна, бо не побачила там нічого критичного, на відміну від нашого педіатра. Педіатр наче не погана, часто доказові методи використовує, але остаточний крок в доказовість зробити не може, тому я за нею перевіряю призначення.
По результату аналізу призначила Мамалак або Лактазік, написала що у нас часткова непереносимість лактози(таке взагалі буває)?. Ну ок, по Мамалак читаю що приймають до 3-4 місяців, потім фермент сам вироблятись починає. А нам вже 4 місяці🤷‍♀️ і декілька днів, тож не бачу сенсу приймати, бо як ферменту почати вироблятись, якщо в організм почнуть вводити ззовні🤷‍♀️
Ну а потім в пошуках корисної інформації знайшла публікацію педіатра Лідії Бабич, у неї взагалі говориться про те, шо АД немає ніякого зв’язку з лактозною непереносимістю.
автор Бабка-ежика • 05 апреля 2023
Забула написати питання, у кого подібні результати були, можливо я чогось не знайшла і нам справді треба приймати додаткові ферменти?
Червона калина• 05 апреля 2023
Не только нет связи, но и сам этот анализ трактуется иначе, пошла какая-то безумная повальная мода его сдавать.
Переносимость лактозы в реальном времени (не предрасположенность, которая может реализоваться и в 50 лет) показывают дыхательный тест или анализ кала на углеводы.
Вот там действительно видно, что происходит с лактозой в организме.
Зоряний Шлях• 05 апреля 2023
Мені 36 по а аналізам тс. Взнала 9 років назад. Але я молочку ніколи не їла мені від неї не добре було. Раніше так повалльно аналіз цей не робили.
Свій варік• 05 апреля 2023
У мене і дітей С/С, дізналась пару місяців назад. Мені 38, дітям 15 і 13. До цього часу нічого не робили і не приймали, але тепер перейшла на безлактозну продукцію, але не вірю в те, що вона безлактозна) Так і живемо
Проработник• 05 апреля 2023
Часткова непереносимість. Дихальний тест в дорослому віці. Але з дитинства не їм молочку. Зле. І немає тяги, і на смак теж не подобається.
язззззь!!!• 05 апреля 2023
Ответ дляЧервона калина
Абсолютно вірно!
Навіть гомозиготи (с/с) можуть виробляти ферменти до якогось віку.
У мене с/с. Я до 20 років їла молочне без проблем, а потім почала помічати що щось пішло не так, тому сдала аналіз.
Зараз 30 років, молочне переношу вкрай погано, навіть безлактозній продукти підходять далеко не всі.
Щодо АД - він у мене теж є ( особливо в холодну пору року загострення) - то ніякого зв´язку з молочкою я не бачу. Дерматит почався років в 13,, молочне тоді я ще їла спокійно. І є зараз, коли не вживаю.
Туфли в чешуе• 05 апреля 2023
Ответ дляБабка-ежика
Напишу вам свою істррію, дитині зараз 6 років, з моменту введення молочного прикорму були жахливі плями по тілу, які тріскались до крові. За 3 роки її життя лбійшли всіх лікарів і здали тони аналізів. ЛЕ нема, аллергії на молочні білки нема, але жо 5 років вона не могла їсти молочне, за тиждень два вживання всю обкидало плямами. Стоїть діагноз АтД, є чіткийзв´язок з продуктами - зазвичай обсипає на хіматурну нездорову їжу і перебор молочки. Але то процес пари тижнів, не миттєвий. Літом шкіра краще, дуже классна після моря і сонця.
Алергію не підтвердили на жодний із продуктів, тільки пилок дерев там щось потягнув трохи.
Я знаю , що АтД циклічний і часто не пов´язаний з харчуванням, але в нас чіткий зв´язок. Сама перша висипка була десь в 4 місяці, я за дегь випила 1 л молока, дитина була на ГВ і її обкидало.
Але після 5 років стало краще) навіть молочку даю дозовано, шкіра не ідеальна, суха, машу емолентами і в загострення кортикостероїдами.
Ванна Тазиковна• 05 апреля 2023
Моему сыну тоже ставили непереносимость, он год был на безоактозной диете, но никакого эффекта , только похудел и сыпало на все
Туфли в чешуе• 05 апреля 2023
Ответ дляБабка-ежика
І ще хочу дописати, були коліки і метеоризм до 5 місяців, також давала фермент і симетікони, нічого воно не дало. Більше лікування для мами, ніж для дитини
САМ_ТАКОЙ• 05 апреля 2023
Є різні причини висипання у дітей. А так, часто маленькі діти мають таку проблему. У моїх двох діток були сильні почервоніння на шкірі до 3-х років, саме через молочні продукти. Добавляляла Мамалак. Доньці ми аналіз робили, сину - ні, бо і так було зрозуміло. В неї була вторинна непереносимість. Після 3-х років стало нормально, але все одно має атопічні прояви шкіри. Якщо кишківник не добре працює, то є висипання і зараз. Їй майже 9 років.
Ще у діток є часті випорожнення зеленуватого кольору з великим вмістом слизу. Це також одна із причин непереносимості лактози.
Я, будучи вже в зрілому віці, стала мати проблеми з будь-якими молочними продуктами, навіть з твердим сиром. Здала аналіз - повна непереносимість. Хоча є такі дослідження (говорила педіатр і гастроентеролог), що з віком у нашої раси людей стає лактозної непереносимості більше. Фермент зникає.
Тому вам просто потрібен гарний педіатр або дерматолог. Можливо у вашої дитини АД пов‘язаний не з молочкою, а такий тип шкіри. Це може сказати компетентний лікар.
автор Бабка-ежика • 05 апреля 2023
Ще маю додати, що я п’ю та їм всю молочку, маю шалену тягу до неї, у чоловіка любов до сирів, старша дитина теж любить молочне і проблем таких не спостерігали
САМ_ТАКОЙ• 05 апреля 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Ваш випадок майже ідентичний моїй дитині. АД пов‘язане з накопичування алергенів в самому організмі. Тобто коли не хватає ферменту для перетравлення тяжких для неї продуктів. Ніжний ЖКТ я це називаю. Тоді все іде зовні. Дуже суха шкіра, може покриватися легкими червонуватими подекуди висипаннями. При хворобі на обличчі частіше всього. Зволоження у неї завжди і контролюю що їсть. Ще дерматолог та алерголог рекомендувала не купувати магазинні засоби для миття шкіри та голови. Беру Біодерму, урьяж чи Емоліум. Щось, що не сушить так сильно шкіру.
САМ_ТАКОЙ• 05 апреля 2023
Ответ дляБабка-ежика
Автор, я теж любила всі 35 років допоки не почала мати проблему з усім ЖКТ та не почало опухати горло. Думала, таке може бути з будь-ким, але не зміною. Це якийсь нонсенс. Але і таке є((( Коли годувала сина, не їла нічого. Або спати хоч трохи, або їсти в мене був вибір. Я вибрала спати. Якщо я з‘їдала бодай кусок сиру - все, дитя кричало криком добу. І такий стан був до року.
Барабан для дорослих• 05 апреля 2023
у мого сина выявили СС, такой результат вроде бы у 70% населения.но есть но, у него были запоры, я долго с этим мучалась и только когда убрали молочку, все наладилось. СС говорит, о том что у родителей тоже скорее всего есть эта гомозигота, я тоже все детство страдала от запоров, а мама мне говорила кефирчику попей, который мне не помогал и делал хуже. все от не понимания. и мне плевать доказательно или нет, я вижу негативное влияние молочки.
причем у кого СТ результат обычно поносы и высыпания, как это можно игнорить, просто потому что это не доказательно, тем более у вас маленький ребенок, ферментативная система не сформирована, вы кормите грудью, сами от молочки не отказываетесь, еще и не хотите ребенку помочь-добавить фермент? для меня это глупо, но выбор за вами
Туфли в чешуе• 05 апреля 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Так, все вірно! З віком стає краще, але нажаль, повність напевно не зникне(
Я теж купую з хорошим складом гелі і шампуні.
В дочки попа страждає в першу чергу, потім на ноги йде і вже тоді наверх, коли до обличчя доходить, було пару разів, то в кутиках очей плями і вушка((((
Так, харчування потрібно контролювати, хоча всюди всі пишуть, що АтД не має відношення до харчування, але практика показує інше
САМ_ТАКОЙ• 05 апреля 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Я беру шампунь тільки Ур‘яж, це єдиний дитячий шампунь окремо із таких серій. Тоді нема кірочок на шкірі голови.
Ви спробуйте вести харчовий щоденник. Я таким чином вілслідкувала коли йде більша проява і на що. Особливо в будь яку хворобу, педіатр і алерголог нам рекомендувала виключати з харчування молочку і білий хліб. Щоб не нагружати підшлункову.
АД то тип шкіри, але він ніколи не буде такий як у звичайних людей. І зволожувати треба постійно. І шкіра це саме про внутрішні процеси. У когось вона така дуже чутлива просто так, а у інших проявляється по іншому.
Те ж саме можна сказати про псоріаз. Це теж стрес, генетика та погіршення харчування, яке також впливає на кількість бляшок на тілі. Все в купі!