Леплю из пластилина• 05 апреля 2023

Криза в чоловіків в 48-55 років

Напишіть будь ласка,хто зіштовхнувся з цим,свої думки,чи є справді зв´язок,що вони розуміють,що старішають і хочуть щось доказати,чому саме з набагато молодшими?Чому вірять їм?Не розуміють,що від них треба лише гроші?Чому обирають ризик і часто лишаються і без коханки і без родини?Чому в них наче мозок не працює,звідки така прив´язанність,це кохання чи ілюзія?
Кривая спроса• 05 апреля 2023
Ответ дляPetrovna after 50
на квартиру и машину так ответила любовница моего мужа
Якщо бідний чоловік , я про це писала. Коханка, це привелегія багатих.
Petrovna after 50• 05 апреля 2023
Ответ дляКривая спроса
да был бы сварщиком как молодости ,то нафиг ей не нужен ,а так жирный пузатый для нее пупсик ха ха
Бесбардак• 05 апреля 2023
Ответ дляКривая спроса
Навіщо воно вам, не заморочуйтесь))) Живіть так, щоб не жалкувати, і було що згадати. Ображає чоловік? Найдіть, хто кохатиме. Копатися в чужих мізках, це неблагодарне діло.
Моєму 52 роки, мені 46. У нього свої заскоки, у мене свої. Не знаю зраджує , чі ні. Раніше може б було цікаво, а зараз просто хочу жити. Мене кохають у ліжку , до мене добре ставяться. Вчинки чоловіка показують, що все для мене і родини. Гроші у мене під повним контролем, бо всі фінанси сім´ї на мені. Клієнт банки, п24. Все до єдиної копійки знаю де. Якщо є коханка, то чоловіку повезло, вона його кохає бідного,а це дорогого коштує)) А ще вона неприхотлива, бо в неї на кохання з моїм чоловіком від сили є 15-20 хвилин, і то раз на 2 неділі. Бо один бізнес на двох, і завжди разом.
Вы мудрая очень,молодец,у меня мама такая
Кривая спроса• 05 апреля 2023
Ответ дляPetrovna after 50
Та ну навіщо жирний?))) Зараз чоловіки при грошах слідкують за здоров´ям. В мене був старших за мене чоловік по молодості, то таке гарне тіло накачане, просто секси. А мій зараз, краще за мене в свої 52 роки. Достроїв над гаражем своїм тренажерний зал, то там частенько зависає. Я теж стараюсь жирком не обростати, але мені це важко дається )))
Бойова• 05 апреля 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Та ж напишіть подробиці. Цікаво
Еле холюдит человек, в прямом смысле ) начал флиртовать с молодой сотрудницей. Втихаря подвозил ее, дарил ей там что-то. Свекровь начала то в ’обморок падать’, ’болеть’, чтоб переживал )) в общем, потом дети вмешались. Сын четко дал понять этой даме, чтоб держалась подальше...вроде попустило, но сын как-то увидел сообщение у папы у свекра ,что она его ждет где-то, он об этом никому не говорил. Ну а потом война. Мозг вернулся на место. Что там было знает только он. Но там такая девица, ничем не побрезгует. Ни старым, ни хромым, ни толстым. Муж у нее -амеба, не способный заработать денег.
Petrovna after 50• 05 апреля 2023
Ответ дляКривая спроса
пьет и жиреет, дома все есть от беговой дорожки куча штанг ,бросил заниматься давно стал колобком с кучей понтов ,байкер
100%• 05 апреля 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
От мене оце запаморочення цікавить,це щось властиве саме в цих кризах.Проходить час і дехто навіть не розуміє що то булота жалкують,особливо,якщо родину втратили
Та в будь-якому віці період гострої закоханості виглядає як запаморочення. А закохатися можна і в 50, хто б що не казав.
Ну а криза виникає, якщо людина не відчуває себе реалізованою в стосунках, активне життя добігає кінця, не хочется втрачати хоч якийсь шанс на щастя.
Кривая спроса• 05 апреля 2023
Ответ дляБесбардак
Це не мудрість. Це розуміння, що ти нічого не змінешь у іншої людини, тільки себе можешь міняти. А наші жінки все хочуть чоловіків змінити, та його відношення до себе. Я шишок набила , але був гарний вчитель коханець. Це один з плюсів, мого зустрічання з дорослим чоловіком)).
Я , як була молодою, нерви потріпала чоловіку своєму, хвала Господу, його кохання виявиломь сильнішим за мої вибрики.
Вот Она Я• 05 апреля 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
А чому найбільше цих випадків саме в цьому віці?Вони як дурні себе ведуть
Это биология. У ’старых’ жен менопауза, а им хочется быть еще резвыми козликами. Ведь это так приятно - молодая семья, новенькие дети, яркие краски, иллюзия, что он так же органичен в этой семье, а не старпер, как на самом деле:)
Скажу больше - если б на 50-летних теток массово велись молодые мужчины и с ними реально было бы создать новую семью со свежими детьми, женщины точно так же сходили бы с ума. А так они сходят, но бесцельно.
Пуки-куки• 05 апреля 2023
Ответ дляСтильна штучка
Та да. Не осталось. А вкусный обед, чистое белье, уют-комфорт и возня когда заболеет? А болеют они после 50-ти поголовно. Гипертония, простатит, диабет, люмбаго вместо автомобиля и квартиры. И все это с каждым годом усугубляется.
Ви дуже переоцінюєте роль жінки в сучасному господарстві. І недооцінюєте вклад чоловіків в сім´ю. В моїй сім´ї побутових інвалідів немає.
Хворіють після 50 і чоловіки, і жінки, так само і чоловікам і жінкам потрібна турбота.
Кривая спроса• 05 апреля 2023
Ответ дляPetrovna after 50
А, це ваш випадок, зрозуміла. Мабудь гроші сильніші виявились для коханки.
Боже, заздрю чоловікам. Вони про себе думають, що боги. Жодних комплексів по зовнішності. Я записалась до масажиста, та 2 неділі тіло в тренажерці приводила у порядок, щоб на столі лежала хоч трошки кращою))) масажист був чоловік. І йому то начхати на жінку 46 років, але мої комплекси)))))
Стильна штучка• 05 апреля 2023
Ответ дляВот Она Я
Тю, тоже мне проблема. Были бы деньги. Ну не влюбляются же в дряблых пердунов и пердуних ей-богу.
Вот Она Я• 05 апреля 2023
Ответ дляСтильна штучка
Нюанс в том, что пердунихи это понимают, а пердуны - нет! Как слепые, верят в любовь страшную и собственную неотразимость.
Женщины, вообще, поумнее будут....
Стильна штучка• 05 апреля 2023
Принесло картинку в тему.
Бракосочетание секс-символа 90-х, американской супермодели Анны Николь Смит и нефтяного магната Джеймса Говарда Маршалла II. США. 24 июня 1994 г.
Стильна штучка• 05 апреля 2023
Деньги решают все. Любовь-фиговь. Если 50+без денег вертанет хвостом, то и возвращать не нужно. Это только его безмозглый выбор. А если с деньгами, то и в 70+ к молодой уйдет от уже постаревшей 40-летней пассии))
Вельшановна• 05 апреля 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
У меня муж намного старше, ему 52, поверьте, кризис от него все равно никуда не ушел - постоянно бубнит и постоянно ему все плохие вокруг
И у меня такой же 46 лет. Всегда бубнит но не на меня а вобще , все не так, никак его обслуживают везде, раздражительность.
вАлнуюся сильнА• 05 апреля 2023
Ответ дляВельшановна
Мне кажется это уже возрастное, сейчас я хочу себе ровесника мужа