Леплю из пластилина• 05 апреля 2023
Криза в чоловіків в 48-55 років
Напишіть будь ласка,хто зіштовхнувся з цим,свої думки,чи є справді зв´язок,що вони розуміють,що старішають і хочуть щось доказати,чому саме з набагато молодшими?Чому вірять їм?Не розуміють,що від них треба лише гроші?Чому обирають ризик і часто лишаються і без коханки і без родини?Чому в них наче мозок не працює,звідки така прив´язанність,це кохання чи ілюзія?
Залізна пані• 05 апреля 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ну не все оточення таке звісно))
Лише 2 випадки,родичі
Гарні родини були.Обидва в 51 та 53 понаходили молодух та пішли з дому,ходили щасливі але наче дурні.Один через рік попросився назад,другий так і вештається ,поміняв їх шт 4 та шукає де жити
Лише 2 випадки,родичі
Это их жизнь, они сделали свой выбор. Значит, в ’гарних родинах’ у них всё было не так уж и хорошо.
годовасик• 05 апреля 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ну не все оточення таке звісно))
Лише 2 випадки,родичі
Так,в них ще скляні очі стають
У мого так було
Трахтибидох• 05 апреля 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Вибачте,не вірю..
Якщо їй 28 наприклад,а йому 50..це вже немолоде тіло,можливі проблеми зі здоров´ям,потенцією.Як правило родина,яку покинув,діти,треба грошима допомагати...навіщо це все їй?Якщо купа молодих та вільних.Тоді заради грошей
Коли мені було 19, я зустрічалася із чоловіком, якому було 47. І це напевно, найяскравіші враження від романтичних відносин, за всі мої 44 рочки).
Кохане тіло не має віку. До того ж, не у всіх висока статтєва конституція, і займатися сексом 3 рази на день хочуть далеко не всі ну а те, що досвідчені коханці/ коханки вміють задовільнити партнера і без допомоги члена/ вагіни , знають всі.
Ну а щодо наявності однолітків: для романтики потрібно не стільки молоде тіло, скільки відношення та спільні інтереси, погляди, знання. Комусь вдається знайти це у однолітках, хтось шукає у людях старшого/ молодшого віку
Гуляю босоніж• 05 апреля 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
А чому найбільше цих випадків саме в цьому віці?Вони як дурні себе ведуть
Такие случаи не только в 50. просто наверное в этом возрасте больше потому что из серии последний вагон. С эрекция уже начинаются у многих проблемы и все, мозг отпал. Для них смерти подобно.. Вот и ищут вдохновения на стороне. А там всплеск гормонов кратковременный и вторая молодость. Знаете сколько бы денег заработал тот, кто придумал бы лекарство от старости? Или хотя бы средство на пару лет то возвращает назад в молодость))?
мадам Везувий• 05 апреля 2023
Ответ дляКривая спроса
Ну вони ж це вивчали, не для того, щоб виправдати когось. А так людина влаштована. Вивчали зміни в організмі, досліджували мозгову діяльність. Ви вважаєте просто сіли і написали статті в жіночі журнали?)
Люди і Констітуцію написали, і Уголовне право. Але ж не для виправдовування. Щось для знань, щось для порядку.
Ці кризи і зміни існують, їх ніхто не видумав, є вікові зміни не тільки фізичні, а і розумові. І це дослідили , а потім вже ствердили.
Почитай те пост 20. Согласна с ним. Существует запрос общества оправдать какое-то действие большого количества людей. Что бы это как будто не мужчина виноват, а кризис. Вот и придумывают разное, лечат. А толку никакого. Душу надо лечить.
Стильна штучка• 05 апреля 2023
Ответ дляЗалізна пані
Ой, такой ’сахар’ доглядать старого пердуна. Слушать его храп и пёрд. В общем, я рада за 25-ти летних.
В шоколаде• 05 апреля 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Без врахування матеріальної вигоди:
молода краля - це драйв, краса, її очі горять, сміх та погляд не обтяжений життєвими тягарями.
А жінка середнього віку - людина з історією, зі слідами досвіду на обличчі, часто з тілом черепахи-тортили, нема легкості та витонченості в рухах, як у молодиці.
Сік життя приваблює!
Випити ’молодильного винця’, забутися неначе у сні, що сам він скрипучий, як дерево та древній, як реліквія.
Сік життя приваблює!
Леплю из пластилина
• 05 апреля 2023
Ответ длягодовасик
Так,в них ще скляні очі стають
У мого так було
Це правда,я дядька не впізнала,ну наче без інтелекту,як обкурений,лице та вираз обличчя дурнувате та погляд в нікуди
Стильна штучка• 05 апреля 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Начало климакса. Пытаются вскочить в последний вагон.
годовасик• 05 апреля 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Да,да
Але мій колишній пише мені,скучає
На відстані дурь потрохи почала виходити з голови
Але мій колишній пише мені,скучає
Коренная киевлянка• 05 апреля 2023
секс
хочется попробовать всякого, пока еще могут. Особенно если был примерный муж и отец и молодость тоже была примерной)))
Кривая спроса• 05 апреля 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
От є таке поняття ’запізня любов’вікова любов...Чому вони закохуються в саме набагато молодших?Він же не стане 30 річним від цього?
Ну так, хочеться молодої і гарної. Це ж нормально. Получить тільки її багатий, а не бідний. То хотіти можна звісно. Я теж хочу з Бредом Пітом, але що поробишь, я не Джолі))))
Сексуальні бажання у чоловіків більші за жіночі. Вони не так закомплексовані своєю зовнішністю, як ми. Їм же ми і внушаєм, що вони найкращі. Ось вони і кидаються в бій)))
В мене був коханець 4роки, почали в його 48 років, мені 24. Він був виключно для грошей і моєї карьєри. Звісно, як чоловік він мені підходив і був гарний у ліжку. Але, був би без грошей і влади, в мене б його не було. То він з розуму по мені сходив. Скаженів, якщо молодий поруч зі мною, скандалив, щоб не брала на фірму чоловіків))) Так, дах йому рвало дуже. Якби сказала, то не роздумуючи кинув дружину і був би зі мною. Та він мене влаштовував тільки, як спонсор, а жити -ні. Зустрічаю його іноді. Пройшло 20 років. Він каже:’ добре, що ти мене стримала, щоб не розлучався, як запаморочення було’.
Я тут с краю постою• 05 апреля 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Вибачте,не вірю..
У дівчини може буди слабке лібідо, і секс, і тіло та потенція, їй не важливий- є такі люди.
Кривая спроса• 05 апреля 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Та теж їй здається, що любов безмежна. А він уже до 50 стільки знає фішок.
Та нічого їй не здається. Жінки молоді теж не всі дурні.
из_под_тишка• 05 апреля 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Вибачте,не вірю..
Молодой бросает жену с ребенком и не помнит о ребенке, что нужно ему помогать. Что молодой что старый , это кому как повезет
Пуки-куки• 05 апреля 2023
Кризіс середнього віку - це не про ’чоловік захотів молоду’. А про те, що в цьому віці і жінка і чоловік осознають, що ось те, що вони зараз мають - з цим їм жити далі. Не буде в більшості випадків кар´єрних взлетів - ви вже на плато. Діти виросли - і є час подумати про себе не в розрізі батьків, що відповідають за дітей, а просто дорослих людей. І багато хто розуміє, що немає сенсу триматися за сім´ю, від якої нічого не залишилося, окрім штампу в паспорті.
Жінок це теж стосується.
Леплю из пластилина
• 05 апреля 2023
Ответ дляКривая спроса
От мене оце запаморочення цікавить,це щось властиве саме в цих кризах.Проходить час і дехто навіть не розуміє що то булота жалкують,особливо,якщо родину втратили
Майор Медуза• 05 апреля 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Вы правы! Она с ним из за подарков и из за того, что он повезет ее на море, за границу. Ей не так важен секс и его качество.
Petrovna after 50• 05 апреля 2023
Ответ дляКривая спроса
А заради чого 25 річна з 50 річним зустрічається? На що розраховує?)))
на квартиру и машину так ответила любовница моего мужа
Стильна штучка• 05 апреля 2023
Ответ дляПуки-куки
Жінок це теж стосується.
Та да. Не осталось. А вкусный обед, чистое белье, уют-комфорт и возня когда заболеет? А болеют они после 50-ти поголовно. Гипертония, простатит, диабет, люмбаго вместо автомобиля и квартиры. И все это с каждым годом усугубляется.
Бесбардак• 05 апреля 2023
Я думала кризис к 40 у мужчин,все таки 50,это уже возраст молодого дедушки,а после 40 у многих мужчин проблемы с потенцией,после 50 там наверно уже сморчок,ну куда еще гулять. Моя сестра старше меня,когда ее мужу было 41,ушел из семьи,вернее загулял,она его выперла,он так и живет один уже 5 лет,с она вышла замуж и устроила свою жизнь
Глаза_в_3_карата• 05 апреля 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Моему 51. Какая нафиг крыза, тут бы под Бахмут не залететь. Всю войну сидим трясемся, сначала под авиарбстреоами, потом в полном бесправии, не до кризисов.
О, наконец-то реальная жизненная ситуация
А по теме - у женщин это тоже бывает, смысл удивляться мужикам?
Petrovna after 50• 05 апреля 2023
Ответ дляМоська-слон
Не знаЮ.
у моего хватает мозгов понимать что в 52 года, не будучи миллионЭром- он никому не упал, кроме меня.
плюс, простатит дает о себе знать в виде сбоев в потенции.
единственное, в чем поменялся с возрастом- всегда был уравновешенный и спокойный, а я наоброт. Сейчас поменчлись- он вспыхивает, как спичка, а я полный удав.
у моего тоже простатит и проблемы и ничего ,накупил виагры и решил ,что он мачо с молодухой
Petrovna after 50• 05 апреля 2023
Ответ дляЗалізна пані
Ну приятнее же секс с молодой женщиной, чем со старой, что тут удивительного?
приятнее но за это надо платить
Стильна штучка• 05 апреля 2023
Ответ дляPetrovna after 50
А там недалече и до инфаркта. Бггг.
ХаДиДиШь• 05 апреля 2023
Почему? Потому
Действительно мужчина начинает переоценивать свою жизнь и оказывается что что то упустил, где-то не дополучил впечатлений, а тело стареет, ты уже не торт. Плюс не забывайте что потенция с возрастом снижается и если в 20 лет вставало на все что с сиськами то чем старше тем для возбуждения нужно более молодую. Поэтому и рушат и семьи, и бизнес, уходят в экстремальные виды спорта, заводят молодых любовниц а потом не могут выдержать темп но все равно это делают.
Petrovna after 50• 05 апреля 2023
Ответ дляСтильна штучка
А там недалече и до инфаркта. Бггг.
инфаркт это еще легко отделался, у меня подружка работала в гостинице и рассказала случай, когда такой 50 летний мачо ,умер на любовнице во время секса ,и приехала жена сыном на опознание ,любовница там от страха тоже чуть с ума не сошла ,так вот пусть эти феи задумаются, чем может все со старичками закончится
Залізна пані• 05 апреля 2023
Ответ дляPetrovna after 50
А чего она боялась? Его с неё не сняли перед опознанием?
Кривая спроса• 05 апреля 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Навіщо воно вам, не заморочуйтесь))) Живіть так, щоб не жалкувати, і було що згадати. Ображає чоловік? Найдіть, хто кохатиме. Копатися в чужих мізках, це неблагодарне діло.
Моєму 52 роки, мені 46. У нього свої заскоки, у мене свої. Не знаю зраджує , чі ні. Раніше може б було цікаво, а зараз просто хочу жити. Мене кохають у ліжку , до мене добре ставяться. Вчинки чоловіка показують, що все для мене і родини. Гроші у мене під повним контролем, бо всі фінанси сім´ї на мені. Клієнт банки, п24. Все до єдиної копійки знаю де. Якщо є коханка, то чоловіку повезло, вона його кохає бідного,а це дорогого коштує)) А ще вона неприхотлива, бо в неї на кохання з моїм чоловіком від сили є 15-20 хвилин, і то раз на 2 неділі. Бо один бізнес на двох, і завжди разом.
Petrovna after 50• 05 апреля 2023
Ответ дляЗалізна пані
ну позор ,и могут обвинить в непреднамеренном убийстве ,но встреча с женой и сыном в таких обстоятельствах ,это уже страх