Попередня тема: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3104704
Якщо Ви хочете слідкувати за темою - натисніть на дзвіночок.
Правила теми:
1. Заборонено спамити.
2. Заборонено розміщувати пропозицію з товарами б.у (одноразово одягнене, в ідеальному стані). Допустимі лише НОВІ товари.
3. Заборонено розміщувати ту саму пропозицію частіше, ніж раз на добу.
4. Заборонено розміщувати посилання на оголошення.
5. Під час створення повідомлення обов´язково вказується інформація: фірма, ціна, розмір, умови, фото (якщо є), інші подробиці.
6. Усі уточнення про покупку пишимо в приватні повідомлення автору цієї пропозиції.
7. За систематичне порушення цих правил – бан.
----
Багато з Вас завалені "мотлохом", тому пропоную писати сюди тільки про свої прольоти (СП і оптовикам проходити повз), без посилань, а тільки назва фірма і розмір, кому треба, той зайде на ваші оголошення. Дякую всім, прошу у темі не флудити і без реклами, давайте поважати один одного.
Правила теми:
1. Заборонено спамити.
----
https://www.kidstaff.com.ua/tema-34086129.html женские спортивные кроссовки, цена 580 грн.
https://www.kidstaff.com.ua/tema-34086119.html женские кроссовки с нежными акцентами, цена 430 грн.
Сукня жіноча ZARA. Розмір S маломірить на XS
Нова, ціна 500 грн. Підійде на ОГ 80...84 см, ОС 88...92 см.
Мережива спідниця японського бренду Uniqlo.
Розмір S маломірить на XS. Нова, ціна 500 грн.
Підійде на ОС 88...90 см
Штани жіночі прямі Gap, модель Straight, занижена посадка
Розмір 2us (26’). На ОС 90...92см
Нові, ціна 400 грн
Докладно у оголошеннях
Підійде на ОС 88...90 см
Розмір 2us (26’). На ОС 90...92см
Нові, ціна 400 грн
Докладно у оголошеннях