Джонсонюк• 05 апреля 2023

Кто не ест сладкого. На праздник не плзволите себе кусочек паски?

Не будь КакСвета• 05 апреля 2023
Ніколи не любила паски і взагалі їм їх.
_amarantik• 05 апреля 2023
Позволю. Даже не один))
КошкинДом• 05 апреля 2023
Сладкое не люблю, но паски очень даже ем
5cmhybyna• 05 апреля 2023
їм солодке, шодня бігаю фігура ідеальна попа горіх
Губки-уточкой• 05 апреля 2023
Хуже. Я не ем ни глютена, ни сладкого.
Но делаю себе исключения пару раз в месяц, Пасха как раз такой случай.
Веккy• 05 апреля 2023
Я всегда в паске съедаю только верхушку вкусную)
Да будет так• 05 апреля 2023
Не ем сладкого и мучного, не стану есть и паску
Форточка• 05 апреля 2023
Солодке їм вкрай рідко, мучне теж. Але пасочки їм, обожнюю за рецептом свекрухи)
Цвірінь• 05 апреля 2023
Планирую поесть пасок как не в себя, еще хочу пирожных и яиц с майонезом
кнопкодав• 05 апреля 2023
Ответ дляВеккy
А я наоборот. Не люблю мастику и присохшие украшательства. Люблю изюм внутри и саму паску.
Анонимушка• 05 апреля 2023
Чому ж, дозволю) Спечу сама собі пасочку з кокосового і мигдалевого борошна, з помадкою з горіхової пасти (кокосова, арахісові, мигдалева). Ось лише сьогодні посилочку з Aumi отримала 🥰
Голубка миру• 05 апреля 2023
Їла, їм і їсти буду
Люблю ХОЛОСТЯКА• 05 апреля 2023
Ответ длякнопкодав
Причём тут мастика. Глазурь это белок взбитый
Редисочка• 05 апреля 2023
Сьем конечно. Сейчас вес в норме и тортик можно
Значит надо• 05 апреля 2023
И тортик Киевский позволю
Так точно!• 05 апреля 2023
Не ем не люблю) хотя сладкое ем безконтрольно. Но сейчас 3й день сахара не употребляю)) хочу до пасхи продержаться, ни печенек, ни конфеток... в общем печаль
Амелі на мілені• 05 апреля 2023
Испеку творожную с апельсиновыми цукатами на эритрите, будет вкусно)
НаливайКа• 05 апреля 2023
Я не ем сладкое потому что мне не вкусно, паску и покупать не буду
Бабульція• 05 апреля 2023
Не люблю і не їм. Що там хорошого? Звичайний солодкий білий хліб з родзинками..подумаєш....
Обнемашечка• 05 апреля 2023
не ем сладкое, терпеть не могу паски - сладкое тесто
СкиниУскачи!• 05 апреля 2023
Ответ дляАнонимушка
Ви на кето?
СкиниУскачи!• 05 апреля 2023
Ні, я буду голубці, холодець і домашню ковбаску)
parele• 05 апреля 2023
Не любитель сладкого, но пару кусочков съем.
Анонимушка• 05 апреля 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Ви на кето?
Так
СкиниУскачи!• 05 апреля 2023
Ответ дляАнонимушка
Так
Ех, класно було на кето)

Але довелося додавати вуглеводів, бо я худла)
Анонимушка• 05 апреля 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Ех, класно було на кето)

в мене теж була така проблема, в перші 2 місяці нормально так втратила вагу (при зрості 160 важила найменше - 43 кг). Я ще й на ОМАД була. Питання змогла вирішити лише збільшенням калорійного харчування. Їла багато жирів (дом.вершки, сало, масло, горіхові пасти, горіхи), пила вітаміни і мінерали (віт.Д, омега, магній, Цинк...). Підключила спорт з вагою і набрала масу (48 кг). Дарма ви так, з вуглеводами, ех.......
Марічка• 05 апреля 2023
Солодке їм, але паски - ні
Звичайна солодка булочка
СкиниУскачи!• 05 апреля 2023
Ответ дляАнонимушка
Я так і не їм хліб, крупи, солодке.

Додала яблуко ввечері, на вихідних можу піцу з´їсти.

По збільшенню кількості жирів -дорогуватий раціон виходить. На жаль.
КаРаКаТиЦа• 05 апреля 2023
Паску не люблю.
Зроблю творожну.