Володимир Путін має параною та постійно переживає через те, що може померти
Президент РФ Володимир Путін потрапив до Центральної клінічної лікарні у квітні 2022 року, після того, як Україна відмовилася капітулювати у війні та розбила російську армію так, що вона була змушена вивести війська з-під Києва. Про це повідомляють російські ЗМІ.
Про це стало відомо з інтерв´ю капітана Федеральної служби охорони (ФСО) Гліба Каракулова.
Також, за словами офіцера, Путін побоюється за своє життя. Наприклад, у жовтневій поїздці на саміт до Казахстану він зажадав поставити спецзв´язок не в кабінеті або в переговорній кімнаті в посольстві, як це бувало раніше, а в бомбосховищі. Каракулов пояснює такі заходи «параноєю».
На проблеми, скоріше, з психічним, ніж із фізичним здоров´ям у Путіна, вказує і те, що в кожне закордонне відрядження він бере з собою переговорну кабіну – куб заввишки 2,5 метри, звідки може здійснювати захищені телефонні дзвінки.
За словами Каракулова, крім цього, робочі кабінети в усіх резиденціях Путіна однакові, щоб по телетрансляції не можна було зрозуміти, де президент перебуває в даний момент. Як розповів офіцер, Путін вдає, що переміщається між містами, відправляючи під камери порожній літак із Сочі, «щоб заплутати іноземні розвідки», а сам при цьому залишається у резиденції «Бочарів струмок».
У розслідуванні також говорилося, що Путін вдається до нетрадиційних методів лікування, зокрема приймає ванни з крові рогів оленів за рекомендацією міністра оборони РФ Сергія Шойгу.
Перемога 2022• 05 апреля 2023
Год назад и Пу вот вот гыкнет, руки тряслись, ноги подволакивал и фото и видео доказательств. И рак мозга, и золотуха, и еще что то там. Ну и что?
Ваш психолог• 05 апреля 2023
Там целый букет.Мировые психиатры будут платить большие деньги,чтобы иметь возможность исследовать его мозг.
Лично я мечтаю увидеть их заключение!
po_li_na-49a8• 05 апреля 2023
а что это он раззвезделся так? Выехал из рашки?
а так забавно и про паранойю и нарциссизм и так ясно, так полный набор
Так это давно ясно, что оно параноик.
Одного только его цепкого держания за стол по видео, было достаточно, чтобы это понять, а то как оно ногами, чуть ли не чечётку отплясывало, на встрече с лукашем, то вообще, сто процентное подтверждение не только паранои, но и шизофрении в том числе.
Я вообще не понимаю, почему до сих пор живущие в рашке рашисты, этого не видят или им пофиг, потому что сами точно такие же.
Думаю что скорее да, чем нет.
Ответ дляВаш психолог
Лично я мечтаю увидеть их заключение!
Да ладно . Анекдот помните , вскрыли мозг блондинки , а там ниточка перерезали и уши отвалились . Так и здесь будет .
Natal_ka91• 05 апреля 2023
Інколи передивляюсь в ютуб канал Генерал свр. Там цікаві речі про нього розповідають і підтверджують ці слова. Не знаю чи це правда, хз але для самозаспокоєння інколи цікаво послухати і повірити)))
Angelika93• 05 апреля 2023
Ответ для5cmhybyna
140 мільйонів
Самое обидное, что у японцев такая маленькая территория, а их 125 миллионов. А эти олени заняли и зас*али столько земли...
Ваш психолог• 06 апреля 2023
Ответ дляTekila_
Но физически здоров, к сожалению, как для 70-летнего деда. Так, что зря разгоняют эту тему, что оно вот-вот крякнет.
Внешне-не показатель.
У меня много примеров из жизни,когда все хорошо,а потом вдруг инсульт,инфаркт,и нет человека в одночасье.
В прошлом году умерла лучшая подруга-все было хорошо,ничего не болело,не беспокоило.Заболела вроде как ОРВИ(или грипп,или Ковид,но врач поставил именно ОРВИ,тест на Ковид был отрицательный).И по симптомам-обычное ОРВИ(насморк,горло,кашель, небольшая t ).Через неделю усилился кашель,потом ещё больше.
Через месяц ее не стало.Летальное воспаление лёгких,в итоге(заключение вскрытия)
А за месяц до ее ухода,я с ней,полностью здоровой ,сидели в кафешке.
SlawaUkraine• 06 апреля 2023
Ответ дляАриэлла
Так это давно ясно, что оно параноик.
Думаю что скорее да, чем нет.
был такой себе параноик и шизик гитлер, через пропаганду по радио и в кино он заразил психозом и неврозом с истерией большую часть немцев, а меньшинство боялось критиковать что бы их не посадили или не растреляли