ЯниЯ• 06 апреля 2023

Хочу спати, ниряю в сон, але кашель душить і бац не сплю

Нд, пн, вт температурила.
Зараз вже перейшло в насморк і кашель.
Дихаю інгалятором, сінупрет, то, сьо.
Але зараз починають мокроти відриватись і спати не дають. Це жесть!!!
Кашляю, аж на дивані підстрибую.
Чую - сусідка знизу теж не спить і кашляє як бегемот...
короткопамятна• 06 апреля 2023
Кашляйте синхронно.

автор ЯниЯ • 06 апреля 2023
Треба буде її в ліфті обійняти і сказати: ’Сестра!’
Пописанная парта• 06 апреля 2023
Ну ви ж подихали інгалатором , то що очікували ? Тепер кашляйте до ранку і там до лікаря. Сподіваюсь ви ще не надихали собі пневмонію . Прийміть но-шпу , а краще - препарати з кодеїном , якщо є , або лібексин .
Natal_ka91• 06 апреля 2023
Мені чай теплий або молоко тепле допомогає. Також мінералка газована кінм температури. Зараз якось всі поголовно хворіють саме кашлем таким(( я вже 2 день сплю напівсидячи(

І так, вірно про но-шпу написали вище.
Боневтікла• 06 апреля 2023
А что это, вирус какой-то ходит? У меня все знакомые чихают
автор ЯниЯ • 06 апреля 2023
Ответ дляNatal_ka91

І так, вірно про но-шпу написали вище.
Молоко допомогло аж на 20 хв.
Потім знову приступи
Natal_ka91• 06 апреля 2023
Ответ дляЯниЯ
Молоко допомогло аж на 20 хв.
Потім знову приступи
Можливо, ще в кімнаті спекотно і сухо?
Я стараюсь в такі моменти з привідкритим вікном на провітрюванні спати
автор ЯниЯ • 06 апреля 2023
Ответ дляNatal_ka91
Можливо, ще в кімнаті спекотно і сухо?
70% вологості
А я з косою• 06 апреля 2023
Меня когда кашель ночью начинает мучить, я пью воду и он на какое-то время проходит, это даёт мне нормально уснуть и я не просыпаюсь до утра.

автор ЯниЯ • 06 апреля 2023
Ответ дляА я з косою
Дякую, зараз спробую
Кіма кепка• 06 апреля 2023
У меня такое бывает это с носа ,нос хорошо лечите промывайте,и хорошо мятная мазь по типу доктор мом помагает-мажете как бальзамом в носу. Подушку вторую положите,чтобы голова выше была
Кіма кепка• 06 апреля 2023
Если сосательные таблетки от горла под язык положите или мятная какая-то конфета
Дама_с_караваем• 06 апреля 2023
Спреї та льодяники з анестетіком - лідокаїном. Це майже єдине, що допоможе. А сьогодні спробуйте спати полусидячи.
Я Головна• 06 апреля 2023
Нош-па спазми кашлю знімає дуже бистро. Спати спокійно будете.
Идеальная оптимистка• 06 апреля 2023
Леденцы любые облегчают . Спать на боку
Идеальная оптимистка• 06 апреля 2023
Ответ дляЯ Головна
Да ,ношпа при сухом давящем оч хорошо
автор ЯниЯ • 06 апреля 2023
Дякую, дєвочки