Пирожкиня• 06 апреля 2023
Таргет в сторіс ставиться лише на добу?
Пирожкиня
• 06 апреля 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Ні, скільки вам потрібно ставите.
А як зробити так, щоб сторіс з рекламою через добу не пропало?
Біток чи ефір?• 06 апреля 2023
Ответ дляПирожкиня
В своїх сторіс ви його не будете бачити через добу. Статистику в рекламному кабінеті можна дивитися
Пирожкиня
• 06 апреля 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
О, дякую велике)) Думала, через добу пропадає разом з рекламою)
Плету з бісеру• 06 апреля 2023
Нет, там выбираете в настройках - или реклама показывается определенное количество дней (от 1 до 30), или реклама показывается непрерывно, пока вы ее не отключите