Сладкий лимончик• 06 апреля 2023
Чи небезпечний в наш час загальний наркоз дитині ?
У дитини є косметичний дефект на геніталіях, такий як відросток, який повинен був відпасти в утробі, але залишився, лікар радить прибрати цей дефект поки дитина ще нічого не розуміє, операція швидка і легка, можна авжеж все залишити як є і вона в дорослому житті сама прийме рішення, але не хочеться щоб дівчинка через це комплексувала
Хочемо робити цю операцію десь в 1,5 року
Але мене бентежить загальний наркоз
Відірву та викину• 06 апреля 2023
Можу сказати тільки щодо своєї дитини. Їй в півроку робили дуже складну операцію і наркоз, як висловився сам анестезіолог, ’із бубном і танцями’. Тьфу-тьфу, все ок. Розумово розвинена вона навіть краще, ніж багато її однолітків.
Якщо чесно, то на її нервову систему гірше повпливало, коли вона у більш свідомому віці потрапила в лікарню з банальним ацетоном, під крапельниці. Отоді її дійсно довелося приводити до тями після лікарні, від постійних істерик.
Чупа-чупс• 06 апреля 2023
Ответ дляДівка в намисті
Просто очаговое поражение мозга может быть, может появится очаг в мозге после наркоза
До речі, в мене на мрт є множинні вогнища, але їх швидше на нейроінфекцію списують. Але було кілька загальних наркозів. Правда на момент першого мрт, яке показало вогнище, то тільки 1 операція на апендицит була.
Вогнища випадково виявили, 1ий раз на мрт хребет провіряли, 2ий - гіпофіз.
Сладкий лимончик
• 06 апреля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Тобто, ця процедура складніша, ніж розділення синехій? Бо синехії роблять під місцевим знеболенням.
Не знаю, ну цей шматок шкіри відрізають і зашивають, можливо складніше
Ми ще тільки консультуємось на цю тему, хірург наш працює в Охматдиті
Сладкий лимончик
• 06 апреля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Мабуть не місцевий, а загальний тому що треба обережно потім це все гарно зашити
Дівка в намисті• 06 апреля 2023
Ответ дляЧупа-чупс
У меня тоже на нейроинфекцию или из за наркоза. Лечение не назначали значит вам и в динамике не нужно следить за ними?
Сладкий лимончик
• 06 апреля 2023
Ответ дляПомидорина
Загальний наркоз - це який ? Інтубація чи в/в ? Тривалість операції яка ? Які саме препарати використовує лікар? Це все має значення . Є процедури , які виконуються піднаркозом , і через годину пацієнт іде додому сам .
Поки що тільки вивчаємо це питання, лікар сказав що після операції декілька годин в стаціонарі і додому
Операція швидка
Царевна_несушка• 06 апреля 2023
Отложите операцию. Наркоз влияет на цнс. У вас ещё маленький ребенок вы не знаете как она будет развиваться, если есть хоть малейшая проблема после родов в виде гипоксической ишемии и тп. - наркоз ее усугубит. Понятное дело что когда идёт речь о состояниях угрожающих жизни и здоровью наркоз проводится в любом возрасте и состоянии , но для исправления косметического дефекта дождитесь пока ребенок уверенно заговорит и не будет психо-моторной задержки ( после 3 лет).
Накладні мюслі• 06 апреля 2023
мы ребенку МРТ делали под общим наркозом, я так переживала, наревелась. Слава Богу все прошло хорошо. Бывает начитаюсь за деток которые лечили зубы под наркозом, реву, страшно становится. Если нет угрозы жизни то подождите
Встидаюся запитать• 06 апреля 2023
Моего ребенка оперировали под общим наркозом в 2 месяца. Все хорошо. Очень многим деткам лечат зубы под общим.
Муркошечка• 06 апреля 2023
Тут советуют подождать 3-5-7 лет, но тогда будет психологическая травма, которая неизвестно как отзовется. Это же не руку, ногу оперировать, а интимное место. Ребенку, который все понимает уже, будет очень неприятно переносить послеоперационные процедуры и тд
Ответ дляМуркошечка
100%
Я насмотрелась в стационаре на уже соображающих детей 3-6 лет. У них у всех большой стресс, рёвы и стерики сутками и тд и тп. Мелкие переносят абсолютно по-другому.
Чупа-чупс• 06 апреля 2023
Ответ дляДівка в намисті
Ні, лікування не призначили.
Дівка в намисті• 06 апреля 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Ні, лікування не призначили.
Спасибо, то у меня тоже из за нейроинфекции, сказали забыть а я иногда вспоминаю и нервничаю из за этого
НЛОша• 06 апреля 2023
Кілька днів тому робили операцію під загальним наркозом в Охмадиті. Я дуже нервувала, як і Ви. Як перенесе, як вийде? Чи не буде проблем? Все пройшло чудово, за 30 хв. дитина пийшла до тями, через годину вже гасав по палаті. Ще через пів години ми поїхали додому. Перед наркозом завжди призначають купу обстежень, тож всі їх потрібно якісно пройти і все буде добре. До речі, за місяць у нас знову операція і будуть ще кілька 4-6 до кінця року, але я вже набагато спокійніше це сприймаю.