Ручки-Крючки• 06 апреля 2023
Чого у петиції за скасування рецептів так мало підписів?
Петиція
№22/186936-еп "Відмінити обов´язковий рецепт для групи препаратів від 01.04.2023"
кому цікаво
Света С Приветом• 06 апреля 2023
так можно все, как и раньше, покупать без рецептов до конца военного положения
вы из бункера вещаете?
Ручки-Крючки
• 06 апреля 2023
Ответ дляСвета С Приветом
вы из бункера вещаете?
а потім як жити?
Света С Приветом• 06 апреля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
а потім як жити?
Долго и счастливо.
Не заниматься самолечением, а посещать доктора!
Ручки-Крючки
• 06 апреля 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Долго и счастливо.
То а що в тому списку роблять спирт, корвалол і постінор?
Ручки-Крючки
• 06 апреля 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Это одно из требований Евросоюза, бесполезно думаю
В Європі екстрена контрацепція без рецепта, я гуглила))
Бесконечность-не предел• 06 апреля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
а потім як жити?
Не заниматься самолечением! Подписать декларацию с врачом и получать рецепты на необходимые препараты
Напланетянка• 06 апреля 2023
Ответ дляСвета С Приветом
вы из бункера вещаете?
Так вроде же можно только там, где активные боевые действия.
Автор, а в чем проблема? Я особо не в курсе, какие таблетки нельзя. Спазмалгон можно? Или порошки от темпы?
Этожзвяздаяегообожаю• 06 апреля 2023
давно считаю, что это правильное решение. Особенно касаемо антибиотиков.
Иначе скоро досамолечитесь до супербактерии
Ручки-Крючки
• 06 апреля 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
ну ок, а постинор? то репродуктивне насилля вже
Бесконечность-не предел• 06 апреля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Проблема только в этом? Нимесила накупили на 10 лет вперёд?
Удальонка• 06 апреля 2023
Ответ дляНапланетянка
Парацетамол и но-шпу можно
Напланетянка• 06 апреля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Это получается, надо написать семейной и она даст рецепт? Онлайн же можно?
Почему вас именно постинор зацепил?
Этожзвяздаяегообожаю• 06 апреля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
докажите )
по рецепту!
Бесконечность-не предел• 06 апреля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Презервативы без рецепта. Продадут при необходимости и постинор, не волнуйтесь
Напланетянка• 06 апреля 2023
Ответ дляУдальонка
Парацетамол и но-шпу можно
Хм, интересно. Мне парацетамол не сбивает темпу. Вот это семейные офигеют. Добавили работы врачам
Стриптизерка• 06 апреля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Не знаю не знаю
Були в Італії то нам навіть від глистів не продали.
В той час як інші купували зентел
Ручки-Крючки
• 06 апреля 2023
Ответ дляСтриптизерка
Не знаю не знаю
В той час як інші купували зентел
Мені було настільки цікаво, що я загуглила. Таблетки від глистів - то, умовно кажучи, отрута. Я сама їх пити боюся, бо інструкція до ’Вормілу’ починається з ’пийте, коли починається менструація, або зробіть тест на вагітність’, то уявіть, що там за компоненти
Напланетянка• 06 апреля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Оо) и от глистов по рецепту)
Мне правда немного смешно. Долго нам надо будет привыкать к этому
Стриптизерка• 06 апреля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
То ви живите у гуглі а не у реальному житті 😃
Ручки-Крючки
• 06 апреля 2023
Ответ дляСтриптизерка
Ну давайте порадіємо, що не доводилося нам ці знання на практиці перевіряти! І сподіватимемося, що не доведеться!
Удальонка• 06 апреля 2023
Ответ дляНапланетянка
Оо) и от глистов по рецепту)
Не волнуйтесь. Адаптируемся и найдем выход. Много лет назад ограничили наличный расчет в 50 тыс грн, но это не мешает нам покупать/продавать машины, квартиры за $наличку
Напланетянка• 06 апреля 2023
Ответ дляУдальонка
Логично
Напланетянка• 06 апреля 2023
Ответ дляВумна вутка
Еутирокс по рецепту, только увидела, трындец(
Дык, по эутироксу вообще проблемы не вижу
Околовита• 06 апреля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
а потім як жити?
Як жити потім. Ходити до лікаря, здавати аналізи і лише потім пити антибіотики. Серйозно, сама зіткнулася з патогенами, які вже малочутливі до антибіотиків, хоч як їх за своє життя і не пила особо.
Все буде по правильному, може і інфекції будуть у всіх долічені правильно! А не самолікування оте