Верочка 100%• 06 апреля 2023
Где найти волонтеров которые помогут с водой?
Не поверите, это целая проблема (( питьевая вода.... к кому можна обратиться? Пробовала на завод оболонь- целая эпопея... пишите письма, мы рассмотрим, может быть... неужели это так сложно?
Верочка 100%
• 06 апреля 2023
Ответ для220В
наш так же,яма і каремат під ним - все.Тулилися вчотирьох,що б хоч трохи зігрітися,вогнище не можна було палити,а більше нічого й не було
Це розуміють лише ті, хто пройшов через це або хтось близький там. Всі інші розкажуть про 100 тис. Які деякі ще й в очі не бачили...