Твоя подружайка• 06 апреля 2023
Знайшла якусь секс іграшку вдома і вона не моя
Була у пакеті з надписом merry Christmas
Таких пакетів два, у одному іграшка, а інший порожній
Лежали пакети у гардеробній зверху
Я пакет з іграшкою і чохлом від неї кинула йому на крісло, якщо прийде - то хай бачить, що я знайшла
Правильно?
Лежали пакети у гардеробній зверху
Правильно?
тогдалия• 06 апреля 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Звідки я зараз можу про це знати. Моя реакція залежить від того, як буде діяти хлопець
Если скажет, что это его, как отреагируете?
Шлях до зірок• 06 апреля 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Я не викинула, залишила на комп’ютерному кріслі, прийде -одразу побачить мою знахідку
Вы ж нам потом напишите, что сказал
Твоя подружайка
• 06 апреля 2023
Ответ длятогдалия
Ще не знаю, сказати теж можна по-різному
Грубо, наприклад
Я такі речі наперед не продумую
Грубо, наприклад
Я такі речі наперед не продумую
ПампушОК• 06 апреля 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Навіщо викидати? Це ж не Ваша річ
Аноним НаВсеГда• 06 апреля 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Це крісло
Ааа...
Трішки осліпла від фото....
Запитайте його напряму, в очі. І побачите каже правду, чи щось вигадує
Трішки осліпла від фото....
Твоя подружайка
• 06 апреля 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ааа...
Трішки осліпла від фото....
Я взагалі думала мовчати і чекати, пока сам заведе розмову або якось прокоментує
Бо тут нічого не сказати важко
Аноним НаВсеГда• 06 апреля 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Бо тут нічого не сказати важко
Ще краще, він прийде а тут таке лежить.... Сидіть і чеквйте, що скаже, але головне спостерігайте за його редакцією ...
Мій чоловік коли бреше, очі ховає і замислюється... Та й вигадує на ходу
Твоя подружайка
• 06 апреля 2023
Ответ дляМарія В
А як ви за шість років не помітили тієї іграшки в гардеробі?
З чого ви взяли, що іграшка там шість років лежить?
Ирина-bbd0• 06 апреля 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
А Вам кровь из носу человека к стене припереть ? Можно и лампой сразу светить в глаза чоужтам
Аноним НаВсеГда• 06 апреля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
У меня по жизни фишечка- не люблю, когда врут... Пусть горькая, но лучше правда
Заліковий троль• 06 апреля 2023
Можливо і дійсно з Таємного Санти після корпоративу. В мене в чоловіка на роботі такого роду приколи дарували - одному сіську гумову, моєму колись желейки ’Возбудин’ у вигляді міні-членів попали. Дивлячись де ваш хлопець працює.
Твоя подружайка
• 06 апреля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
В айті компанії
Заліковий троль• 06 апреля 2023
Ответ дляТвоя подружайка
В айті компанії
От мій теж IT. Так що хто зна
ПампушОК• 06 апреля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Я вже переживаю за того чоловіка
Вумна вутка• 06 апреля 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Вы как мамочка, которая нашла сигареты в кармане подростка.
Твоя подружайка
• 06 апреля 2023
Ответ дляВумна вутка
Ну так а що з тим робити? Закривати очі на таке?
АяВсёЗнаю• 06 апреля 2023
Ответ дляТвоя подружайка
то може то був вам подарунок?
Я не експерт, але наче та штуковина для двох)
Вумна вутка• 06 апреля 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Ну деликатней как-то надо начать. Я бы положила на место, где была и спросила бы между прочим в непринуждённой обстановке.
Цветашоколада• 06 апреля 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
то може то був вам подарунок?
Подвійна, але для одного.
ПампушОК• 06 апреля 2023
Ответ дляТвоя подружайка
На таке це на яке?))
Inno4ka-ya• 06 апреля 2023
Припирать к стенке неразумно и наезжать тоже. Я бы просто спросила, зачем ему это, если так уж любопытно. В конце концов, никакого преступления он не совершил.
Твоя подружайка
• 06 апреля 2023
Ответ дляВумна вутка
Що це дасть, хіба від того відповідь має змінитися?
Це ж або його, або не його. Тут два варіанти
Ответ длятогдалия
Блин, автор, надо спрашивать. Уберите с кресла. Просто по человечески спросите. В себя пихает - ок. Главное, чтобы не измена. Ну в моем понимании так. Не обязательно гей, может просто нравится. Купите страпон. Но это, конечно, не любая сможет сделать ради мужчины
Лучше бы измена 🤣