Мне нужно перевести деньги человеку в Польшу , из Украины. Как сделать это с наименьшими потерями. Доллары
Гарячаспічка• 07 апреля 2023
Залежно для чого вони. Якщо просто тратити тоді можливо злоті зразу. А взагалі просто можна порахувати, беріть курси валют і канкулятор.
Ответ дляRylia85
Ні, це позичка не для трат .їх треба зняти і внести готівкою у Польші . Гривню ж не можна знімати з карти? Тільки платити у магазинах. Мені треба щоб отримали готівкою або буда можливість зняти
Злоті можна зняти з гривневої картки в мережі банкоматів евронет. Вони беруть якусь комісію але якщо потрібна готівка то це варіант
Ответ дляRylia85
Я тому і питаю , тоді тільки гривня, але чи можна знімати за кордоном з банкомату готівку з гривневої карти
Як варіант можете ще поцікавиться у перевізників (великі автобуси, які возять людей також можуть перевозити передачі. Але який відсоток беруть, то вже потрібно у них питати)