Пан_ночка• 07 апреля 2023

Скажите пожалуйста, как выгоднее всего

Мне нужно перевести деньги человеку в Польшу , из Украины. Как сделать это с наименьшими потерями. Доллары
Гарячаспічка• 07 апреля 2023
Залежно для чого вони. Якщо просто тратити тоді можливо злоті зразу. А взагалі просто можна порахувати, беріть курси валют і канкулятор.

автор Rylia85 • 07 апреля 2023
Ні, це позичка не для трат .їх треба зняти і внести готівкою у Польші . Гривню ж не можна знімати з карти? Тільки платити у магазинах. Мені треба щоб отримали готівкою або буда можливість зняти
Ivan.Ka• 07 апреля 2023
Ответ дляRylia85
Злоті можна зняти з гривневої картки в мережі банкоматів евронет. Вони беруть якусь комісію але якщо потрібна готівка то це варіант
polski• 07 апреля 2023
Вестерн Юнион
mikshyta• 07 апреля 2023
Зараз не модна офіційно переводити валюту закордон
автор Rylia85 • 07 апреля 2023
Ответ дляmikshyta
Я тому і питаю , тоді тільки гривня, але чи можна знімати за кордоном з банкомату готівку з гривневої карти
mikshyta• 07 апреля 2023
Ответ дляRylia85
Як варіант можете ще поцікавиться у перевізників (великі автобуси, які возять людей також можуть перевозити передачі. Але який відсоток беруть, то вже потрібно у них питати)