Тупі заклики быть ни такими, как фсе, ми вже багато разів зустрічали.
Я це почула і тепер буду не такою і закликатиму вас бути якраз такими, як ваше найближче оточення.
До прикладу, ситуація в робочому колективі, коли всі люблять після роботи випити алкоголь, а тут хтось хронічно тверезий. Чи всі тверезі, а один акоголік.
Або всі люблять добре поїсти, а тут хтось не такий, як всі, і на спорті з ПХ.
Чи всі на спорті, за собою дивляться, а хтось один любить поїсти.
Чи всі в колективі віруючі, весною обговорюють рецепти кулічів або пасок, а хтось одна ці розмови ігнорує, бо паску краще в магазині купить. Чи всі атеїсти в колективі, а хтось одна активно торочить про релігію.
Приклади можуть бути різними.
Якщо в колективі хтось виділяється, не такий, як всі, це означає, що як буде скорочення штату, то не така, як всі, людина вилетить?
Приклади можуть бути різними.
Результат:
вже голосів:
59 (71.95%)
Не обов*язково
9 (10.98%)
Я алкоголік з паскою
6 (7.32%)
Я не вилетіла
4 (4.88%)
Вилетить
3 (3.66%)
Точно вилетить
1 (1.22%)
Я чула про тих, хто не вилетів
Магазин ШАРМ• 07 апреля 2023
Если под каждый коллектив подстраиваться дела не будет, надо все же оставаться таким как ты есть. Не не таким как все, а собой.
Но если уже устоявшаяся компания друзей, то лучше особо не выделяться или менять компанию.
Вообще во всем животном и растительном мире основа выживания быть как все именно. И человек интуитивно приспосабливается к окружению. Так что скорее нормально быть как все, а не наоборот. Но я если компания алкашей, лучше менять компанию, а не себя. Как&то так
В нашем коллективе появилась Свидетельница Иеговы. Это было в 2000-м примерно. Её не воспринимал шеф, потому что она вообще не принимала участие ни в одном празднике, никому не скидывалась на ДР. Правая рука шефа (харизматичная девица лет 27) её вообше чуть ли не в открытую гнобила.
Но она оказалась замечательной девушкой, постепенно завоевала авторитет в колективе, религией никого не задалбывала, могла многое объяснить без Библии, просто, по-житейски, но исходя из правильных принципов.
В итоге ’правая рука’ свалила в декрет, и оттуда ей не нашлось у нас места, а на свадьбу Свидетельницы той поехали с работы все, кто смог. Она была в рабочий день. Потом она ушла в декрет тоже, и я, найдя новую работу, больше её не видела. Сократили несколько человек при ней, но её не трогали.
Ответ дляМагазин ШАРМ
Дякую за коментар, от і я про те ж, що в колективі краще бути скоріше такими, як всі. Легше дружити, працювати
Ответ дляГоворилка
Ви знаєте, я теж зустрічала свідків Єгови і вони теж ніколи ні до кого не чіплялися з релігією
Делікатні люди
Чого про них такий стереотип склався, ніби вони приставучі?..
Делікатні люди
Ответ для40ка
Людина показує, що вона ’чужий’, тому все може бути.
Ви так не думаєте?
Это другая тема. Если Вы ни с кем не общаетесь, ведете себя высокомерно, то естественно, Вас захотят убрать, потому, что с Вами некомфортно работать. Но и тут 50/50. Если человек профессионал и хорошо делает свою работу, его будут терпеть.
lekon-lekon• 07 апреля 2023
В нашому колективі ніхто не пив і не курив, промто ідеальне місце для роботи. Ніхто не бігає без кінця курити, потім ти не дихаєш всім цим. А до цього працювала, де шеф курив по 2 пачки цигарок, ото жестяк, в мене все волосся і одяг пахли як у курця зі стажем. Я проти всіх цих випивати, курити.
алергирина• 07 апреля 2023
Я не така як всі.
Але то по здоров´ю.
Але білих ворон не люблять, це правда. Стадний рефлекс у нас.
Мене то не парить зовсім
Але то по здоров´ю.
Мене то не парить зовсім
Fotografkiev• 07 апреля 2023
Мій чоловік вже багато років не п‘є, а його начальник пив і все намагався його змусити. І нічого, потім чоловік і його відвозив і взагалі йому через це довіряли більше.
Я теж у компанії у молодості не курила. Ось усі курили, а я ні. Пам’ятаю там був симпатичний хлопець, так через це він навіть дивився на мене по-інакшому, більше поважав.
Щоб бути не таким, як усі потрібна хоробрість. Може хтось її і засуджує, але здебільшого люди заздрять їй, бо самі так не можуть - постійно думають: а що інші скажуть?
алергирина• 07 апреля 2023
Ответ дляFotografkiev
В точку, потрібна хоробрість, безхребетним легше
Ответ дляCvetochek...
тут не дело в том такая вы как все или не такая. решающий вопрос в том, г*вно человек или нет)
Чи навпаки. Нормальний ти серед гівна чи ні. Якщо в колективі прийнято один одного закладати, наприклад , і плітки розносити, а тебе від такого нудить, то теж не впишешся.
Ответ для40ка
Делікатні люди
Стереотип этот сложился после общения на улицах. После признания их экстремистской организацией в рашке они стали гораздо менее активны Украине.
Ответ дляКалиопа
Звільняє не колектив, а керівництово)
То радите його облизувати добре?
У нас на работе новый сотрудник не нашел общего языка с коллективом (участок из 4 человек). Но он был достаточно компетентен, обучаем, хоть и студент после ВУЗа (ВУЗы нынче имитируют обучение обычно).
Начальник выслушал мнение коллектива, и принял решение о том, что тот не прошел испытательный срок. Но это редкий случай в моей жизни.
Oasis in the Desert• 07 апреля 2023
Ответ дляCharming person
Это значит что человек не стадный и не подстраивается и не лижет жопы остальным, а имеет свое мнение. Я таких уважаю.
Но такие работники никому не выгодны. Начальство не любит таких!)