Stefaniya K.• 07 апреля 2023
"Віддайте Крим росії в обмін на мир! Дайте світу спокій" - Бразилія заявила
"Світу потрібен спокій": Президент Бразилії пропонує віддати Крим Росії в обмін на "мир"
п’ятниця, 7 квітень 2023, 12:00Бразильський президент Луїс Інасіу Лула да Сілва пропонує, щоб Україна поступилася росії анексованим Кримом для того, щоб покласти край війні. Заяву Лули да Сілви процитувало видання Le Figaro, передають Патріоти України.
За його словами, "світу потрібний спокій". Мовляв, саме тому потрібно "знайти рішення". "Президент росії володимир путін "не може захопити територію України. Можливо, ми обговоримо Крим. Але про те, що він ще вторгся, він має подумати... Зеленський теж не може хотіти всього... Світу потрібен спокій", - висловився бразильський лідер.
Крім того, Лула наголосив, що "вести мирні переговори дуже непросто" та додав: він, для початку діалогу "потрібна сміливість". Бразильський лідер поділився думкою, що для проведення переговорів потрібні посередники.
Хотела потрындити про глобальне
И на тобі
Там В Израиле теракт, снова, а ночью Израиль лупил и Сектор Газа и Ливан
А это?
. 🤡Лавров заявил, что Россия готова к переговорам с Украиной, но только с учетом ’интересов’ России. По его словам, ’интересы’ России были ’высокомерно проигнорированы’ Североатлантическим альянсом.
И на тобі
А это?
Ответ дляLudaSHS
Хотела потрындити про глобальне
И на тобі
А это?
И на тобі
А это?
Дивлюсь на цей цирк, і офігіваю. Дай йому, що воно хоче, бо воно так хоче. Аргумент
Ответ дляSlawaUkraine
жрицы ,от слова жрать?) упитанная )) а на славянских землях ведьм не жгли а запирали в монастырях , физическим трудом заниматся, лечить так психику от фантазий и истерик ,бреда
В вікторіанську епоху,якщо не помиляюсь,був набагато дієвіший спосіб ,лікування жіночих істерик і дічі.Ого,гооо...Не завадило б і зараз деякім.
Ответ дляСвітланкаОК
Вкажіть будь-ласка хоч один критерій гегемонії, якому відповідає унилая параша? Ну окрім розміру територій, то взагалі несуттєво в плані геополітики.
Не погоджуся з вами. То дуже суттєво. Всі наддержави - це саме великі за розміром держави з великою чисельністю населення.
Ответ дляLudaSHS
Гюнтер пошла на курсы.
Ні,ні я тут .Я думаю все таки,буде вірним,старим дідовим методом,себе підритумувати в інь яне.Гроші трать на дурне.За воротник и Мне уже этот мир абсолютно понятен, и я здесь ищу только одного: покоя, умиротворения и вот этой гармонии от слияния с бесконечно вечным
Ответ дляGюнтер
До того ж, сьогодні п´ятниця!!

olena_shch• 07 апреля 2023
А може росія віддасть награбоване і буде і світі мір). Китаю Сибір, і далі.
Ответ дляLudaSHS
Хотела потрындити про глобальне
И на тобі
А это?
И на тобі
А это?
Ну так, поджимает. Рубль вчера, сегодня и в будущем.
Ответ дляLudaSHS
Хотела потрындити про глобальне
И на тобі
А это?
И на тобі
А это?
Люда, про Израиль подробнее, пожалуйста.
А какие могут быть интересы расии в Украине? тема не раскрыта)))лавровым.
Ответ дляviika65
Інтереси росії- захопити територію України. По можливості поставити президентом свою маріонетку. І потім використовувати Україну в своїх цілях, економічних і політичних
и-рина 1981• 07 апреля 2023
Ответ дляolena_shch
Шкода що життів наших людей ніхто не поверне