Stefaniya K.• 07 апреля 2023
"Віддайте Крим росії в обмін на мир! Дайте світу спокій" - Бразилія заявила
"Світу потрібен спокій": Президент Бразилії пропонує віддати Крим Росії в обмін на "мир"
п’ятниця, 7 квітень 2023, 12:00Бразильський президент Луїс Інасіу Лула да Сілва пропонує, щоб Україна поступилася росії анексованим Кримом для того, щоб покласти край війні. Заяву Лули да Сілви процитувало видання Le Figaro, передають Патріоти України.
За його словами, "світу потрібний спокій". Мовляв, саме тому потрібно "знайти рішення". "Президент росії володимир путін "не може захопити територію України. Можливо, ми обговоримо Крим. Але про те, що він ще вторгся, він має подумати... Зеленський теж не може хотіти всього... Світу потрібен спокій", - висловився бразильський лідер.
Крім того, Лула наголосив, що "вести мирні переговори дуже непросто" та додав: він, для початку діалогу "потрібна сміливість". Бразильський лідер поділився думкою, що для проведення переговорів потрібні посередники.
Сестры Гримм• 07 апреля 2023
Ответ дляok1904
Ну, друг хоче помогти другу, Сі Макрон прижав... Сі в паузі
Сі чекає сприятних умов. Цікаво, яких.
Сестры Гримм• 07 апреля 2023
Ответ дляok1904
Макрон не дарма в КНР зараз.
, многоходовочка...
Угу. Але ж хотілося б знати результати зустрічі.
Сестры Гримм• 07 апреля 2023
Ответ дляok1904
Про погоду
Про ЯЗ.
Хоча щось є:
...’Усі зацікавлені сторони повинні взяти на себе відповідальність, рухатися назустріч один одному і створювати умови для політичного вирішення. Французька сторона може висунути конкретні пропозиції щодо політичного вирішення кризи, і Китай готовий підтримати їх, а також відігравати конструктивну роль’, — йдеться в повідомленні Сі....
перекладає відповідальність?
І ніхто не пропонує тому ідіоту вивести війська.
перекладає відповідальність?
Ответ дляСестры Гримм
Хоча щось є:
перекладає відповідальність?
Пропонують але безрезультатно, десь я читала, що він не реагує, стоїть міцно на своїх позиціях
Сестры Гримм• 07 апреля 2023
Ответ дляok1904
Всруся, але не підкорюся. ну-ну.
Бессмертный пони• 07 апреля 2023
Пусть этот бабуин из Бразилии , где живет много диких обезьян , отдаст пуйлу Бразилию , если так хочет мира .
prozerpina123• 07 апреля 2023
С каких пор Бразилия сильно напряжена войной у нас? За кораблем и точка
Ответ дляУгничТоня
Так був же Крим вже у них. І шо? Хуйло
та они какие то волшебные или тупые.Думают что можно остановить этим... хуйлу надо гораздо больше для прекращения войны. пусть поедут для начала и спросят’ вова чё надо тебе, а то мы все устали’, а потом уже будут советы раздавать на что нам соглашаться , а на что нет...
Ответ дляТА7НЯ7
А Вова и сам никому не говорит, что ему надо, он же ’великий геостратег’, бл...)))