Stefaniya K.• 07 апреля 2023

"Віддайте Крим росії в обмін на мир! Дайте світу спокій" - Бразилія заявила

"Світу потрібен спокій": Президент Бразилії пропонує віддати Крим Росії в обмін на "мир"
п’ятниця, 7 квітень 2023, 12:00Бразильський президент Луїс Інасіу Лула да Сілва пропонує, щоб Україна поступилася росії анексованим Кримом для того, щоб покласти край війні. Заяву Лули да Сілви процитувало видання Le Figaro, передають Патріоти України.

За його словами, "світу потрібний спокій". Мовляв, саме тому потрібно "знайти рішення". "Президент росії володимир путін "не може захопити територію України. Можливо, ми обговоримо Крим. Але про те, що він ще вторгся, він має подумати... Зеленський теж не може хотіти всього... Світу потрібен спокій", - висловився бразильський лідер.

Крім того, Лула наголосив, що "вести мирні переговори дуже непросто" та додав: він, для початку діалогу "потрібна сміливість". Бразильський лідер поділився думкою, що для проведення переговорів потрібні посередники.https://patrioty.org.ua/politic/svitu-potriben-spo...
LudaSHS• 07 апреля 2023
Ответ дляGюнтер
Ой,Люда заставлять мене там маткою дихати і високо вібрувати.Я напевно пас,потім тут про сімпсонів буду написувати.і губку боба цитувати)))
Ну что вы сразу сдаетсь то ну подышали б маточкой, закрыли и открыли чакры, настроились на потоки. Закинули б пару труселей на люстры.
Может дождалися , как парикмахер - эзотерик- таролог и своего б бандита с охраной, что внизу б сидела. Дружили б у увидели б как Бразилия стала номер 1, вместо Сша
Nikol-9a2f• 07 апреля 2023
Нуууу чуже легко роздавати. Нехай Луис Инасио іде нахуасіо!
LudaSHS• 07 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
губку боба цитувати
А че
Похож на симпсона.
Желтая такая губка
4мама• 07 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Почитай ответы ее
Та я давно її пам´ятаю. Там рпц головного мозку.
LudaSHS• 07 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
Рептилоїди точно входять
Нет! То единороги
Единорог символ богатсва, этот с волшебным рогом, он как радуга.
Точно говорю. Хоть не образованная
Амарилис• 07 апреля 2023
Ответ дляrivara
Не откладывайте. Им там будет весело)
Там монахи лисі, нема роботи
Веточка сакуры67• 07 апреля 2023
А президент Бразилии вообще вкурсе как все происходило? Крым и так у них был, когда они дальше полезли.
LudaSHS• 07 апреля 2023
Ответ дляtetnes
Зато для внутреннего раше потребителя они рисуют карты мира с якобы сторонниками ’русского’ мира. А потом оказывается, что Китай не признает аннексию Крыма, Донецкой и Луганской областей. Но на короткий момент Си был большим другом и поддержкой великого Пу)
Вы знаете, реально мне в одну тему пришлось приносить резолюцию оон по крыму, где нет в списке китая, там где белораша. Еритрея.
Многие думали реально, что китай признал.
Им же это гдето влили.
Filomena• 07 апреля 2023
Ответ дляИрина Арент
Всё это было давно запланировано Глобальной Элитой, дело не только в Крыме. Они меняют свой штаб-квартиру! Раньше использовали Америку, теперь переезжают видимо в Китай. Это глобальные процессы, Европой решили пожертвовать. Потому что кого-то надо Им сожрать - и Они выбрали Европу, потому что Россию сожрать не получилось!
Ту слава Україні писав, що ті, хто воює з православними, завжди програють.
А він теж не хухри-мухри!!! Багато різного цитує.
Так що нічого Китаю не світить. Перенесуть штаб квартиру в Україну. І буде у нас все пучком
Амарилис• 07 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Нет! То единороги
Точно говорю. Хоть не образованная
Юані копитом вишибають?
4мама• 07 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Нет! То единороги
Точно говорю. Хоть не образованная
А веселка - це лгбт :)))) от в чому таємниця ;)
Димитрий Сокульский• 07 апреля 2023
Ответ дляvasilek5050
Але прийдеться🇺🇦, якби ви цього не хотіли
Удалено администрацией...
LudaSHS• 07 апреля 2023
А вообще
Ира - парикмахер, таролог, экзорцист, жена толи предпринимателя, толи бандита, толи одинокая, и мечтатель быть жрицей в Лавре, и которую сжигали в средние века,
Вы повеселили, а это позитив 🤣🤣🤣 этим солнечным днем.
LudaSHS• 07 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
Юані копитом вишибають?
точно как золотая антилопа
Амарилис• 07 апреля 2023
Ответ дляДимитрий Сокульский
Удалено администрацией...
Це ти спромоглось запам´ятати свою хворобу і ту з помилками пишеш?
Амарилис• 07 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
А вообще
Багато Толь в неї)
tetnes• 07 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Им же это гдето влили.
Мне на резолюцию ООН об агрессии россии https://news.un.org/ru/story/2022/03/1419092 приводили карту на которой их якобы весь мир поддерживает. Подобная этой, только у них там вся Африка и вся Южная Америка за них)
frumoasa17• 07 апреля 2023
Ответ дляИрина Арент
Давно вас не бачила. Ще з ковідних часів. Знову глобалістів шукаєте
LudaSHS• 07 апреля 2023
Ответ для4мама
Тиха
Это недоступно, только мировому правительству. Как закончит копытами юани делать, сразу приступит к золотому миллиарду’, остальным шапочки с фольги, и вакцинация.
Gюнтер• 07 апреля 2023
Ответ дляДимитрий Сокульский
Удалено администрацией...
Димон,тебе сьогодні теж забрало і не відпускає.Сьогодні повний місяць чи той меркурій в астралі.
LudaSHS• 07 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
Багато Толь в неї)
Штабелями
4мама• 07 апреля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Вона напевне в астралі мандрувала.
LudaSHS• 07 апреля 2023
Ответ дляtetnes
Параллельная реальность
Но разве так сложно смотреть самой первоисточник? Неужели нет совсем стремлений к поиску и анализу информации и рот открывать только , чтоб туда заготовки положили.
frumoasa17• 07 апреля 2023
Ответ для4мама
Вона напевне в астралі мандрувала.
Краще там і була б
4мама• 07 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Параллельная реальность
Дежавю. У сересере пригадую в моєму ніжному дитинстві також були казочки при загниваючий Захід та найкраще дитинство у радянському союзі.
Навіть тоді все було на рівні анекдотів, мені здавалось що усі це розуміють. Але ні - ЇХ багато. Цікавий феномен.
LudaSHS• 07 апреля 2023
Ответ для4мама
И методы ж не меняются.
Отличие, тогда негде б было взять инфу, сейчас -бери жуй
SlawaUkraine• 07 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
А вообще
жрицы ,от слова жрать?) упитанная )) а на славянских землях ведьм не жгли а запирали в монастырях , физическим трудом заниматся, лечить так психику от фантазий и истерик ,бреда
Амарилис• 07 апреля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Краще там і була б
Ну здрасті, а вдруг місце в Лаврі звільниться, а вона в астралі))
frumoasa17• 07 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
Нічого страшного
LudaSHS• 07 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
Жжешь сегодня