ИМХОля• 07 апреля 2023

Син у Польш, хоче назад.

Як пояснити синові що там краще побудувати майбутнє . 2 роки прожив з батьком у Варшаві і хоче додому в Україну, бо поругалися.

Що мені робити? У мене зараз новий чоловік, 2 малих дітей. Я не можу кататися, щоб забрати. Мені ніхто його не привезе.

Його батько теж не хоче сина бачити, бо веде себе егоїстично, не слухає.

У мене якесь замкнене коло, я всю ніч проплакала, жалко дитину
Не против• 07 апреля 2023
Походу и вам он не сильно нужен

dulenok• 07 апреля 2023
2-х малих на батька - він же у них є і за старшим їхати
Альфред Шнитке• 07 апреля 2023
Бідна дитина, не потрібен ні батьку, ні матері.(
наКоблучках• 07 апреля 2023
Скільки сину. Блін, мені теж його шкода, батьки ненормальні
Шлях до зірок• 07 апреля 2023
Вы троляка? Хороша мамаша
КинДза• 07 апреля 2023
Жуткая история
Покорительная• 07 апреля 2023
жаль детенка
автор ИМХОля • 07 апреля 2023
Йому 13 років .
Якщо я його заберу - то він не закінчит школу в Польші , і все починати спочатку . І школа і гуртки .
Я морально не хочу щоб він будував своє життя в Україні , він ідеально знає мову , із-за однієї ссори викинути життя ?
Дую на вітер• 07 апреля 2023
Менеджер також шкода таких дітей - вони нікому не потрібні, ні татові, ні мамі.

автор ИМХОля • 07 апреля 2023
Я живу в селі, тут нормального асфальту нема .
А у нього купа можливостей і я хочу щоб він їх використав .
Дівчата , чи просити маму щоб забрала ?
МУСЯкомарова• 07 апреля 2023
Ответ дляИМХОля
Йому 13 років .
Скажите просто, что вы не хотите, чтобы он с вами жил, что вам удобно, что он жил в другой стране у своего папы и не мешал вашему новому мужу. А вообще мне тоже жаль вашего старшего ребенка, оказался никому не нужным. Может в дет дом пусть сразу едет?
Шлях до зірок• 07 апреля 2023
Ответ дляИМХОля
Йому 13 років .
На западной Украине есть тоже польские школы. В чем проблема? Может потому, что у вас новый муж и новые дети?
Я только за!• 07 апреля 2023
Не треба забирати, приїхати та підтримати могли б. І пообіцяти забрати на літо, якщо у вашому регіоні спокійно.
Сказати, що розумієте, як йому важко, але так буде краще до нього.
Скоро_вчера• 07 апреля 2023
Поїдьте з дітьми в Польщу, щоб якийсь час побути з сином і зрозуміти наскільки важкий його стан і бажання їхати в Україну
З горіха зерня• 07 апреля 2023
что ж там за скандал с отцом, что он готов от сына избавиться? типа поругались - вон из страны и из моей жизни?
автор ИМХОля • 07 апреля 2023
Я приїзжала до сина на місяць в листопаді , трохи навела порядки , частіше не получається . Планувала в травні приїхати
Скоро_вчера• 07 апреля 2023
Ну і +1 забрати на літо
Трусиковед• 07 апреля 2023
Значит поговорить с мужем и ребенком но поехать вам туда нужно !
автор ИМХОля • 07 апреля 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
Ні , я бажаю йому гарного майбутнього . Якщо. Його заберу , дорого назад не буде

So_so• 07 апреля 2023
Это Вы его в 11 лет отдали отцу в другую страну?
автор ИМХОля • 07 апреля 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Крадіжка
Гидроусилитель руля• 07 апреля 2023
Ответ дляdulenok
Так авторисі і їх новій сімейці старший син взагалі зайвий.
Швендяю містами• 07 апреля 2023
Какой возраст у сына?
Galina_vinsport• 07 апреля 2023
Ответ дляИМХОля
Объясните, что ему безопасно. БМ скажите, что сын - подросток и этот период нужно пережить
Пушап Мі мі• 07 апреля 2023
Ответ дляИМХОля
Йому 13 років .
Розмовляйте з батьком сина, хай знаходить підхід.
Може утрясеться.
З горіха зерня• 07 апреля 2023
Ответ дляИМХОля
Крадіжка
ну это ж еще ребенок. что бы он ни украл - ему же не 20 лет, чтоб он отлично понимал последствия
автор ИМХОля • 07 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Так . Всі 11 років я його виховувала одна . Ні копійкою мені ніхто не допоміг .
Не бачу нічого поганого в тому , що батько може також виховувати свого єдиного сина
Швендяю містами• 07 апреля 2023
Ответ дляИМХОля
Йому 13 років .
Заберите, для начала, на каникулы
автор ИМХОля • 07 апреля 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Може утрясеться.
Ми з ним майже не спілкуємося
Злюка бобер• 07 апреля 2023
Ответ дляЯ только за!
Она не может кататься.