ИМХОля• 07 апреля 2023

Син у Польш, хоче назад.

Як пояснити синові що там краще побудувати майбутнє . 2 роки прожив з батьком у Варшаві і хоче додому в Україну, бо поругалися.

Що мені робити? У мене зараз новий чоловік, 2 малих дітей. Я не можу кататися, щоб забрати. Мені ніхто його не привезе.

Його батько теж не хоче сина бачити, бо веде себе егоїстично, не слухає.

У мене якесь замкнене коло, я всю ніч проплакала, жалко дитину
So_so• 07 апреля 2023
Ответ дляИМХОля
Так . Всі 11 років я його виховувала одна . Ні копійкою мені ніхто не допоміг .
Не бачу нічого поганого в тому , що батько може також виховувати свого єдиного сина
Главное, что лучше для ребёнка, да?

ХвостПистолетом• 07 апреля 2023
Ответ дляИМХОля
Я живу в селі, тут нормального асфальту нема .
А у нього купа можливостей і я хочу щоб він їх використав .
Дівчата , чи просити маму щоб забрала ?
Ні, повговарюйте, з часом він заспокоїться і ви до нього поїдете все обсудите
Шлях до зірок• 07 апреля 2023
Ответ дляИМХОля
А потом появился новый муж, и ребенка быстро сплавили...
автор ИМХОля • 07 апреля 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Мені так боляче , я просто розриваюся. Може бабуся хоча б на тиждень поїде його провідати
4есотка• 07 апреля 2023
Ответ дляИМХОля
Крадіжка
батько не справляється з в
дитиною, крадіжка то сигнал-´червона ганчірка´
13 років складний вік, він вимагає багато часу і сил на виховання

Ви переживаєте зовсім не за те!! школа і гуртки то фігня

бажаю Вам мудрості, синові - люблячої матері, а новому чоловіку - сил і натхнення душевно виховувати підлітка.
автор ИМХОля • 07 апреля 2023
Ответ дляШвендяю містами
Какой возраст у сына?
Звожу з розуму• 07 апреля 2023
Ответ дляШлях до зірок
На западной Украине есть тоже польские школы. В чем проблема? Может потому, что у вас новый муж и новые дети?
Ви про такі знаєте? Де саме? Цікаво стало.
автор ИМХОля • 07 апреля 2023
Ответ дляШлях до зірок
Новий чоловік у мене давно з’явився . Він і утримував і виховував сина
НаливайКа• 07 апреля 2023
Ответ для4есотка
батько не справляється з в

Это она еще не понимает , что то еще цветочки, ягодки впереди. Автор, Вы его теряете , поймите - в 15, 16 уже может быть поздно.

Шлях до зірок• 07 апреля 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
гугл в помощь
Солоденька цукОрка• 07 апреля 2023
Ответ дляИМХОля
Ні , я бажаю йому гарного майбутнього . Якщо. Його заберу , дорого назад не буде
Я вас понимаю как мать, которая хочет своему ребенку лучшего. Что если поговорить с сыном чтоб он потерпел до лета и забрать его на каникулы? Каникулы длинные - и ребенок и отец за это время остынут и с осени все вернётся на круги своя.

Осуждающие, а вы бы предпочли держать ребенка возле себя или дать ему шанс на лучшее будущее?
Электричка• 07 апреля 2023
Ответ дляШлях до зірок
А автор на західній живе чи до чого це?
Звожу з розуму• 07 апреля 2023
Ответ дляШлях до зірок
гугл в помощь
Точно. Знайшла. Просто не думала що таке є. Що настільки поширене в нас польськомовне населення.
Біле пальто• 07 апреля 2023
Ответ дляИМХОля
Йому 13 років .
Якщо я його заберу - то він не закінчит школу в Польші , і все починати спочатку . І школа і гуртки .
Я морально не хочу щоб він будував своє життя в Україні , він ідеально знає мову , із-за однієї ссори викинути життя ?
Как можно 11 летнего ребенка спихнуть в другую страну и строить дпльше жизнь?
автор ИМХОля • 07 апреля 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка

Ви не уявляєте як я не хотіла його відпускати , я місяцями ридала в подушку . І кожного разу як я приїзжаю до нього і потім їду назад , Скільки плачів .
Тільки щоб у нього було майбутнє , щоб був шанс мати гарне життя .
Ви думаєте він сильно хоче в Україну ? Він прекрасно розуміє що є що . Звичайні маніпуляції , я прекрасно його знаю .
Швендяю містами• 07 апреля 2023
Ответ дляШлях до зірок
Причем здесь «сплавили»? Моя подружка отдала отцу ребенка в США, потому что понимает, что там ребенку будет лучше. Много возможностей, нет войны, образование, будущее. Родители не должны быть эгоистами, нужно думать о том, где ребенку будет лучше
So_so• 07 апреля 2023
Ответ дляШлях до зірок
Раз у автора 2 детей, то всё хуже, муж появился раньше и ребенок успел увидеть новых братиков и сестричек из-за которых от него избавились.
автор ИМХОля • 07 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Ну прям взяла і ізбавиламь!
КаваЗМолоком• 07 апреля 2023
Ответ дляИМХОля
Выплаты и льготы для МНОГОДЕТНАЯ СЕМЬЯ (три и более детей) получаете, наверное??

Сына забрать без вариантов!!

So_so• 07 апреля 2023
Ответ дляИМХОля
Если у Вас такая плохая жизнь, прямо без будущего, как же Вы в неё ещё двух родили?
Солоденька цукОрка• 07 апреля 2023
Ответ дляИМХОля
Я думаю лета как раз хватит перебеситься ребенку. Не знаю где вы живете, но в любом случае смена окружения и отсутствие привычных друзей охладят его пыл.
So_so• 07 апреля 2023
Ответ дляИМХОля
Забыли добавить, что сын похож на бывшего мужа. Для полноты картины.
Мозговая пилочка• 07 апреля 2023
удивлена
люди, откуда у вас время, силы и деньги разводить такой бардак в жизни?
какие-то катания, переезды, жизнь на 2 страны и 3-ое детей
вы наверное супер-энергичная леди для всего этого движения
НаБалКоніХодять• 07 апреля 2023
Ответ дляИМХОля
Ну таке автор, дитина є дитина. Ви знайшли нові штані і все🤷🏼‍♀️
viika65• 07 апреля 2023
Ответ дляИМХОля
чего не будет? побудет здесь лето, все успокоится, и поедет назад.
НаливайКа• 07 апреля 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка

Это мы, взрослые, понимаем про шансы и,т,д. И если молодые люди доросли , хотят и могут ими воспользоваться , стремятся к этому. Сейчас же в глазах юнца - мама-предатель , он подает сигналы о помощи . Проигнорируют , сегодня - мелкое хулиганство, завтра серьезное преступление, послезавтра - наркота . Матери не всегда под носом это все могут увидеть , а на расстоянии?
язззззь!!!• 07 апреля 2023
Так цікаво, спочатку советчици пишуть, щоб віддавали дітей татам, а потім, що дитина матері не потрібна виявляється)). Авторе, я вас особисто розумію, бо якщо є шанс дитині дати європейську освіту - це важливо. Потрібно все вирішити дипломатично. Але ви ніяк взагалі не можете з´їздити до дитина сама? Ви йому саме зараз потрібні.
Ms. Искренность• 07 апреля 2023
Ответ дляSo_so
И я так вижу эту ситуацию.
Ms. Искренность• 07 апреля 2023
Ответ дляШвендяю містами
А если бы отец мальчика был в Украине, думаете к нему не отправила бы?
Кров з молоком• 07 апреля 2023
Ответ дляязззззь!!!
Вы слишком высокого мнения о польских школах))).