Hedonist• 07 апреля 2023

Допомога снайперу ЗСУ, Бахмут.

Тема узгоджена з адміністрацією (#763416).

Вітаю, Вас, пані та панове, багато років я працював на цьому ресурсі продавцем і посередником, а з 24 лютого я взяв сумки, гвинтівку і пішов на завчасно узгоджену точку зборки. Війна не стала для мене сюрпризом, я готувався до неї багато місяців як фізично так і матеріально. Війна розросталася так стрімко, що всі мої речі були розмародерені. За цей час отримуючи зарплатню в ЗСУ я закупив багато нових речей і спорядження необхідних для ведення бойових дій, але їх треба так багато і вони коштують так дорого, що вимушений звертатися за допомогою, адже перемога це наша спільна справа і за неї доведеться сплатити високу, у всіх сенсах, ціну.

Служу в 47 механізованій бригаді на посаді стрільця-снайпера, скоро знову виїзд згідно бойового розпорядження на Бахмутський напрямок, є нагальна необхідність у придбанні тепловізійного прицілу, який дозволить працювати на коротких та середніх дистанціях, що допоможе відбивати так звані «м’ясні хвилі», вони люблять атакувати вночі, тому це життєво необхідна річ, його вартість 92 тис грн. зі знижкою для військових ціна буде 83 тис грн. Це значна сума і я прошу допомоги в його придбані.

У прикріпленому фото можете побачити те, що я вже придбав власним коштом, це трипод під гвинтівку (20тис), метеостанцію(35тис), далекомір(20тис), і ще багато чого...

В особисті повідомлення зможу підтвердити свою розповідь документально. Навіть 10-50грн це суттєва допомога, за репост буду дуже вдячний.

Ціль:  83  000.00  ₴

Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/mz98FkVqk

Номер картки банки

4731 1856 3264 1319 Приватбанк

Paypal - Coinswizard@gmail.com

Коментуйте, нехай тему побачить більше людей, всім дякую!
delphoto
Ксения_ksen• 07 апреля 2023
Дівчатка,піду трошки йогою позаймаюся,ще зайду,бо безсоння ж)
Qney• 07 апреля 2023
Ответ дляКсения_ksen
Порадьте може хтось шось від безсоння)
Левана мені супер. Від мелатоніну гарно засинаю, а години в 3-4 прокидаюсь (типу виспалась, харе) і потім вже не сон а хто зна що, і вдень якась ’побита’.
Ксения_ksen• 07 апреля 2023
Ответ дляQney
Подивлюсь що це за левана така,дякую)
alena2013• 07 апреля 2023
Ответ дляКлементина
Йухуу!
Ще трошки і 55!
Клас!
Думаю, что там уже больше с Приватом и ПэйПал.
Ждем утренних новостей))
alena2013• 07 апреля 2023
Ответ дляКлементина
Йухуу!
Ще трошки і 55!
Клас!
Уже почти 61))
Клементина• 07 апреля 2023
Ответ дляalena2013
Ждем утренних новостей))
Майже 61!
Це з Привата перекинули?
Чи хтось неймовірно крутий задонатив?
ЛЮБА• 07 апреля 2023
Ответ дляalena2013
Ааа, так не интересно.
Не я готовила и уже хорошо !
alena2013• 07 апреля 2023
Ответ дляКлементина
Майже 61!
Це з Привата перекинули?
Чи хтось неймовірно крутий задонатив?
Владислав периодически перекидывает оттуда + сбор идет в соцсетях.
viika65• 07 апреля 2023
Ответ дляКсения_ksen
а где Вы взяли мое фото? меня нет в соцсетях.
alena2013• 07 апреля 2023
Ответ дляЛЮБА
Не я готовила и уже хорошо !
Это да))
Что планируете на Пасху готовить?
Ксения_ksen• 07 апреля 2023
Ответ дляviika65
Вибачте,знайшла..але ж Ви тут така мила гарнюня
Ксения_ksen• 07 апреля 2023
Ответ дляviika65
КРАСА-КОСА• 07 апреля 2023
Разом до перемоги
nadia-74• 07 апреля 2023
Ответ дляКсения_ksen
То ж йога має допомагати для сну
У мене дочка теж проблема зі сном,може до 3-5 ти не заснути,почала давати стреснорма вранці і ввечері,побачу,добре що на 12 в школу.
Леонка25• 07 апреля 2023
Разом до перемоги
Леонка25• 07 апреля 2023
Трохи підніму тему
Tanya-N• 07 апреля 2023
+ моно
Дякуємо, ви наші янголи охоронці 💙💛
Леонка25• 07 апреля 2023
Дякуємо Вам! Бережіть себе!
Клементина• 07 апреля 2023
Зараз після 12-ти треба активно коментувати, щоб тема і на завтра вийшла в топ
Ще трошки і буде дарунок від порадниці
Смерть ворогам!
Леонка25• 07 апреля 2023
Смерть ворогам!
ЛЮБА• 07 апреля 2023
Ответ дляalena2013
Это да))
Что планируете на Пасху готовить?
Вот честно , не знаю , хорошо еще неделя есть . Пасхи напеку , все фантазия закончилась …
Тимофейка• 07 апреля 2023
Дякую вам 🫂 повертайтеся живим та неушкодженим! Мій маленький +
evroshop1• 07 апреля 2023
+ ,,копійочка’ в Приват.
Бережіть себе!
Takamaka• 07 апреля 2023
done
💙💛
Takamaka• 07 апреля 2023
Ответ дляКсения_ksen
Владислав,коли будете мочити оту русняву біомасу то скажіть разочок ’це вам мразі фашистські від дівчат з Порадниці’
Клементина• 08 апреля 2023
Дванадцять
Треба писати
Підіймаємо тему в топ
АБС• 08 апреля 2023
+ в банку
Клементина• 08 апреля 2023
Топ!!
Завтра дозбираємо
Кабздец русні
Клементина• 08 апреля 2023
Топ
Амарилис• 08 апреля 2023
Ответ дляКлементина
Топ!!
Завтра дозбираємо
Кабздец русні
Обов´язково дозбираємо, бо треба подарунок до Великодня *ідарасам передати.