Роза в вазі• 07 апреля 2023

Чим відмити застарілий жир на кухні, порадьте дівчата!

Рідкий засіб доступний в наших магазинах Єва АТБ Сільпо (мережеві продукти не пропонувати)
Про соду та оцет знаю але не з кожної поверхні цю кашу зручно потім прибирати
Дякую вам дівчатка за поради ...ви найкращі !!!
Кава з адреналіном• 07 апреля 2023
Нашатырный спирт, авиабензин

5cmhybyna• 07 апреля 2023
заведіть мускулистого самця хай вам жир відмиє
Вся в кредитах• 07 апреля 2023
Брала за 200 грн в Еве
Хороший сано вроде
БеллаДонна• 07 апреля 2023
А що Мити? Плитку посуд? Я варю мило з кальц.содою, відмиває кіптяву. Але не можна фарбу мити бо змиє
Мстящий за Зайца• 07 апреля 2023
Cif
СИРЕЛИ• 07 апреля 2023
Милам. Только в перчатках, а то он и подкожный жир разъедает.
автор Роза в вазі • 07 апреля 2023
Ответ дляБеллаДонна
Мені так щоб не заморочливо )) купив попшикав почекав протер і готово ))
Кахель ,пічку ,стелю
автор Роза в вазі • 07 апреля 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
Дякую❤️
Марфа Українівна• 07 апреля 2023
Ось цей засіб кращий, роз’їдає навіть дуже застарілий жир. Але працюйте обережно, дуже їдкий

автор Роза в вазі • 07 апреля 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Cif
Колись давно брала ...якийсь він дуже лагідний і не все відмиває ...але це давно було ...може дати йому другий шанс ?)
автор Роза в вазі • 07 апреля 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Дякую❤️
автор Роза в вазі • 07 апреля 2023
Ответ дляВся в кредитах
Брала за 200 грн в Еве
Хороший сано вроде
Дякую!!!
Незламна• 07 апреля 2023
Мені подобається Універсальний очищувач знежирювач Chante Clair Sgrassatore, але не знаю як щодо супермаркетів. Купую на ринку в одному місці, або замовляю на розетці.
Руда ліса• 07 апреля 2023
Очень люблю L.O.C.™ Мийний засіб для кухні, любую пыль с жиром убирает идеально. Развожу в разбрызгивателе.
автор Роза в вазі • 07 апреля 2023
Ответ дляНезламна
Пошукаю ,дякую!
Ацетилсалициловая кислота• 07 апреля 2023
Ответ дляРуда ліса
брехня)
Ответ дляРоза в вазі
такой и есть, для застарелого жира не подойдет
ПАЦАНКА О• 07 апреля 2023
Сан клін, обов´язково захищайте руки
Вэнди Стар• 07 апреля 2023
в этой теме уже отвечала.
реально - ураган!
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3311889#a77...

автор Роза в вазі • 07 апреля 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Сан клін, обов´язково захищайте руки
Дякую !!
автор Роза в вазі • 07 апреля 2023
Ответ дляВэнди Стар
в этой теме уже отвечала.
реально - ураган!
Дякую ❤️
Зоя Жорівна• 07 апреля 2023
лучше чем Милам ничего не встречала, плита была такая, думала выкинуть, а им отмыла, как новая и стоит недорого
https://rozetka.com.ua/ua/milam_4820077610065/p832... и есть во многих других магазинах. Кстати тоже тут на советчице посоветовали, спасибо советчицам

https://shop.silpo.ua/product/zasib-mylam-dlia-vyd...
Natalifairy• 08 апреля 2023
Обезжиривающим. Раньше брала мистер мускул для кухни. Брызгаешь, ждёшь, отмываешь. Но все обезжиривающие средства это кислоты, поэтому в перчатках.