Альфред Шнитке• 07 апреля 2023
Сучасні сукні вишиванки, це вам не халат
Незважаючи на кому вони вдягнені))
Це сучасна, стилізована сукня вишиванка, ще від українського дизайнера
Oksana0612• 08 апреля 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
А в платье подстреляном все так?
Вам ж його не одягати)). Вишита в ручну річ ніколи не стане в один ряд з штамповкою, несмаком і шаровпрщиною.
Ненька наша• 08 апреля 2023
Ответ дляOksana0612
Що це вишита в ручну українська національна сукня на сайті не вказано. Щоб отримати інформацію, яка робота є ручною в сукні є контакт на сайті. За бажанням можна з´ясувати.
Ні, дякую. Точно не моя цінова категорія. Спроба реклами гарна, на кожний товар є покупець, може і тут теж, хай щастить з продажами серед порадниць.
Oksana0612• 08 апреля 2023
Ответ дляНенька наша
Так ви автору теми це напишіть)
LIANA171185• 08 апреля 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
Ничего общего с вышиванкой я не вижу. Подарите мне окуляри.
Не помогут.Я в окулярах-вышиванки не вижу в упор!
Руда ліса• 08 апреля 2023