Oksana-f9a3• 07 апреля 2023

Як Ви відновлюєте волосся після фарбування?

Років 8 роблю складні техніки фарбування. Після останнього освітлення сильно пушиться волосся і не слухняне, волоски стерчать в різні сторони. Освітляюся раз на 6 міс інший період тоную, кінчики підстригаю раз на 2-3 міс. Зараз догляд Kerastase Nutritive та домашнє лікування Brae. Як Вам вдається відновити волосся? З гарячого використовую тільки фен з термозахистом
double-mama• 07 апреля 2023
Волос- это мертвое полотно из ороговевших клеток. Его нельзя обновить,можно только сберечь.
5cmhybyna• 07 апреля 2023
не фарбую, налисо перепалену паклю
Sicillia• 07 апреля 2023
Витамины, масло для волос, реже крашу. А ну и в прошлом году не пользовалась феном 7 месяцев подряд. Волосы стали лучше. Спасти уже нереально. Только новые здоровые отрастить и более бережно к ним относится.
автор Oksana-f9a3 • 07 апреля 2023
Ответ дляSicillia
Мені здається без фену взагалі мочалка буде, таким чином хоч якось можна укласти
Sicillia• 07 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
У меня кудряшки. Наоборот супер выглядит, когда сами сохнут. Но я, конечно, люблю прямые по классике жанра
автор Oksana-f9a3 • 07 апреля 2023
Ответ дляSicillia
В мене завиваються не гарно, як наче не розчесала волосся(
double-mama• 07 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Может дело в стрижке? Мастера,которые умеют работать с кудрями, знают как постричь чтобы было идеально
Они же научат как правильно ухаживать / укладывать. Если вы в Киеве, то идите к Оле Семке, она прекрасно стрижет кудри
Mrs.Anna• 07 апреля 2023
Треба убрати термозахист, це суцільні силікони. Краще використовуйте якісний незмивний догляд
автор Oksana-f9a3 • 07 апреля 2023
Ответ дляdouble-mama
Мені не йдуть в останній раз в цьому впевнилася коли декілька раз ходила до професіоналів на укладку локони, моє це пряме волосся
Foxfoxq• 08 апреля 2023
Ножницами