Пишна молодиця• 07 апреля 2023
Вчитель взїлася на дітей через списування.
Класний керівник втратила береги через те, що діти знайшли в інтернеті готові рішення самостійної роботи з іншого предмету та відповідно списали їх. Пройшов вже майже тиждень. За цей час вчитель з того предмету, з якого була самостійна робота, зробив дітям унікальну додаткову роботу і вони переписали її.
Класний керівник від злості не може відійти вже тиждень. Обзиває дітей тюленями. Каже, що ні чути ні бачити їх не хоче і тд.
Мені дуже образливо, тому що діти насправді дуже розумні в класі. І не заслуговують, щоб їх так називали і обзивали. Та врешті решт усі списують і це не найгірше, що може бути. Знайти в інтернеті відповіді ще не кожен може.
Це навіть плюс та вміння знаходити інформацію.
Як вгамувати вчителя? Вона молода та , як я думала, сучасна. Але там тільки злоба і ненависть.
Пишна молодиця
• 07 апреля 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Ой, бідні-нещасні. Переживуть вони той свій тік. Щось занадто Ви вже жалієте дітей.
Нема про що з вами говорити. Ви все собі сама знаєте і чуєте лиш себе. Діалог з вами закінчено!
Не їм після шостої• 07 апреля 2023
Ответ дляНе пириживай
Ну и плюс - дети что виноваты в том что в наших реалиях в инете практически ВСЕ можно найти? Пусть учителя сами придумывают задания, точнее берут те же, но меняют исходные данные
Действительно! Это ж так много ума нужно, чтоб понять, что списывание - это воровство. Очень полезный навык в жизни для подобных. До тех пор, пока не попадутся на серьезном.
Лепетун• 07 апреля 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Ну хоч якийсь клас усвідомить, наскільки це нечемний та низький вчинок - видавати чужі рішення за свої. Звичайно, якщо батьки не почнуть своїх дітей вихваляти за ’винахідливість’.
Я дітей не виправдовую. Але і вчителі ті тести не свої, а чужі використовують. Могли б також приділити трохи часу та зробити свої. Тобто, виходить, їм можна, а дітям ні. Де справедливість? Часто в тестах немає правильної відповіді взагалі, або тема трохи відрізняється, або відповіді немає в підручнику і потрібно все одно шукати в інтернеті. Такого не було б, якби вчителі писали свої тести.
На привозе• 07 апреля 2023
Ответ дляНе пириживай
В этом виноваты родители.
Потому что бусинки мамины могут списывать
На привозе• 07 апреля 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Діти можуть не шукати відповіді в інтернеті, а самостійно вирішувати завдання
Так так умные не делают :)))
Умные списывают
Пишна молодиця
• 07 апреля 2023
Ответ дляНа привозе
В этом виноваты родители.
Ви ніколи не списували? Не повірю!
Не їм після шостої• 07 апреля 2023
Ответ дляПишна молодиця
Вони усвідомлять. Ніхто їх не хвалить. Але образи від вчителя то дно!
Думаю, Ви перебільшуєте. Бо з вашої розповіді вчителька виглядає більш адекватною, ніж оце ’усі списують’ та окозамилювальне ’вміння знаходити інформацію’.
На привозе• 07 апреля 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Яке право має вчитель обзивати дітей?Вчитель повинен навчати,якщо списали,значить погано навчив.Не звертайте уваги.
Ага, вся вина на учителе.
Яжемать
Не пириживай• 08 апреля 2023
Ответ дляНа привозе
В этом виноваты родители.
А ну расскажите в чем конкретно виноваты родители?
И мы когда учились носились с этими Решебниками, всегда очередь за ними стояла, раскупали моментально))
А сейчас, когда есть свободный выход в инет - списать вообще как раз плюнуть. Не дома, так в школе, на улице с мобильного скатает)
Но вы, естессно, НИКОГДА не списывали, НИКОГДА)
Не їм після шостої• 08 апреля 2023
Ответ дляЛепетун
Ви не розбираєтесь в системі. Це робота методиста, і за неї платять окремо, бо вона не хвилинна. Крім того, у кожного вчителя є особисті напрацювання. І як можна порівнювати списування рішення з використанням підручників і дидактичних матеріалів?
Дівчина Бобула• 08 апреля 2023
Ответ дляПишна молодиця
То Ви тільки себе і чуєте. Просто зрозумійте, що списування - це дійсно погане дійство і його не можна толерувати ні вчителю, ні батькам.
А про нервовий Тік у батьків і дітей через неадекватну реакцію вчительки Ви вже занадто перебільшуєте (як ті батьки взагалі до свого віку дожили без вміння реагувати на неадекватна?). Чи Ви думаєте, Ваше чадо за його факапи всі будуть на ручках колисати?
На привозе• 08 апреля 2023
Ответ дляПишна молодиця
Ви ніколи не списували? Не повірю!
Никогда не списывала.
Зачем?
Меня никогда не пугали за оценки. По истории на контрольные я делала шпаргалки, которые писала лично и потом ими не всегда пользовалась, так как информация откладывалась в голове.
Другим списывать давала или помогала делать задания.
Трое детей 16, 9 и 6 лет. Старший и средний ребёнок учатся сами, за оценки не убиваю, поэтому нет у детей нет цели любой ценой получить хорошую. Всегда говорю, что знания, которые есть в голове важнее оценок. Все
Зачем?
Пишна молодиця
• 08 апреля 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Ой, ви читати навчіться. А то бачите те, що хочете. Та ще й коментуєте цілими простирадлами! Не про те мова була!
На привозе• 08 апреля 2023
Ответ дляНе пириживай
Я никогда не пользовалась решебниками
И у нас в принципе не приветствовалось списывание в глобальных масштабах. Особенно в средней и старшей школе, это считалось плохим тоном.
Лепетун• 08 апреля 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Я розбираюсь. Сама викладала, правда не в школі, а в Університеті. Всі тести складала сама і проблем не було. А зараз син навчається в школі дистанційно і деколи здається, що вчителі ті тести навіть не читали повністю перед тим, як дітям давати. Про якого методиста ви пишите?
Дівчина Бобула• 08 апреля 2023
Ответ дляНа привозе
Так так умные не делают :)))
Умные списывают
Розумні списують так, щоб ніхто не зрозумів, що вони списують. Хто не вміє списувати - хай зубрить. Але попастися на списуванні - то дно.
Дівчина Бобула• 08 апреля 2023
Ответ дляПишна молодиця
А про що?
Не їм після шостої• 08 апреля 2023
Ответ дляЛепетун
Ви ж розбираєтесь, і не знаєте, хто такий вчитель-методист? Ну, погугліть.
У вас в університеті або був один тест на місяць чи рідше, або не було родини і купа вільного часу, або ви не змогли навчити своїх студентів не списувати.
Лепетун• 08 апреля 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Я знаю, хто такий методист. Я кажу про тести онлайн, які навіть не перевіряються вчителями, не важливо, хто їх написав, методист, чи самі вчителі в інтернеті знайшли. Але часто в них багато помилок і вони не зовсім відповідають вивченому матеріалу. Тобто, здебільшого вчителі не вважають за потрібне перевірити, виправити, скласти свої власні. У мене ніхто не списував, навчання було очне, але результат був набагато кращий, ніж у вчителів, які користувались старими методичними матеріалами.
Пишна молодиця
• 08 апреля 2023
Ответ дляЛепетун
Підозрюю, що так і є.
Іноді дитина розказує, що вчитель сказав підготувати на криті і ті теми, а по факту було інше.
Або задачі на уроках розвʼязують нормально, а в самостійній роботі інші задачі.
Капризуля• 08 апреля 2023
Какая-то слишком затяжна реакция у учителя. Похоже на театральное представление. Детей не оправдываю, но неделю устраивать разборки считаю не правильным.
Пишна молодиця
• 08 апреля 2023
Ответ дляКапризуля
Так і я про те.
Пишна молодиця
• 08 апреля 2023
Якби контрольна робота була з розгорнутими відповідями, то і списати так просто не можна було б. А так тести.
Воленс-неволенс• 08 апреля 2023
Ответ дляПишна молодиця
Ви зараз виправдовуєте дітей ) А вчителька права - ліниві тюлені )
Пишна молодиця
• 08 апреля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Я просто не хочу розповідати про вчителя з предмета, який діти списали.
Будемо вирішувати з батьками те питання.
Пишна молодиця
• 08 апреля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Мабуть то щось є, коли жодна дитина той предмет здати не може, хоч і вчить. Навіть відмінники вже не відмінники через оцінку з того предмету.
Не можуть усі 30 дітей однаково відноситись до одного вчителя.
Воленс-неволенс• 08 апреля 2023
Ответ дляПишна молодиця
З тим предметом вже як є, а класний керівник ваш за дітей переживає мабуть більше, ніж батьки. Це її клас і від неї дуже сильно залежить, якими вони виростуть. Добре, що їй не плювати, могла б забити на них, як багато хто робить і не паритись.
Воленс-неволенс• 08 апреля 2023
Ответ дляПишна молодиця
То по тому предмету й говоріть з тим вчителем, у вас тема, що класний керівник ’берега поплутав’.
Не їм після шостої• 08 апреля 2023
Ответ дляЛепетун
Ключове в вашому тексті ’здебільшого’ (тобто далеко не всі), і, найголовніше, ’очне навчання’.
Зрозуміло, що на сумлінні вчителів, перевіряють вони тести чи ні, але я їм не заздрю, бо треба знайти щось достойне, акуратно розібратись, та ще й для декількох паралелей.
І цікаво, як ви порівняли результат свого викладання в університеті з викладанням вчителів в школі? За якими критеріями?