любименькая• 08 апреля 2023
С какими анализами идти к трихологу по причине выпадения волос?
Файна_зупка• 08 апреля 2023
Він все назначить.
Просто подкмайте все що з вами було, перед початком випадіння.
Пологи, вітамині, ліки, які приймали, стреси і все інше .
Я инженер, меряю от 1• 08 апреля 2023
В любом случае нужен Ферритин, общий анализ крови и витамин д.
Я вроде сдавала панель здоровые волосы в Диле. Чтобы два раза врачу не платить
любименькая
• 08 апреля 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Спасибо большое
в мене сильно випадали, сімейний відправила до ендокринолога - здала назначені аналізи - відправила до гінеколога - здала назанчені аналізи - сказали до трихолога... я за те, що не завжди випадіння волосся обов’язково зв’язане з трихологом. Виявилось, державного трихолога у нас у місті немає, лише до приватного іти, поки обходила усих - випадіння суттєво зменшелось, зараз вичікую, що буде далі
Леди Г• 08 апреля 2023
Але список аналізів залежить також і від вашої ситуації і типу випадіння волосся
Матраскин Брат• 08 апреля 2023
,у меня после короны выпадали, назначили шампунь от выпадения волос и тоник, и витамины, через 2 недели увидела результат на процедуры к воачу ходить отказалась, лимфу на голове разгоняла маслчками и расчесыванием жесткой расческой
пьЯНА• 08 апреля 2023
Ответ дляBilenkova
Я і в Києві не бачила, щоб був у державних медичних закладах