З родзинкою• 08 апреля 2023
Как бы вы отреагировали (случай с доктором)?
Прием был назначен за две недели. Это должно было быть второе посещение.Приехала с другого конца города. Мне доктор говорила, что может так случиться, что в этот день она будет на семинаре. Если что, они позвонят, предупредят и перенесут прием. Я приехала, доктора не оказалось. Более того, сказали, сто даже записи о приеме нет. Мне не звонили, естественно.
Вы бы пришли ещё раз в эту клинику?
Очень неприятно.
Вы бы пришли ещё раз в эту клинику?
Очень неприятно.
Жертва интернета• 08 апреля 2023
Как нет записи если вы записывались. Вы же записывались после первого приема?
З родзинкою
• 08 апреля 2023
Ответ дляЖертва интернета
Да. Записывала доктор, так как ресепшионистка вышла.
Жертва интернета• 08 апреля 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Странно конечно. Смотрите сами. Если нет желания, можете больше к ним не ездить.
З родзинкою
• 08 апреля 2023
Очень неприятно. У меня день просран из-за них. Тремя видами транспорта добиралась в другой конец города.
месяцкие• 08 апреля 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Нет, попрощалась бы.
КонФФетОшка• 08 апреля 2023
Це приватна клініка? Якщо вас попепеджали , що може бути відмінено прийом , то варто було подзвонити самій і уточнити . Якщо ви їзали через все місто саме до цього лікаря , і хочете мати саме його рекомендації , то звичайно треба знову записатись , а не ставати в позу і ображатись . Хоча і не приємний момент .
З родзинкою
• 08 апреля 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Приватна клініка. Мені сказали, що зателефонують, якщо прийом буде скасовано.
З родзинкою
• 08 апреля 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Це стоматолог. Болить зуб вже.
Окрім того, сказали, що зателефонували всім і попередили.
КонФФетОшка• 08 апреля 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Вам не зателефонували , тому що вас не було записано на прийом . Лікар напевно не передала інформацію , та й не внесли дані . Але якщо ви їхали 3 видами транспорту , то напевне вам порадили цього лікаря . Якщо є альтернатива , то ідіть до іншого . Це ж питання вашого здоров´я .
Бабка_в_кедах• 08 апреля 2023
Ответ дляЗ родзинкою
А Вам не приходит смс о записи?
Смотрите сами, если врач хороший, то я бы дала ещё один шанс, а если так себе, то попрощалась бы. И надо было Вам, конечно, самой позвонить уточнить, раз знали, что врача может не быть.
Не гавкаю- но охраняю• 08 апреля 2023
я все люьлю держать под контролем. и я бы 1000% перепроверила. В моих интересах вылечить зубы у хорошего врача, а не нагнуть всех, так как я бееедненькая, а они не правы.
Таких офигкнных, как я, может мало. И надо страховаться от провтыков остальных.
Делайте выводы. Все важные моменты только под личным контролем
Небоброїдка• 08 апреля 2023
Ні, не прийшла б
За мої гроші таке ставлення....
В такий час вони не бережуть клієнтів...ну таке
За мої гроші таке ставлення....
Небоброїдка• 08 апреля 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Це стоматолог. Болить зуб вже.
У вас один стоматолог на місто? Знайдіть іншого
В наш час це не проблема і хороших багато
Уходя дверю не хлопать• 08 апреля 2023
Приватні клініки зазвичай самі телефонують чи надсилають смс, навіть якщо прийом буде, як нагадування. Якщо цього не сталося, я сама дзвоню и перепитую, чи все в силі? Бо були подібні випадки, як у вас, авторко. Краще вже перестрахуватися. Але до тих, хто не прийняв мене без попередження, я більше не ходжу. Це неповага до пацієнта.
Научительница• 08 апреля 2023
Було таке саме тільки з дитячим ортодонтом. В результаті попрощалися з нею після другого випадка, коли прийшли на свій час, прочекали годину і нас все ще не прийняли.
Садова гойдалка• 08 апреля 2023
Это Киев? Неужели поближе к вам нет хороших стоматологов?
Да, все частные клиники обычно подтверждают визит по телефону или смс.
И я бы изначально не ставила себя в такое положение. Ехать с зубной болью тремя видами транспорта... Нет.
Когда мне нужен был очень узкий специалист, выбрала ближайшего и по отзывам
Обижулька• 08 апреля 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Це стоматолог. Болить зуб вже.
Ну найдите другого доктор в чем проблема, с ей пару раз оформите запись и не прийдите
З родзинкою
• 08 апреля 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Мабуть, не подумала, що таке може статися. Таке вперше. Всі, дійсно, телефонують напередодні або пишуть у Вайбері запитують, чи все в силі.
Ща как дам• 08 апреля 2023
Як що лікар хороший, то раджу пробачити таку ситуацію. Всяке буває, це людський фактор. Не записали, не зберегли запис, не затефонували. Так не приємно, дуже вас розумію.
Грабля• 08 апреля 2023
Я на цьому тижні водила дитину на узд та до спеціаліста, в один день, записала по телефону, сказали що має бути смс.
В принципі, це вже звична справа, коли приватні клініки підтверджують запис смс повідомленням у день що передує дню запису.
То ж до чого я, дивлюсь що смс про запис не приходить, зателефонувала ввечері, вже о восьмій, у контакт центр, запитала чи записана дитина, підтвердили, повідомлення прийшло пізніше.