Покращена• 08 апреля 2023
Срочно!! Ребенок рвет постоянно. Что делают при ротавирусе или кишечной инфекции?
Никогда не болели таким. Вся семья. Это ужас. Ребенку 5 лет. Муж.. Что делают в таких случаях? После стакана воды выходит 3 стакана.. Скорую? Инфекционка? Спасибо!!!
Майданщица• 09 апреля 2023
Ответ дляТа прям багіня
Нещодавно у моєї дитини був ротавірус. Ми в Німеччині. За ніч більше 10 разів рвота. Вдень те саме.
Тут ВЗАГАЛІ нічого не назначають при такому.
Ліки- давати пити й запастись терпінням. Ну і лише ібупрофен/парацетамол, якщо температура.
4 дні дитина плакала, що болить живіт. Я кожного дня ходила до лікарів (кожного разу інший був). Ніхто нічого так і не назначав, ніяких аналізів не робив, про крапельниці й мови не було. Як мені пояснили, це вірус, йому треба вийти з організму (тобто рвота і діарея - це норма). Для мене це був шок, витримати все, нічого не дававши дитині, коли їй так погано.
На п´ятий день попустило....
Ну в чем-то врачи правы - конечно, рвота и диарея - это нормальные проявления инфекции, но почему бы не уменьшить эти проявления? Зачем терпеть и плакать?
Мой сын очень сильно ацетонит при таких делах, становится сонливым и заторможенным. Как-то словил ротавирус очень далеко от цивилизации и я не подумала про ацетон - уже не рвал и не поносил, но реально 5 дней ребенок был как кукла, даже не ходил
Теперь сразу даю кокарбоксилазу, и самая длииная болезнь у нас была 2 дня
Покращена
• 09 апреля 2023
Ответ дляТа прям багіня
На п´ятий день попустило....
П´ятий день це триндець. Він за 5 годин вирвав разів 10 фонтаном. Він стільки не випив за тиждень скільки вирвав. Ввечері я все ж таки визвала швидку. Вони перевірили лімфовузли, ацетон, послухали і зробили укол протирвотний. За ніч я його відпоїла регідроном, була температура 38, вдень сьогодні він вже гуляв по лісу. Я не знаю як дитина може витримати 5 днів блювання. Я не вважаю що вірус так виходить. Бо рвав він водою вже вкінці. Це як якийсь рефлекс на говток води. Доречі нам прописали регідрон і колу пити потрошки. Це вчора.
Покращена
• 09 апреля 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
ми були там пів години, нас оглянув лікар, спитав чи хочемо залишитись, чи справимось дома.Ми попросились додому, нам вкололи протирвотне і ми поїхали додому, дома відпоювала, але рвота припинилась, пару днів ще була нудота і слабкість.
Дякую. Вчора все ж таки визвала швидку. Зробили теж саме. Оглянули, лімфовузли, і укол протирвотний. Хоч змогла його відпоїти. Сьогодні вже гуляв трошки.
Невгамовна Бу• 09 апреля 2023
Ответ дляПокращена
це добре, скорішого одужання!