Крем для арбуза• 08 апреля 2023
У кого холицистит или проблемы с печенью и желчным
Вас беспокоят головокружения? Как кожа лица?
Пані з калабані• 08 апреля 2023
Так, голова болить.
Шкіра з висипаннями, як підліток)) Весною то взагалі обсипає сильно підборіддя і скули.
Крем для арбуза
• 08 апреля 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
У кого-то есть субфебрильная температура?
У меня только ощущение озноба, и вроде как температура, но градусник показыапет часто или норм или пониженную.
бифидобактерияЖоржик• 08 апреля 2023
Шкіра норм і нолова не болить.
Але іноді поведінка погана.Як розлючусь і розпсихуюся-хвата приступ жовчного. Вже мабуть на заспокійливі треба на постійній основі переходити.
Брюльтик• 08 апреля 2023
Головокружения возникают, но они у меня бывали и тогда, когда проблем с ЖКТ не было. Кожа в целом без изменений, но изредка бывают единичные мелкие прыщики
Я не в теме• 08 апреля 2023
Ніколи в мене не було висипів на обличчі і тут в 38 років обсипало. Дерматолог, гастро, аналізи, узі .. діагноз - холицистит. Застій жовчі. Пропила препарати, стало краще, але дуже повільно сходять прищі... На солодке висипає.
Треба притримуватись певного режиму харчування пожиттєво.