Скажіть, чи святять там вербу/лозу?
Просто цікаво
Ответ дляNYC
Я вам больше скажу, у нас Пасхи нет))) или вы только европу имели ввиду?
Цікавить саме Європа
постою_послушаю• 08 апреля 2023
В нашій Церкві завтра Palm Sunday
Взагалі то і в Україні це Неділя Ваій, чи не знаю як правильно пишеться. Тобто Христа зустрічали пальмовим гіллям, а в нас вже замінили на вербочки
Ответ дляNYC
А де ви, де Пасхи нема?
Ответ дляпостою_послушаю
А по прапору не видно?
Незвернула уваги
постою_послушаю• 08 апреля 2023
Ответ дляNYC
Чого це нема? Песах же ж є? Тільки наповнення свята інше
Ответ дляпостою_послушаю
Яке? Розкажіть
постою_послушаю• 08 апреля 2023
Ответ дляNatasha-27
Яке? Розкажіть
Звільнення єврейського народу від єгипетського рабства. Саме на єврейську Пасху трапилися події, які тепер ми визначаємо як Пасху християнську
Ответ дляпостою_послушаю
Дякую, що відповіли
звездная галактика• 08 апреля 2023
Ответ дляNYC
Ответ дляпостою_послушаю
Просто цікаво. Чому Пасха переноситься? Тепер побачила ваш допис і взагалі зависла.... Тобто єврейський народ також кожного року святкує звільнення від рабства в різні дати?
звездная галактика• 08 апреля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
совсем другое
Ответ дляanja_kom
Песах празднуется по еврейскому лунному календарю. Лунный отличается от солнечного, поэтому все праздники плавающие.( религиозные)
Ответ дляиванюся
Испания, здесь есть небольшая церковь для украинцев православная .Завтра утром уже будем святить паски.
А лозу святили? Тиждень тому
Семицветка• 08 апреля 2023
Ответ дляNatasha-27
Цікавить саме Європа
Паски святили сегодня. И завтра будут. Про лозу не знаю.
Чому я саме про лозу запитую…просто цікаво чи в Європі теж стихійно виламують дерева і продають?!
постою_послушаю• 08 апреля 2023
Ответ дляиванюся
Как? Пасха де только через неделю?
постою_послушаю• 08 апреля 2023
Ответ дляanja_kom
В одну. 15 числа весеннего месяца нисана