Lubov-9143• 08 апреля 2023

Мобілізація

Така ситуація: ми з чоловіком проживаємо в селі, і от телефонують із сільської ради типу їхать проходить медкомісію в тцк, він їхати не хоче, та й немає в нього духу і тієї жилки, щоб воювати. Чи буде щось , якщо він не поїде? Це ж напевно буде вважатися що він пішов добровольцем, раз без повістки. Дуже мучить це питання, боюся, і щодня переживаю. Якби я бачила по ньому, що він хоч трішки хотів туди їхати, було б трішки легше.
Строго не судіть, так як розумію , що багато чоловіків там, і дружини чекають, і в самої друзі і куми там.
Вкусныйпончик• 08 апреля 2023
Ответ дляХочу барабульки
Думала про переїхати, але він не згодиться
Тут вже хай вибирає, або змінити місце проживання, або жити в окопах.
космея• 08 апреля 2023
Ответ дляMalparida
Правильно, потому женщин тоже жжут на фронте. Вперед!
Ви мою собі заберете?
Astrid78• 08 апреля 2023
Ответ дляАгафья
Справа у тому, що всі бояться. Тільки хтось рік родини не бачив, бо замінювати немає ктм. А хтось по генделикам сільським боїться, бо жилки не ті.
Ну тут кто боится трусами называют и по всякому. А сами от сирен трусятся. И я не понимаю, почему мужик или парень должен воевать, а женщины нет. Потому что у них писечка? Только не надо говорить про детей, женщину никто не заставляет насильно рожать. По сему, все равны.
Huldra• 08 апреля 2023
Ответ дляАгафья
Ага. А на фронті - злі Рембо, чи що?
Ні, я саме про те, що на фронті звичайні люди, айтішники, кухарі, механіки, інженери. І всім страшно. Але, що робити, коли така навала? Коли професійних військових не вистачає?
Huldra• 08 апреля 2023
Ответ дляАгафья
Ага. А на фронті - злі Рембо, чи що?
Мій чоловік пішов у ЗСУ
Astrid78• 08 апреля 2023
Ответ дляHuldra
Пусть государство берет наемников, еще что то делает. Пусть нормально обеспечивает воинов, а не волонтеры чтоб собирали.Но закрыть границы и насильно гнать на войну, это капец в 21 веке
Агафья• 08 апреля 2023
Ответ дляHuldra
Я зрозуміла і на 100% згодна
Агафья• 08 апреля 2023
Ответ дляHuldra
Мій чоловік пішов у ЗСУ
Так і мій
Huldra• 08 апреля 2023
Ответ дляАгафья
Так і мій
Хай його Бог береже і власна Доля!
black-opium• 08 апреля 2023
Зато Зеленский видит плюсы в войне , он может комфортную одежду носить
Дно, фу просто
delphoto
Елена1265• 08 апреля 2023
Пусть не идет. Должны вручить повестку лично под его подпись
космея• 08 апреля 2023
Ответ дляХочу барабульки
Мені от цікаво, чому хлопців, до 27 років, які не служили, не беруть. А кому 28 і більше, навіть якщо не служив, нехай вальсує на фронт. В чому різниця??????
Де не беруть?
космея• 08 апреля 2023
Ответ дляAstrid78
Хватит прикрываться детьми!
А куди дітей? Ну серьезно?
Liza2704• 08 апреля 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Або нe жити...
Astrid78• 08 апреля 2023
Ответ длякосмея
Де не беруть?
По закону до 27 лет не берут, если не служил и нет военной кафедры, а как на самом деле хз
black-opium• 08 апреля 2023
Ответ дляАгафья
Так і мій
Мой тоже и он доброволец .
Я против того , чтоб людей заставляли насильно воевать , нет от них никакого толку, а даже больше вреда , это слова моего мужа .
Huldra• 08 апреля 2023
Ответ дляblack-opium
Мой тоже и он доброволец .
Что будем делать, когда добровольцы закончатся?
космея• 08 апреля 2023
Ответ дляAstrid78
А на справді беруть всіх.
Astrid78• 08 апреля 2023
Ответ дляblack-opium
Мой тоже и он доброволец .
Слава Богу есть адекватные люди. Вашему мужу низкий поклон, пусть Господь его бережет
black-opium• 08 апреля 2023
А почему удалили скрин ?
Это было в интервью , Зеленский сказал , что видит плюс войны в том , что он может комфортную одежду носить .
Или здесь запрещено правду писать ?
Елена1265• 08 апреля 2023
Ответ дляХочу барабульки
Ну так, чомусь всі так і думають. Раз ти мужик, йди на війну, чого ти ходиш та й живеш взагалі
Абсолютно не все так думают. В моем окружении так не думает никто. Даже те, кто сейчас воюет, из моего окружения, так не думают. Да и вообще, говорят, что когда приезжает тот, кто боится, то это вообще жесть
Павела• 08 апреля 2023
Ответ длякосмея
Де не беруть?
Не мобілізують до 27 років, якщо немає воєнної кафедри і не служив. На контракт беруть. Якщо служив чи є воєнка також підлягають мобілізації. Це пов´язано з тим, що під час воєнного стану призупинена строкова служба. А вона для чоловіків до 27 років. Якщо я правильно зрозуміла.
sur_sur• 08 апреля 2023
Ответ дляInno4ka-ya
Не прикрывайтесь детьми. Многие женщины воюют, имея детей. Не решайте за других, то и за вас не будут. Чем вы и ваши дети ценнее мужа автора?
Ну, поки що хоч би законодавством)
Flower Girl23• 08 апреля 2023
Ответ дляAstrid78
Да не переживайте Вы так, до 1-го октября менее полугода осталось...
lvicalll• 08 апреля 2023
Ответ дляblack-opium
А почему удалили скрин ?
Или здесь запрещено правду писать ?
Ну малось на увазі,що ходить у звичайному одязі,а не в костюмах з краватками.
AnnaOst• 08 апреля 2023
Ответ дляАгафья
Бідося. Нема в нього жилки. У країні війна. Чи Ви навмисно так пишите для срачу
А може варто перш ніж називати когось тролем зайти в подивитися дату реєстрації автора і його теми? Судячи з тем автора вона народила рік тому. І сон це вона не горить бажанням чоловіка на війну відправити, да?
Astrid78• 08 апреля 2023
Ответ дляsur_sur
Ну, поки що хоч би законодавством)
Ну да. Посмотрю что будет когда возобновят женский учет.
Елена1265• 08 апреля 2023
Ответ дляFlower Girl23
Так внесли изменения в законодательство. Причем здесь 1 октября 23?
Flower Girl23• 08 апреля 2023
Ответ дляЕлена1265
Какие именно изменения? Всё отложили на год?
Ruovet• 08 апреля 2023
Ответ дляAstrid78
Здрасьте.
Наемников.
Придумаете такое.
Наемники денег стоят. Намного ж выгоднее пересичным простачкам рассказать, что все их любят, уважают, и что они герои. Доброе слово и кошке приятно. А если мозгов чуть меньше, чем у кошки, то доброго слова будет достаточно, чтоб бесплатные люди вперёд и с песней шли умирать.