Така ситуація: ми з чоловіком проживаємо в селі, і от телефонують із сільської ради типу їхать проходить медкомісію в тцк, він їхати не хоче, та й немає в нього духу і тієї жилки, щоб воювати. Чи буде щось , якщо він не поїде? Це ж напевно буде вважатися що він пішов добровольцем, раз без повістки. Дуже мучить це питання, боюся, і щодня переживаю. Якби я бачила по ньому, що він хоч трішки хотів туди їхати, було б трішки легше.
Строго не судіть, так як розумію , що багато чоловіків там, і дружини чекають, і в самої друзі і куми там.
Ответ дляsammy
Так,хороша людина загинула,захищаючи араїну. А ви вважаєте себе в праві зараз її знецінювати і осуджувати?
Мне просто жаль ребенка и совершенно не понятна не понятна ее позиция. Уже писала, что есть много возможностей помагать армии и стране. Когда женщина рожает ребенка одна, она ведь берет ответственность за его жизнь на себя, ведь так?
Ответ дляDzvo
Мне тоже очень жаль ребёнка. Но каждый человек принимает решение для себя сам,и мы,сидя дома, не имеем права осуждать действия Погибшей Героини. Это,как минимум,не этично
Ответ дляkollarova-oksana
Ну не правда сама лично в военкомате слышала что некоторых вообще признали не годными мужиков. Я сыном 17л проходила, местная комиссия признала ограничено годный в военное время , а вот обласная поставила не годный белый билет.
Білий квиток це не виключений, не плутайте будь ласка. З білим квитком можуть мобілізувати і чоловік не виїзний!
Ответ дляPolz
Постійно в новинах пишуть, що дають три роки умовно ухилянтам
не то условно дают, когда ты уже прошел все комисси и т.д получил повестку и призыве под подпись и не явился в военскую часть или на сборы. Если просто от повесток бегать и не ходить на учет ставится там другое наказание