Ласкове телятко• 08 апреля 2023

Просто хочу поділитися радістю. Тільки для тих, кому важлива мова.

Вчора зустрічалася з подружками і добрими старими знайомими, майже кожна з нас якийсь час провела за кордоном і повернулася. Це вперше зібралися під час війни.
І наша компашка, що раніше була на відсотків 60-70 російськомова, тепер виявилася україноговорящою)
Це було так неочікувано і так приємно. Ми дійсно зміюємося. Усе обовязково буде добре.

Тримайтеся, пані і панове, нас чекає гарне майбутнє.
tettiana• 09 апреля 2023
Ответ дляgizma2019
Да, а что вас удивляет? Обычно в Киеве говорят ’я прошу прощения, не подскажите.....’ Или ’ уважаемый, а как пройти......’ Ну и тоже самое можно на любом языке сказать
абична так не говорять в Києві, Київ не російськомовне місто
автор Чомучка • 09 апреля 2023
Ответ дляGipotenuza
Удалено администрацией...
автор Чомучка • 09 апреля 2023
Ответ дляwoman Warrior
мой страшный сон))))
Ага, як і математика мабуть.
автор Чомучка • 09 апреля 2023
Ответ дляtettiana
А тут так і не говорять. Тому виглядає ця уважаємая досить смішно зі своїми пропозиціями)
woman Warrior• 09 апреля 2023
Ответ дляЧомучка
Адміни чудово бачать кількість моїх тем і коли була остання свинячою.
Тож розслабтеся і не нервуйте так.
Ви дивнаЇх бачать всі.
В порад ваших не потребую, хвилюватися чого? С того, що ви радієте за мову, і не змозі двох слів зв´язати українською без помилок?
gizma2019• 09 апреля 2023
Ответ дляtettiana
🤣 Киев на 80-90% русскоговорящий город)
woman Warrior• 09 апреля 2023
Ответ дляМарипосса285747
Наверное, это не реально. Надо венгром родиться
Я потому и говрю.Надо родиться.Выучить нереально.Никаких фонетических совпадений ни с каим языком, и непонятно, толи тебе доброго утра желают, то ли матерят)
автор Чомучка • 09 апреля 2023
Ответ дляwoman Warrior
Ви дивнаЇх бачать всі.
Удалено администрацией...
woman Warrior• 09 апреля 2023
Ответ дляЧомучка
А я ким чином стали качать? Раді тому що перейшли на свою ж мову? Тепер це означає качать?
україноговорящою) от это мова? це знущання над нею
Марипосса285747• 09 апреля 2023
Ответ дляwoman Warrior
Кстати, очень доброжелательные люди. Это как раз таки понятно
Gipotenuza• 09 апреля 2023
Ответ дляЧомучка
Удалено администрацией...
Слава Богу не вы решаете заинтересованность других людей во мне и это ваше утверждение ложно.
автор Чомучка • 09 апреля 2023
Ответ дляGipotenuza
Удалено администрацией...
woman Warrior• 09 апреля 2023
Ответ дляАвокада
а чого за анонімом заховалися?
ви ж тут щодня лагідно українізуєте)
хочу,і мабуть не одна я ,знати хто тут така завзята, що ночами не спить та все мовні срачі розводить?
Чомучка
ни одной темы на мове.
И тут оппа, в вышиванке.
Gipotenuza• 09 апреля 2023
Ответ дляЧомучка
Удалено администрацией...
У меня нет повода для рыданий.
автор Чомучка • 09 апреля 2023
Ответ дляwoman Warrior
Удалено администрацией...
автор Чомучка • 09 апреля 2023
Ответ дляwoman Warrior
Чомучка
ни одной темы на мове.
И тут оппа, в вышиванке.
Удалено администрацией...
Авокада• 09 апреля 2023
Ответ дляwoman Warrior
Чомучка
ни одной темы на мове.
И тут оппа, в вышиванке.
Удалено администрацией...
woman Warrior• 09 апреля 2023
Ответ дляЧомучка
Удалено администрацией...
не удивлена)
пример моих издевательст над математикой приведете?
woman Warrior• 09 апреля 2023
Ответ дляЧомучка
Удалено администрацией...
автор Чомучка • 09 апреля 2023
Ответ дляАвокада
Удалено администрацией...
Рік тому не вважала. Просто деякі люди в стані зробити висновки. Еволюція вона така.
Ну а розвиток деяких того не дозволяє.
автор Чомучка • 09 апреля 2023
Ответ дляwoman Warrior
не удивлена)
Наведу: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3303920
автор Чомучка • 09 апреля 2023
Ответ дляwoman Warrior
Удалено администрацией...
woman Warrior• 09 апреля 2023
Ответ дляЧомучка
Удалено администрацией...
автор Чомучка • 09 апреля 2023
Ответ дляwoman Warrior
Удалено администрацией...
woman Warrior• 09 апреля 2023
Ответ дляЧомучка
Удалено администрацией...
Для тех, кому мыслителная деятельность в тягость, поясню.Вы создаете тему о языке.
В тексте допускаете грубые ошибки, даже не замечая.
Чему то радуетесь, непонятно рчему.
Хамите, переходите на личности, флудите, даже не понимая того, что мои темы к вашей не имеют отношения.
И чтобольшая разница-спросить и получить ответ и создать тему радости без повода для радости.
автор Чомучка • 09 апреля 2023
Ответ дляwoman Warrior
Чему то радуетесь, непонятно рчему.
Удалено администрацией...
woman Warrior• 09 апреля 2023
Ответ дляЧомучка
Удалено администрацией...
Да вам бы о себе позаботиться.
автор Чомучка • 09 апреля 2023
Ответ дляwoman Warrior
Да вам бы о себе позаботиться.
Удалено администрацией...
Buketik• 09 апреля 2023
Авторe, я така ж, як і ви. І тішуся з того, що нас все більше. Помилки - це нормально. Не зупиняйтеся. Бо як то кажуть: Пантери гавкають, караван іде
Ущемльонним давить, бо йдемо своїм шляхом, без них
автор Чомучка • 09 апреля 2023
Ответ дляBuketik
Дякую дуже, мені дуже приємно зустрічати все бльше людей зі схожими поглядами. Тримаймося, в нас обов´язково все буде добре.