Булькаю• 09 апреля 2023
Вірите ви в це чи ні?
Почитала старі теми про видалення труб і безпліддя вчора. І там хтось написав (стосовно безпліддя) -- що жінці потрібно припинити носити штани, а більшість сукні, спідниці, щоб була жіноча енергія. І сьогодні в лікарні заговорилися з одною жіночкою. В неї сестра була безплідна. Лікувалася і все таке. І вже дійшло до того що погукали травники. І він сказав теж саме, що потрібно припинити носити їй штани, а перейти на " Жіночий´ " одяг. Яка ваша думка стосовно цього?!
Звоночек• 09 апреля 2023
Штаны мешают маточкой дышать и перекрывают астральные пути беременности?
Все до блиску• 09 апреля 2023
Якби ж то тільки носінням юбки можна було вилікувати жіночі хвороби. Але оці адепти ’дихання маточкою’ це із серії - за ваші гроші любий діагноз.
Автор розумієте окрім платтячка ще потрібно щоб жінка не пахала як коняка тоді в жінки буде сили на жіночу енергію і її вираження.
Хвильоватиша• 09 апреля 2023
Цікаво. Виявляється так просто. У мене є видалення, тобто одягну штани і завагітнію
Оце так цабе• 09 апреля 2023
Ответ для5cmhybyna
думаю, треба мити корміліцу
не у всех она кормилица
Оце так цабе• 09 апреля 2023
Ответ для5cmhybyna
співчуваю
Ну как сказать, каждому свое. У меня кормилица это голова, у вас ниже. У всех по-разному)
Анонім Завгосп• 09 апреля 2023
Подруга декілька років намагалась в свій час завагітніти - допоміг тільки відпочинок на морі і відпускання ситуації. Сукні не носить взагалі.
Шлях до зірок• 09 апреля 2023
И чего я раньше не знала, это же можно не предохраняться в штанах!
Троих детей в штанах родила)
Шлях до зірок• 09 апреля 2023
Ответ дляЛЮБА
Это из разряда рак примочками и настойками лечат …
В мороз в платье , это же просто то что надо для женского организма !!!
В мороз поддевать панталоны с начесом и шерстяные рейтузики.
Затишне кубло• 09 апреля 2023
Ответ дляЛЮБА
Раньше в школу ходили только в платьях. Все живы)
Тарабарщина• 09 апреля 2023
А ещё лучше, под юбку не надевать трусы, как учит новое веяние рейки)) Ну и, как уже говорили, дышать маткой и все будет... Что за темы сегодня, то в церковь полотенца после душа носить, чтоб замуж выйти, то эта)
Физрукая• 09 апреля 2023
Слышала такое да. Думаю, это может подействовать только как эффект плацебо. Т.е. видимых и серьезных диагнозов нет, а невроз, например, который мешает беременности. И такое самовнушение может в таком случае подействовать. Единственное, что могу еще понять, что очень тесная одежда, брюки передавливают там все, кровообращение нарушается. Но кто носит штаны на размер меньше и все время в них сидит..?
Булькаю
• 09 апреля 2023
Ответ дляПироженкА
А как тогда беременеют те кто никогда платьев и юбок не носил?
Мені стало цікаво стосовно цієї версії.)
Булькаю
• 09 апреля 2023
Ответ дляЛЮБА
Та при чому мороз)
Булькаю
• 09 апреля 2023
Ответ дляПампушечка
Каменный век
Я в забобони не вірю. Мені стала цікава думка ін людей стосовно цієї версії. Коли ти безплідний, і пройшов кучу всього то може і в чорта лисого повірю🤷♀️
Булькаю
• 09 апреля 2023
Ответ для5cmhybyna
думаю, треба мити корміліцу
Яку корміліцу?
Дівчата мені стала цікава ця версія. Я далека від всих цих забобонів, енергій. І не вірю. Але просто стало цікаво що ін думають за це