Мороженная курица• 09 апреля 2023

Свекруха. Ви б запрошували в гості?

У нас відношень ніяких. Ввічливо- стримано вітаєм зі святами одна одну. Взаємна нелюбов. І так продовжується 25 років уже. Недавно узнала, що вона не хоче переписати на сина частину нерухомості тільки із за того, щоб не досталось мені колись. Я не думала, що аж така нелюбов). Скоро Паска, чоловік питає, чи будем маму звати. А мені не хочеться. Я не вмію притворятись і грати роль. Зразу видно буде, що я їй не рада. Як поступити?
Кубик Рубика• 09 апреля 2023
Сказати, що не будете, а хочете самі з сім´єю вдома посидіти...

Ангел-предохранитель• 09 апреля 2023
Якщо до цього 25 років не запрошували, то і не запрошуйте. Чи думаєте вона зовсім дура і не зрозуміє, що то Ви відчули як пахне ’смаленим’, бо без спадщини залишитесь?
Ваша прЭлесть• 09 апреля 2023
Ей не надо ничего переписывать, после смерти наследство будет делиться между наследниками, всеми детьми и мужем, если есть. Это просто разговоры под старость лет. Нет, не приглашала бы.
Котогосподиня• 09 апреля 2023
Она должна при такой невестке при жизни что то отписать ?
Залізна пані• 09 апреля 2023
Для чего она вам? Если у вас нет нормального общения то делать вид что вы семья, кому оно надо? Я свою свекровь на дух не переношу, и стараюсь минимизировать встречи) Зачем себя расстраивать в праздники?
МамаБест• 09 апреля 2023
Ну на кого вона має переписати? На вас чи шо?
Котогосподиня• 09 апреля 2023
Отпустить мужа к маме на праздник.
ішо• 09 апреля 2023
Ответ дляКотогосподиня
а вчому сакральний вміст цього дійства? він в будь-якому разі спадкоємець
Коко На Страже• 09 апреля 2023
Ну, може там заповіт на кота чи сусіда передбачається, що ж всі так прямо вирішили, що й так син успадкує

ТрамвайGirl• 09 апреля 2023
Ответ дляішо
Так и в любом случае, что дарственная, что завещание к автору никаким боком.
Какая-то топорная тема.
Чего вдруг автор с мужем на 26м году совместной жизни решили маму на Пасху позвать?
ішо• 09 апреля 2023
Ответ дляКоко На Страже
це не ми такі, закон такий
Ангел-предохранитель• 09 апреля 2023
Ответ дляКоко На Страже
Ну від того, що невістка її покличе на Великдень і пару годин посидить з кислою пикою - коту гірше не стане)))
Коко На Страже• 09 апреля 2023
Ответ дляішо
це не ми такі, закон такий
Закон не забороняє заповісти не дітям. А якщо ті діти працездатні, то можуть лишилися безвіз спадку.
Коко На Страже• 09 апреля 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Я ж не про це, я про юридичний бік, що ні, не точно отримає як син
Ищу-брожу• 09 апреля 2023
Ответ дляКотогосподиня
До чего тут невістка? Сину не хоче відписати.
Тут більше питання про стосунки чоловіка автора з мамою. Мені пощастило, що мій чоловік завжди на моєму боці, в гостях у нас вона не буває, але у них з мамою ´особливі´ стосунки задовго до мене почалися, тож причина не у мені.
А взагалі цікаво: 25 років разом, а ще не визначилися зі свекрухою)
gizma2019• 09 апреля 2023
Ответ дляИщу-брожу
У вас наверное дочка?)
Котогосподиня• 09 апреля 2023
Ответ дляИщу-брожу
Я внимательно прочитала, именно так и поняла
Ищу-брожу• 09 апреля 2023
Ответ дляgizma2019
У вас наверное дочка?)
Дочка. А до чого це?
Відносини мого чоловіка з мамою ніякі зовсім не через мене). Колись, багато років тому для мене було дуже дивно, що можна так відноситися до своєї дитини, мені навіть образливо було за нього. Я більше скажу - зараз саме я з нею більше інших спілкуюся.
П.С. моя мама дуже любить обох зятів й вони до неї відносяться гарно.
Ищу-брожу• 09 апреля 2023
Ответ дляКотогосподиня
Можливо ви й праві. Я взагалі не розумію, яке діло невістці до майна свекрухи. Може за чоловіка образа?

gizma2019• 09 апреля 2023
Ответ дляИщу-брожу
Дочка. А до чого це?
Так затя часто любят, а вот невестка и свекровь это вечная война)

Был был бы сын, то пытались бы наладить их общение, потому как подсознательно ставили бы себя на ее место
Ищу-брожу• 09 апреля 2023
Ответ дляgizma2019

Нащо мені лізти у їх стосунки? Я знаю причину й розумію чоловіка. Ми допомагаємо його мамі. Більше фінансово. Зараз, оскільки ми ВПО, то й не тільки. Але ми живемо окремо, мова про спільне проживання навіть не підіймалася. Хватило цього у перші роки нашого шлюбу. Тепер я - ´доченька´, але поїзд пішов... Ввічливе спілкування, не більше, і ніяких гостей на нашій території)
Хлопаю ресницами• 09 апреля 2023
Не хочете то й не запрошуйте. Вона вже давно вирішила кому ту хату відпише, це вона просто «грає» на цьому. Прогнетесь, потім буде казати - ага! Як почули про хату, відразу добренькими стали. Проігноруйте цю інформацію про спадок!
Бесконечность-не предел• 09 апреля 2023
От этого ниче не поменяется , не зовите
Бесконечность-не предел• 09 апреля 2023
Хорошо что вообще муж спрашивает будете звать или нет