Ворожу на каві• 09 апреля 2023

Кето. Як Ви перенесли перехід на кето?

2 тижні на кето. Тіпає тіло, як судороги, ноги підкошуються, ніби тремор. Лікар говорить перетерпіти, ніби це гіпоглікемія, організм вимагає цукор, угловоди. Якщо перетерпіти організм почне брати енергію
з жиру. Зайва вага велика, але не люблю солодне і мучне, не їла їх роками. Але фрукти їла, моркву, буряк , іноді картоплю печену (все з пп). Сьогодні взагалі почалось паморочення, йду по стінам, боюсь кудись виходити з дому, але нічого не болить. Просто хочеться фруктів. Хоча їла полуницю трішки, диню.
Це норм? У кого так було? Як далі бути? Терпіти і продовжувати чи це не нормально?
автор Ворожу на каві • 09 апреля 2023
Ответ дляTammy21
А, і нащо ви на кето сіли?
Типу організм цукор бере з усього в вага дійшла до того що ноги розповзаються, не можу ходити з 26 років((
Високий ще інсулін. Скакнув ттг. Таке

Сарафанное радио• 09 апреля 2023
Берга послушайте, он прекрасно основы даёт. И про кетогрипп, и про витамины, и про то что можно есть.
Я на кето. Инсулин до - 23, инсулин через 3 месяца - 11. Жива, энергии много, ем вдоволь, чаще всего 2 раза в день.
До кето было пп с подсчётом - не худею, вес растет даже на 1400 калориях.
Мама фіфті цента• 09 апреля 2023
В 30 лет с тремором( около месяца аж голова трусилась ) , но нормально. В 35 лет тремор + ноги заплетались и падала плашмя вперёд как в замедленном действии происходило. Очень сильно билась потому что не на колени не на руки а прямо так что плечи были ушиблены. На рентген не пошла пол года назад после падения , теперь думаю все таки сходить , не проходит боль.
Tammy21• 09 апреля 2023
Ответ дляВорожу на каві
Високий ще інсулін. Скакнув ттг. Таке
От халепа(
Пробуйте, Але вам потрібно увійти в кетоз і намагатися з нього не виходити. Бо оті відчуття будуть повертатись
автор Ворожу на каві • 09 апреля 2023
Ответ дляМлинець Мій
Ужас! А что за врач? Я худела по рекомендации эндокринолога, у меня гипотиреоз, спкя, ир, был значительно повышен кортизол, эстрадиол, тестостерон, инсулин. Непростая ситуация со здоровьем.
Худела комфортно, самочувствие улучшалось каждый день. Худела методом подсчёта калорий и повышением физической активности
Ем 3 раза в день, всё вкусное, разнообразное.
Где-то за месяц привыкла. Одни плюсы. Похудела на 17 кг.
Клас. У мене все перераховане по здоров‘ю теж є. Калорії притримуюсь, не виходить(( Я в дуже жаркій країні, все літо і осінь неможливо було їсти бажато - дуже жарко і все одно набрала + вилізла мастопатія, кровотечі
Моя улюблена страшко• 09 апреля 2023
Ответ дляВорожу на каві
Я зараз не в Україні. Подивилась мої аналізи і лікування за 5 років - сказала, що мене не лікували((
Дивлюсь теж Ворона) Але після 24 лютого не можу постійно слузати, хоч він і не рашист, але ця кацап.вимовп бісить трохи
Розумію, теж трохи відвертає від нього його позиція ’і вашим і нашим’. Але слухаю його щодня, він стимулює рухатися і не сходити зі шляху.
Доречі, вітаміни додайте. Оте, що ви виклали - там якісь геть мікродози. Я п’ю Омегу і Магній на постійній основі, періодично, курсами: калій, віт.Д,А,Е,С, Цинк, Селен, Мідь, Йод, Біотин... Я знаю свої дефіцити та прогалини, тому дозування свої знаю.
автор Ворожу на каві • 09 апреля 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
А де ваша зелень, салат? Збільшіть розмір порції і жири додайте. Таке враження, що ви не наїдаєтеся. Я легко витримую проміжки між їжею 5-7 годин, бо їм багато і ситно
На зелель жкт влаштовує армагедон. Але вчора її багато їла
автор Ворожу на каві • 09 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Кретин ваш лікар. Навіть вибачатися не буду. Ви не можете увійти в кетоз, тому що у вас багато вуглеводів, а погано вам, бо їх таки не достатньо для нормального функціонування.
Це ваш вибір, але якщо у вас не має захворювань при яких кето дієта допомагає, оберіть щось інше. То не самий здоровий спосіб харчування.
ПС. Дівчина вищче написала про калій. Це ок порада, але дивіться щоб передозу не було. Зараз можете розтопити трошки звичайної солі та випити. Якщо будете продовжувати кето -- кістковий бульйон.
Дякую
автор Ворожу на каві • 09 апреля 2023
Ответ дляСарафанное радио
Салат из пекинской капусты с жирной сметаной, кабачковые оладьи с псилиумом, цветная капуста - хоть пюре, хоть вафли. Зелень в любом количестве.

Капуста белокочанная на кето не всем заходит, а в качестве единственного источника клетчатки - вообще спорно
Цвітну капусту пюре їла ве ь тиждень, з вершками. Зелень теж, хоч вона мені не дуже на жкт

автор Ворожу на каві • 09 апреля 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Чуть почки не отвалились. Белок в моче и дикие отеки. Ни до, ни после такого со мной не было. Диета, прям скажем, не для всех. Только для тех, у кого лошадиное здоровье.
Я ок переношу Дюкана. Люблю мясне. Ця ніби не сильно відпізняється але так погано(
JASSJA• 09 апреля 2023
Ответ дляТримаю свічку
автор, ви пробували худнути на пп з підрахунком калорій?
Порадьте будь ласка сайт, де черпаєте рецепти з коларажем
Не кую, не мелю• 09 апреля 2023
Ответ дляНі за холодну воду
У меня наоборот энергия была через край на кето
І в мене, автор вам ця дієта не підходить.
Млинець Мій• 09 апреля 2023
Ответ дляВорожу на каві
Взвешиваете все продукты и считаете?
Я до этого никогда не считала, считала, что я ем совсем немного. А как начала считать, оказалось, что я не завтракаю (без этого кортизол не снизить) и раз я не ем, я начинаю подъедать (яблочко, печеньку, пластинку сыра) и там набирается прилично.
И потом я как бы не завтракавшая перехожу к обеду, поесть же надо и там всего вроде и не вредного топчу огого и перехожу к чай с чем-то, потом 2 часа прошло, я опять ничего не ем калорий на 200, потом ужин, потом перед сном сущие крохи и 2400 калорий натикало.
А по ощущениям целый день не ела.
автор Ворожу на каві • 09 апреля 2023
Ответ дляІнна26
Полуницю можна, грам 100, не більше, диню ні. Можна невеличке яблуко не солодке або половину апельсина
Я десь начиталась поо диню. Треба передивитись ще.
автор Ворожу на каві • 09 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Да. Это однозначно лучше, чем соленая водичка;) Еще есть электролитные напитки без добавок, но вряд ли у авторки сейчас под рукой такой найдется.
Тут є тільки морська сіль, можу випити.
Зараз їм хоч і пізно, трішки краще
JASSJA• 09 апреля 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Чому тремор? Це не генетично?
Тримаю свічку• 09 апреля 2023
Ответ дляJASSJA
я не рахую калоріі, ім за принципом тарілки здорового харчування (там іжа в грамах вимірюється), на побутовому рівні цього достатньо
автор Ворожу на каві • 09 апреля 2023
Ответ дляСарафанное радио
На 2й неделе нельзя, не вводите в заблуждение человека. Пусть хоть войдёт в кетоз, а через месяц можно и клубнику, и малину, и голубику. Естественно, в ооочень скромных рамках, как дополнение к рациону, а не прием пищи
А що можна з фруктів, не кислих?
Сарафанное радио• 09 апреля 2023
Ответ дляВорожу на каві
Вам нравится одинаковая еда, так складывается или не знаете что есть?

Вчера:
Завтрак 13.00 Омлет с беконом и клетчаткой, сыром и зеленью, кофе со сливками
Ужин 19.00 борщ со сметаной, салко и чеснок. Цикорий со сливками

Сегодня:
Завтрак 15.00 сырная тарелка и кофе со сливками.
Ужин 19.00 бургер со свиной котлетой, сыром и льняной булочкой, с салатом

Сарафанное радио• 09 апреля 2023
Ответ дляВорожу на каві
А що можна з фруктів, не кислих?
НИЧЕГО
автор Ворожу на каві • 09 апреля 2023
Ответ дляМлинець Мій
Сегодня завтракала творогом 1 пачка 5% яготинского, мёд к нему ложка, ягоды, кофе с молоком (сахар не ем). Обедала суп с курицей, курицы съела достаточно много, зерновой тост с хумусом и помидором. Потом 3 мандаринки, чай.
На ужин были овощи (замороженная смесь Италійська, пол пачки), скумбрия большой кусок и хлебцы кукуруза+лён.
Хіба можна тост, хлібці?
Тут біда з творогом, сметани немає Мед не можу, він мені ще приторніший цукру. І це є наче вуглеводи, невже можна?
Лікар не прописувала меню, просто сказала перейти на кетопродукти
Сарафанное радио• 09 апреля 2023
Вам пока не войдёте в кетоз можно смело есть до насыщения разрешенку, хоть в 11 утра, хоть вечера. Добавить витамины обязательно, соль. Следить чтобы добирали свои 70% жиров. Совсем плохо - съешьте кусочек сливочного масла, можете посолить
автор Ворожу на каві • 09 апреля 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
ягоди можна, будь-які, але на полуницю і малину потрібно налягати найменше. Я ще собі ківі дозволяю і рідко грейпфрут.
Ще серед моїх смаколиків і дересертів є горіхові пасти ТМ Аумі (кокосова, фісташкова, фундукова...), жирна кокосова стружка і кокосові чіпси (все без цукру, звісно). Ще придивіться до шоколаду від 90% какао і вище (бюджетний варіант - Міленіум).
О, забула. Ківі теж їла сьогодні)
Шоколад не люблю. Не знала що його можна
Сарафанное радио• 09 апреля 2023
Вы б хоть почитали на что садитесь.... Какая дыня, какое киви??
автор Ворожу на каві • 09 апреля 2023
Ответ дляТримаю свічку
Так. Ніякого ефекту(( Росту від води((
Tricky Racoon• 09 апреля 2023
Нет это не норм, ПОТОМУ ЧТО КЕТО - ЭТО НЕ НОРМ. Ограничивая организм в одном из трех базовых необходимых макронутриентов, вы себе просто вредите. Ну почему это не доходит до людей, это же так очевидно.
Млинець Мій• 09 апреля 2023
Ответ дляВорожу на каві
Хіба можна тост, хлібці?
Так у меня не кето, углеводы можно. Я ем белки, жиры и углеводы.
Тримаю свічку• 09 апреля 2023
Ответ дляВорожу на каві
Так. Ніякого ефекту(( Росту від води((
а 3-х разовое питание без перекусов пробовали? у вас же ИР?
Моя улюблена страшко• 09 апреля 2023
Ответ дляВорожу на каві
О, забула. Ківі теж їла сьогодні)
Шоколад можна, тільки без цукру, щоб вуглеводів на 100 г було не більше 11 г.. Та й, багато такого шоколаду нереально з’їсти))
Сарафанное радио• 09 апреля 2023
Навскидку у вас более 60 грамм углеводов, а можно 20, конечно вам плохо будет