Ворожу на каві• 09 апреля 2023

Кето. Як Ви перенесли перехід на кето?

2 тижні на кето. Тіпає тіло, як судороги, ноги підкошуються, ніби тремор. Лікар говорить перетерпіти, ніби це гіпоглікемія, організм вимагає цукор, угловоди. Якщо перетерпіти організм почне брати енергію
з жиру. Зайва вага велика, але не люблю солодне і мучне, не їла їх роками. Але фрукти їла, моркву, буряк , іноді картоплю печену (все з пп). Сьогодні взагалі почалось паморочення, йду по стінам, боюсь кудись виходити з дому, але нічого не болить. Просто хочеться фруктів. Хоча їла полуницю трішки, диню.
Це норм? У кого так було? Як далі бути? Терпіти і продовжувати чи це не нормально?
Анонім Завгосп• 10 апреля 2023
Калий и магний дополнительно пейте. На кето хорошо худеешь, но как только уходишь, то быстро все возвращается. Советую оземпик.

автор Ворожу на каві • 10 апреля 2023
Ответ дляМлинець Мій
Так и я когда-то была 3200 и 48 была и ела что попало, но не в 40+ лет. Сейчас всё иначе.
А теперь коксоартроз тзбс, хондромаляция наколенника и много всего. Но я свои болезни не лелею.
Мені немає 40.
Не судіть.
Ви рвали зв‘язки, ламали мініск, ходили рік на милицях бажаючи схуднути?
Якби я себе лелеяла то не йшла б до лікарів, а раділа б з шоколадкою і бутербродом перед тв. Не всім можна те що можна Вам, і не всі можуть те що можете Ви.
автор Ворожу на каві • 10 апреля 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Дякую
Tricky Racoon• 10 апреля 2023
Ответ дляСарафанное радио
Не работает, просто не работает такой метод при инсулинорезистентности. Да, пробовала, да, даже с диетологом, взвешивая каждую порцию на весах. За 2 месяца я не сбросила ни единого килограмма, с тем что коридор калорийности пробовали разный уже. Даже на 1400 не худею.
А вот кето сняло 10% веса за 3 месяца и самочувствие прекрасное, анализы все в норме. На кето мне, кстати, вкуснее, разнообразнее, без срывов и соблазнила, не голодно.
Каждому отдельный подход нужен. То что работает на одной, на второй просто бесполезная трата времени.
А обращали внимание на гликемический и инсулиновый индекс продуктов и частоту приемов пищи?
автор Ворожу на каві • 10 апреля 2023
Ответ дляTricky Racoon
Так, глікемічний рахувала.
Вцілому мені не складно дотримуватись будь чого, не залежу від солодкого/мучного, тому тіло не рихле, не дивлячись на вагу. Але мені вже просто важко ходити. + ще різні інші нюанси зі здоров‘ям і вага критично заважає(
Пасхальний тролік• 10 апреля 2023
Ответ дляВорожу на каві
Мені немає 40.
Не судіть.
Та ходили и на костылях. Пробуйте бодифлекс. Там никуда ходить не надо.
Цікавий писочок• 10 апреля 2023
Ответ дляМлинець Мій
Ужас! А что за врач? Я худела по рекомендации эндокринолога, у меня гипотиреоз, спкя, ир, был значительно повышен кортизол, эстрадиол, тестостерон, инсулин. Непростая ситуация со здоровьем.
Худела комфортно, самочувствие улучшалось каждый день. Худела методом подсчёта калорий и повышением физической активности
Ем 3 раза в день, всё вкусное, разнообразное.
Где-то за месяц привыкла. Одни плюсы. Похудела на 17 кг.
Скажите пожалуйста,ваш эндокринолог в каком городе принимает,если Киев,поделитесь пожалуйста контактами врача,у меня 90% ваших проблем тоже,не могу никак разобраться с этим букетом.Спасибо
Винник• 10 апреля 2023
Ответ дляВорожу на каві
Эндокринолог.
Сьогодні:
Ранок - яєшня з 2-х яєць + бекон+ авокадо+ туш.капусста
Обід змазаний: фісташки, туш.капуста, диня
Ввечері: туш. Капуста і бараняча котлета.
З 22:00 трусить, паморочення, ледь хожу. Дуже хочу їсти(
Щось жирів малувато
Хочете їсти?

То що вам заважає з´їсти масла вершкового з сиром , наприклад?

Взагалі то на кето їдять по голоду
Млинець Мій• 10 апреля 2023
Ответ дляЦікавий писочок
Это не в Украине.
Ничего революционного он мне не сказал. Обязательно завтракать плотно (я обычно не завтракала), есть трижды в день без перекусов, исключить сахар (я ем сладкое блюдо раз в неделю), есть на 1500 калорий, изменить образ жизни (я теперь много хожу, утром делаю зарядку, не пользуюсь лифтом итд).
И считать калории 2 недели, чтобы понять сколько я ем и как, а потом перейти на 1500 в 3 приёма.
Из лекарств только йосен мне назначил, на нём ттг через 3 мес стал 2.9, был больше 5. И всё.

автор Ворожу на каві • 10 апреля 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Це є. Але зараз той стан, що хоч би свідомість не втрачати, нічого не можу. І щось типу судом по тілу.
Лікар відписалась, сказала все правильно роблю + попити електроліти, прибрала деякі бади, які мають трохи сечогінну дію.
Подивлюсь
автор Ворожу на каві • 10 апреля 2023
Ответ дляВинник
Щось жирів малувато
Хочете їсти?

Взагалі то на кето їдять по голоду
Ні, навпаки не хочу їсти. це багато для мене. Не уявляю як впихнути в себе ще більше жирів)

Вершкове масло не дуже люблю. Та вчора пізно прийшлось з‘істи з сіллю. І сир з горіхами. Сьогодні не хотіла істи зовсім, але зробила авокадо з верш.маслом, яйця, бекон, огірки.
автор Ворожу на каві • 10 апреля 2023
Ответ дляМлинець Мій
Это не в Украине.
Ну то ясно. Сніданків не було + цукор. Лише це прибрали і вже результат.
Не уявляю щоб було зі мною якби вживала цукор. навіть фрук. йогурти не люблю - то майже сиропи, а не молоч.продукт. Але мій організм умудряється знайти цукор в овочах, фруктах і не чіпає жир взагалі. Тому так погано на кето, навіть при тому що не ідеально його дотрималась.
Млинець Мій• 10 апреля 2023
Ответ дляВорожу на каві
То ясно, что Вы ищете себе оправдания. Пусть кето Вам поможет.
Винник• 10 апреля 2023
Ответ дляВорожу на каві

А овочевий салат?

Їжте раз на день

Інтервальне голодування
автор Ворожу на каві • 10 апреля 2023
Ответ дляМлинець Мій
Звісно) Я ж не переверну світ так як Ви, відмовившись від кави з цукром і тістечок.

Дякую, і Вам здоров‘я
автор Ворожу на каві • 10 апреля 2023
Ответ дляВинник
А овочевий салат?

Їжте раз на день

Інтервальне голодування
Так, овоч.салат є. Буває різні овочі нарізаю - нарізка, для різноманіття.
Цікавий писочок• 10 апреля 2023
Ответ дляМлинець Мій
Это не в Украине.
Спасибо