Пушкининиана• 10 апреля 2023

Ваша дочка не така як ви. Ваші дії?

Я розумію, що діти не мають бути такі як батьки. Більше того, вони окремі особистості зі своїм світосприйняттям.
Але от ваш зайчик виріс (донька) і став повною протилежністю вам. Спільної мови не знайти. Смаки різні, світосприйняття різне. Мова про вже дорослу дитину (16-18 років). Тобто навіть в магазин не пійти разом, бо смак настільки різний. Іноді йдемо але одразу розходимось по тц.
На все в цьому житті нас протилежна думка. А, ще не сприймаємо характер одна одної. Звичайно намагаємось підлаштуватися, але все через силу. Тобто такий ввічливий нейтралітет, але раз в рік нас штормить конкретно (обох). В когось здають нерви.
Це на все життя? Чи все ж таки ще зблизимось?
автор Пушкининиана • 10 апреля 2023
Ответ дляУси Пуси
С чего вы взяли что вы и тем более она должны «работать над отношениями»? Вам не хочется просто оставить ее в покое и жить своими интересами и своей жизнью существуя параллельно?
Ну тоді постійно сварилися б.

Слобожаночка• 10 апреля 2023
Ответ дляПушкининиана
Ну я ж не можу з власної хати піти
Виросте, сама поїде. А поки що максимально зонуйте територію. Є у неї своя кімната? Ви стукаєте, коли хочете зайти?
Дадосвидания• 10 апреля 2023
Ответ дляПушкининиана
я засмучуюсь через факт того, що в нас нема духовного зв’язку.
Что такое духовный зв´язок?
Слобожаночка• 10 апреля 2023
Ответ дляПушкининиана
Нема зв’язку ніякого, розумієте?
І не буде, поки Ви не відпустите дитину з-під власного контролю. Підлітки завжди віддаляються від батьків, дистанціюються, це природний процес. Відпустіть.
автор Пушкининиана • 10 апреля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Чоловіка обіймайте.
А донька якщо не любить такого, то має право.
Так я і пишу - стараюся не обіймати. Але розстроїтися через це я маю право? Звичайно їй нічого не кажу, але засмучуюсь, що вона така далека від мене
Техпаспорт на медузу• 10 апреля 2023
Відпущу ситуацію.
автор Пушкининиана • 10 апреля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Звичайно. Є кімната і стукаємо.
Я такая наивная• 10 апреля 2023
Ответ дляПушкининиана
Ну тоді постійно сварилися б.
Не зрозуміло через що, вона займається своїми справами, ви своїми, хто перший розпочинає сварку
Слобожаночка• 10 апреля 2023
Ответ дляКредитная
Это нормально, она подросток, это сепарация. Если не испортите отношения, после 18 примерно лет начнете сближаться. А когда сама станет мамой, будете подружками. Главное сейчас не оттолкнуть.
+++
Моя за власною ініціативою почала йти на зближення з 20-ти років. Але я насильно не вимагала спілкування, могли навіть місяцями не спілкуватися.
На противагу, моя мама досі мене намагається утримувати під контролем та вимагати дзвінків постійних, постійно нав´язує мені щось, досі намагається вчити життю. Ображається, якщо не подзвоню хоча б тиждень. Результат: формальне спілкування лише телефонне.

автор Пушкининиана • 10 апреля 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Тобто ви ніколи не сваритесь зі своїми? Люди живуть під одним дахом. Побутові сварки завжди є.
Слобожаночка• 10 апреля 2023
Ответ дляПушкининиана
Вона з бабусею більше схожа і зв’язок сильніший. Хоча бабусю бачить пару разів на рік. Виховувала я, бо бабуся живе в іншому місті.
Так часто буває, через покоління повторюється схожість. Не знаю, яка природа цього, але відомий факт.
графиняВишенка• 10 апреля 2023
Автор, это сепарация. почитайте об этом.
автор Пушкининиана • 10 апреля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Ну от в них навіть смак однаковий.
автор Пушкининиана • 10 апреля 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Я знаю що це таке. Але в мене таке враження, що то кінець і так буде завжди.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 10 апреля 2023
Точно как у меня с мамой. Всю жизнь спорим. Но мы живем давно отдельно, поэтому легче. Когда начнёте жить отдельно, станет спокойнее. Ну, я уже взрослая девочка, у меня уже взрослые дети, но всю жизнь я себе в общении с мамой говорила: тихо, спокойно, не нагнетай. Потому что мы мега разные, меня бесит её мировоззрение, её вкус, все бесит. Даже еда, у неё все соленое, жирное, куча специй. Я в гости прихожу, поем, а потом полночи воду пью. Неправильное питание, отсюда болячки. Но ничего не докажешь. И да, еще подростком я мечтала съехать от мамы и все для этого делала. Так что не переживайте, вы не одиноки. Но я люблю маму, помагаю, езжу с ней по делам.
Бентливуман• 10 апреля 2023
Ответ дляДадосвидания
Проблема только в вас. Что мешает любить своего ребенка просто так? С его другим вкусом? Помогать ей подбирать именно на ее вкус? Уважать ее желания?
У вас гордыня великая, что вы умнее?
Да, я вчера таскалась за дочкой по тц, хвалила каждую вещь, которую она хотела померять, купили ей куртку, все остались довольны!
ГейТуда• 10 апреля 2023
Ответ дляБрюльтик
Моей 23
Чем дальше, тем хуже
Плюсую! Моя типа умнее ,а я лох безперспективный. Такое мне рассказывает ,что на голову не налазит ,переходный период активизировался в десятикратном размере. Я сдалась. Не ценишь ,не любишь ,живи как хочешь ,жалко конечно ,но откровенное хамство терпень не буду.
Бентливуман• 10 апреля 2023
Ответ дляПушкининиана
В нас теж взаємоповага. Але як це складно. Ти її обіймаєш, а вона просто терпить. Не любить коли її торкаються (будь хто). То стараюся не обіймати.
Обнимать надо было всегда, а не начинать сейчас
В курсі діла• 10 апреля 2023
У меня с моей мамой такое было и есть. И дочка подрастает, тоже становится такой же я и мама.

Кредитная• 10 апреля 2023
Ответ дляПушкининиана
Ну тоді постійно сварилися б.
Объясните, о чем вы ругаетесь? Она бросила школу, связалась с компанией наркоманов, пьяная ходит, приводит домой мужчин?
Люблю порядок• 10 апреля 2023
моїй 13
я її моду не розумію, але ходимо по ТЦ разом, вибираю, щось, а вона фукає)))тоді дивимося, що їй подобається
я оплачую))
автор Пушкининиана • 10 апреля 2023
Ответ дляБентливуман
А хто вам сказав,що я не обіймала раніше? Дівчата, що ви додумуєте своє?! Навіщо?
Бентливуман• 10 апреля 2023
Ответ дляПушкининиана
Нема зв’язку ніякого, розумієте?
Видимо, вы прошли точку невозврата в отношениях
Бентливуман• 10 апреля 2023
Ответ дляБрюльтик
Кто она по гороскопу?
Тьфу
автор Пушкининиана • 10 апреля 2023
Ответ дляКредитная
Ну наприклад, вона захотіла собаку. Домовлялись, що собака на ній. І кожного разу як треба вигулювати то в нас проблема. Вона не хоче (не може тощо).
ГейТуда• 10 апреля 2023
Ответ дляДадосвидания
У вас гордыня великая, что вы умнее?
Это так не работает. Я попу целовала 24 года. Любой каприз. Итог очень печальный.Она мне сейчас вывалила я тебя ни о чем не просила. И вообще ты мне ничего не дала.Сплошное не уважение ,в лицо говорит ,нужно было заставлять и воспитывать ,а сейчас поздно.
Кредитная• 10 апреля 2023
Ответ дляБентливуман
100%
Я помню, как критиковали мои мини-юбки и начесанные челки))
Поэтому просто хвалю ее фигуру, как можно подчеркнуть достоинства напоминаю, могу подсказать из пары вещей, какая лучше сидит. Но свои представления о прекрасном не навязываю
Бентливуман• 10 апреля 2023
Ответ дляКредитная
100%
А я красилась, как Эльвира повелительница тьмы
Слобожаночка• 10 апреля 2023
Ответ дляПушкининиана
Ну от в них навіть смак однаковий.
Це нормально. ))
У нас, наприклад, відношення до саду/городу якраз через покоління пішло: бабуся моя дуже любила все саджати, мама ненавидить город, я люблю, донька хіба що в ранньому дитинстві зі мною могла трохи бавитися, але десь з 10-ти років геть байдужа до цього стала (я їй і не нав´язувала, сама зі своїми помідорами возилася).
Близькі теплі відносини не залежать від однакових чи різних смаків.
У мене он і з власним чоловіком у багатьох питаннях смаки не співпадають (музика, деякі страви, стиль/колір одягу і тд.), і це абсолютно не заважає. Ми навіть коли йдемо смаколики купувати, то кожному своє.
Забобонний фрукт• 10 апреля 2023
У мене аналогічна ситуація з донькою, якій 10 років. Вже 2 роки ми ніяк не могли знайти ні спільної мови, ні спільних поглядів і тд.
Я не витримала і звернулася до психолога. Ходимо разом з нею. Не повірите, але 2 сеанси тільки як пройшли, і відносини стали кардинально іншими. Я багато чого зрозуміла і усвідомила.