Пушкининиана• 10 апреля 2023

Ваша дочка не така як ви. Ваші дії?

Я розумію, що діти не мають бути такі як батьки. Більше того, вони окремі особистості зі своїм світосприйняттям.
Але от ваш зайчик виріс (донька) і став повною протилежністю вам. Спільної мови не знайти. Смаки різні, світосприйняття різне. Мова про вже дорослу дитину (16-18 років). Тобто навіть в магазин не пійти разом, бо смак настільки різний. Іноді йдемо але одразу розходимось по тц.
На все в цьому житті нас протилежна думка. А, ще не сприймаємо характер одна одної. Звичайно намагаємось підлаштуватися, але все через силу. Тобто такий ввічливий нейтралітет, але раз в рік нас штормить конкретно (обох). В когось здають нерви.
Це на все життя? Чи все ж таки ще зблизимось?
Ёшки_Матрёшки• 10 апреля 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Може зблизитесь коли дітей народить
Так, у моєї подруги такий випадок. Поки була молода, без дітей, то взагалі з мамою спільної мови не знаходила, навіть ворожість була. А як з´явились свої діти, з мамою стали дуже навіть гарні відносини, і не тільки через те, що мама допомагає, видно, що у них настало порозуміння.

КротоТо• 11 апреля 2023
Ответ дляУси Пуси
И что? Я ненавижу когда до меня дотрагиваются.
Ни родители ни муж ни дети.
Что в этом плохого?
Пардон, а как у вас при таких забобонах дети появились?
Уси Пуси• 11 апреля 2023
Ответ дляКротоТо
От секса.
При этом не обязательно дотрагиваться и обниматься вне процесса.
Вельшановна• 11 апреля 2023
Автор, а кто Вы и дочка по знаку Зодиака?