Пушкининиана• 10 апреля 2023

Ваша дочка не така як ви. Ваші дії?

Я розумію, що діти не мають бути такі як батьки. Більше того, вони окремі особистості зі своїм світосприйняттям.
Але от ваш зайчик виріс (донька) і став повною протилежністю вам. Спільної мови не знайти. Смаки різні, світосприйняття різне. Мова про вже дорослу дитину (16-18 років). Тобто навіть в магазин не пійти разом, бо смак настільки різний. Іноді йдемо але одразу розходимось по тц.
На все в цьому житті нас протилежна думка. А, ще не сприймаємо характер одна одної. Звичайно намагаємось підлаштуватися, але все через силу. Тобто такий ввічливий нейтралітет, але раз в рік нас штормить конкретно (обох). В когось здають нерви.
Це на все життя? Чи все ж таки ще зблизимось?
Работать надо• 10 апреля 2023
Ответ дляПушкининиана
Я так цього боюся.
Це нормально.
Це називається сепарація.
Не ’робіть дитині мозок’ - дайте жити своїм життям. Будьте мудрою. Підтримуйте в усьому. Тоді в майбутньому матимете нормальні стосунки.

Бентливуман• 10 апреля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Це нормально. ))
У нас, наприклад, відношення до саду/городу якраз через покоління пішло: бабуся моя дуже любила все саджати, мама ненавидить город, я люблю, донька хіба що в ранньому дитинстві зі мною могла трохи бавитися, але десь з 10-ти років геть байдужа до цього стала (я їй і не нав´язувала, сама зі своїми помідорами возилася).
Близькі теплі відносини не залежать від однакових чи різних смаків.
У мене он і з власним чоловіком у багатьох питаннях смаки не співпадають (музика, деякі страви, стиль/колір одягу і тд.), і це абсолютно не заважає. Ми навіть коли йдемо смаколики купувати, то кожному своє.
Мы с мужем смотрим абсолютно разное порно
Слобожаночка• 10 апреля 2023
Ответ дляПушкининиана
Я знаю що це таке. Але в мене таке враження, що то кінець і так буде завжди.
Якщо будете нав´язувати та силоміць намагатися утримати - так і буде.
Слобожаночка• 10 апреля 2023
Ответ дляГейТуда
Плюсую! Моя типа умнее ,а я лох безперспективный. Такое мне рассказывает ,что на голову не налазит ,переходный период активизировался в десятикратном размере. Я сдалась. Не ценишь ,не любишь ,живи как хочешь ,жалко конечно ,но откровенное хамство терпень не буду.
Судячи з цього посту - Ви намагалися прогнути доньку від власне бачення життя, щоб вона робила так, як вважаєте Ви за правильне. Не дивно, що й хамство пішло. Я не схвалюю хамства ніколи, але можу зрозуміти підлітків, які таким чином хоч якось (не вміючи інакше) намагаються захистити право на власний вибір.
Неправдиша• 10 апреля 2023
Ответ дляЯ такая наивная
За что прощать, что родилась не такая
Например, за то, что спорит с тобой до упаду
Слобожаночка• 10 апреля 2023
Ответ дляБентливуман
Видимо, вы прошли точку невозврата в отношениях
Не лякайте автора, ніяких точок неповернення вони не пройшли.
автор Пушкининиана • 10 апреля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Ми дуже стараємся вдвох. І це мене дуже радує. Що бажання зберегти навіть те що є - у двох.
Кредитная• 10 апреля 2023
Ответ дляПушкининиана
Ну наприклад, вона захотіла собаку. Домовлялись, що собака на ній. І кожного разу як треба вигулювати то в нас проблема. Вона не хоче (не може тощо).
Ну это было понятно до покупки собаки, разве вы не знали?))
У нас тоже собака была в то время, мы договаривались гулять все по очереди. Но если дети действительно заняты, я могу выйти по их просьбе.
Вам совет - снимите с себя обязанность по собаке. Дочь довольно взрослая, чтобы самой за ней ухаживать. Не ругайтесь! Просто скажите спокойно, Оксана, собака ведь твоя, я не хочу больше за нее отвечать. Вот деньги на питание, покупай там и там. И сама следи за прогулками, хорошо? Если форс-мажор, я конечно помогу, но ответственность теперь только твоя. Перевезите собаку жить в дочкину комнату, она сама достанет ее погулять))
Хомо_сапиенс• 10 апреля 2023
Ответ дляПушкининиана
Нема зв’язку ніякого, розумієте?
Так в этом и смысл. Дети- сосуд данный на хранение.

Забобонний фрукт• 10 апреля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Я теж так вважаю. Завжди такої думки, що у любих таких ситуаціях винні двоє. І якщо захотіти, то все можна виправити
Кредитная• 10 апреля 2023
Ответ дляБентливуман
А я красилась, как Эльвира повелительница тьмы

Моя мама как раз Эльвира
ГейТуда• 10 апреля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Нет ,абсолютно не пыталась ее никогда ломать ,скорее наоборот. Слишком лояльно. Не хочешь убирать ,готовить хорошо,я сама и уберу и приготовлю. Не хочешь по магазинам ездить ,не вопрос я куплю тебе все необходимое. С детства она была абсолютно ничем не интересующимся ребенком. Школа ,не хочу ,не буду ,домашнее хозяйство то же. Выросла и начались претензии ,ты меня не заставляла и ничему не научила. Вот так вот бывает.
Хомо_сапиенс• 10 апреля 2023
Ответ дляПушкининиана
Так це кінець. Кінець її дитинства і початок дорослого життя. В вас більше нема дітей?
Слобожаночка• 10 апреля 2023
Ответ дляПушкининиана
Це добре. ))
Тільки не робіть помилку з ’душною любов´ю’ (я не знаю, як у Вас, про всяк випадок пишу). Свобода дуже важлива, в тому числі потреба бути наодинці і т.д.
Дую на вітер• 10 апреля 2023
Ответ дляПушкининиана
В нас теж взаємоповага. Але як це складно. Ти її обіймаєш, а вона просто терпить. Не любить коли її торкаються (будь хто). То стараюся не обіймати.
То краще і правду не чіпати, я сама така і донька в мене так само не любить обнімашки й бачу, як її вивертає, коли люблячі обійми родичі лізуть з цим всим.А от син, навпаки, любить тактильні всякі штуки і прям не може без цього, вже вимушена я терпіти.
А все інше-як мене з дочкою і описуєте(їй 17).Абсолютно на різних хвилях, іноді, коли кажу що це мені подобається чи ось це одягни, чи якесь життєве твердження, то дивиться як на дурну.Думаю, в майбутньому поїде десь і забуде як мене і звати, коли допомога потрібна не буде.
кнопкодав• 10 апреля 2023
Печалька ,если совсем так радикально ,то с возрастом дочка отойдет от вас .. Знаю такие семьи ,дети уехали за границу и годами не звонят родителям , считают их тупыми и т д
Брюльтик• 10 апреля 2023
Ответ дляГейТуда
+++++++Аналогично
Мне,правда, ещё и хамит
ГейТуда• 10 апреля 2023
Ответ дляКредитная
Я знала)) Итог дочь сьехала ,собака со мной осталась. Ответственность или есть или ее нет.
Брюльтик• 10 апреля 2023
Ответ дляБентливуман
Тьфу
В смысле?

Брюльтик• 10 апреля 2023
Ответ дляГейТуда
Это так не работает. Я попу целовала 24 года. Любой каприз. Итог очень печальный.Она мне сейчас вывалила я тебя ни о чем не просила. И вообще ты мне ничего не дала.Сплошное не уважение ,в лицо говорит ,нужно было заставлять и воспитывать ,а сейчас поздно.
Аналогично
Только моей 23
Но всё тоже,что и Вы написали
ГейТуда• 10 апреля 2023
Ответ дляБрюльтик
+++++++Аналогично
Мне,правда, ещё и хамит
Вот когда началось откровенное хамство я и перестала нянькаться. Ты взрослая ,удачи! Дальше сама.
Весняний Марафон• 10 апреля 2023
Мой муж совершенно не такой, как я. Я иногда смотрю на него, а он для меня как инопланетянин. За 8 лет я научилась принимать его таким, какой он есть. Даже интересно наблюдать за ним и его поведением. Дочке 1 год и 8 месяцев и она- копия мой муж. И не только внешне. Она тупо такая же. И как же интересно наблюдать, как они с ней ладят, как играются. Если она вырастет совсем не такой, как я, это нормально. Мама будет любить её и принимать.
Брюльтик• 10 апреля 2023
Ответ дляГейТуда
Она переехала?
Работает?
Ножка• 10 апреля 2023
Мала таку саму проблему з донькою. Пораджу вам особисто - просто зрозумійте одну єдину річ - Ваша дитина не є вашим продовженням. Вона - не ви. Крапка. Вона інша людина. Інша. Навчіться поважати і сприймати іі як іншу, хоч і близьку вам людину. Як тільки ви це зрозумієте і приймете, ваші відносини з донькою зміняться на краще. Не намагайтесь змінити іі. Змінюйте себе. і все.
Наивная Хо• 10 апреля 2023
Недавно, как ни странно у Аресовича слышала, что взрослые дети это пу сути как чужие люди, с кем-то мы дружим, а с кем-то нет общих интернсов. Это страшно, но так и есть.
ГейТуда• 10 апреля 2023
Ответ дляБрюльтик
Аналогично
Только моей 23
Но всё тоже,что и Вы написали
В свободное плаванье, льлька выросла)) Другого выхода я не вижу. Сказала ,почувствуешь ,что не справляешься ,я помогу ,но только когда ты это будешь ценить.
Дідова баба• 10 апреля 2023
Ответ дляПушкининиана
Я так цього боюся.
Ви повинні прийняти одна одну такими, якими ви є
Це єдиний вихід, інакше діла не буде
Брюльтик• 10 апреля 2023
Ответ дляГейТуда
Блииин
У нас с Вами не одна дочь?
В точку всё
Брюльтик• 10 апреля 2023
Ответ дляГейТуда
Я не могу её выгнать с квартиры
ГейТуда• 10 апреля 2023
Ответ дляБрюльтик
Она переехала?
Работает?
У нее все очень сложно. Живем отдельно. У нее на руках ребенок инвалид.