Приснился сон , что я смотрю в окно из квартиры. За окнами порт, море, началось наводнение из-за землетрясения . Вода прибывает даже в квартиру , пол уже закрыт водой. Вода чистая, я все время куда-то лезу , какие-то лестницы наверх, подниматься страшно и опасно, но я лезу. Забралась , смотрю , моя квартира , и уже все в порядке , вода ушла . Хороший или плохой сон ?
super-kidd• 10 апреля 2023
Потоп у Білорусі: під Гомелем вночі прорвало греблю
По всій країні триває сильна повінь через вихід з берегів різних річок, - повідомляють ЗМІ рб.
На Жлобинщині затопило щонайменше дев’ять населених пунктів - місцевих жителів евакуювали.
Ответ дляsuper-kidd
Хм. Я не в Белоруссии
Мені теж дивний сон снився йду я по полю бачу півень ходить гарний такий чирвонеий блискучий(я з дитинства дуже боюсь півнів) йду і думаю,хай тільки спробує на мене напасти,скручу йому шию...бачу він біжить на мене я його за шию і зі всієї сили б´ю об землю,та давай втікати поки він не оклигався,бачу ніби якась водойма чи то ставок чи що і на другому березі ходить білий півень теж гарний такий вгодований блискучий,думаю добре,що через воду не дістане до мене,а він бере і перелітає...тут я бачу якусь сітку чи то паркан якийсь і давай бігом лізти на нього,типу щоб ті півні мене не поклювали...і тут будильник збудив...так рідко сняться сни,я зовсім в них не розуміюсь,хтось може розтлумачити?