Голова колгоспу• 10 апреля 2023
Італія. Куди поїхати на відпочинок?
Поділіться своїм досвідом, будь ласка. Куди їздили? Плюси-мінуси.
Голова колгоспу
• 10 апреля 2023
Думаємо їхати машиною, на днів 10-12, знімати Airbnb, харчуватись половину в кафе, наполовину самі щось швидке і легке готувати.
Подмигашка• 10 апреля 2023
Смотря что вам надо. Пляж? Музеи? Древности?Средневековые городки? Распродажи? В Италии есть все))
Голова колгоспу
• 10 апреля 2023
Ответ дляПодмигашка
Море, хоча і гори дуже хочеться, маленькі містечка теж приваблюють.
Фуліганка• 10 апреля 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Лигурия - от Генуи до Специи куча маленьких городков, смотрите на карту и читайте, что вам подходит. Сами Геную и Специю не советую, там крупные порты.
Подмигашка• 10 апреля 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Тогда составьте маршрут, возьмите машину напрокат и катайтесь. Если погода хорошая, можно запланировать несколько дней на море. И что вам ближе, светский курорт, типа сан-ремо или римини, или дикие пляжи сицилии.
Из красивых старинных городов обожаю Сиену, Флоренцию, это Тоскана, там вообще офигенная природа, замки, поля, холмы. Венеция конечно, Рим.
Если магазины - это Милан, Флоренция частично. Но основная распродажа июль.
Прочитала, что вы на машине, вообще без проблем, хорошо отдохнуть!
Голова колгоспу
• 10 апреля 2023
Ответ дляФуліганка
Дякую! Якраз дивлюся)
Марічка• 10 апреля 2023
Ответ дляПодмигашка
Светский курорт в Римини или Сан-Ремо, серьезно? Про Сицилию повеселили, где только пляжи Таурмины считаются одни из самых лучших в Италии.
Фуліганка• 10 апреля 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Дякую! Якраз дивлюся)
Еще такой момент. Когда вы планируете ехать? В мая- начале июня часто дожди, при чем нормальные такие - стеной, что ничего не видно. Как повезет. В районе Чинкве Терре горы у самого моря, городки прямо налеплены на скалы, очень красиво, но не знаю, комфортно ли купаться. Дальше на юг скалы от моря уходят, берег более пологий, пляжи в основном камни.
Голова колгоспу
• 10 апреля 2023
Ответ дляПодмигашка
Хочеться пожити в якомусь тихому і приємному місці, а нього можна на ескурсію в більші міста на день поїхати. Шопінг не особливоцікавить, але плануємо їхати вкінці липня або серпень. В Італії не були ніколи взагалі.
Голова колгоспу
• 10 апреля 2023
Ответ дляФуліганка
Плануємо кінець липня-серпень
Фуліганка• 10 апреля 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Плануємо кінець липня-серпень
Самый высокий сезон. Скорее всего выбор у вас будет ограниченным, хотя не знаю, может после ковида что-то поменялось.
Подмигашка• 10 апреля 2023
Ответ дляМарічка
Ок, не светские, многолюдные, это имела в виду.
Насчет Сицилии, остаюсь при своем мнении, там множество прекрасных уединенных бухт с белым песочком.
И еще офигенные Липарские острова
Марічка• 10 апреля 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Для такой задачи идеальна Сицилия. Я бы всем рекомендовала свою первую поездку и знакомство с Италией начинать именно с Сицилии.
У нас на форуме есть замечательная форумчанка, которая ведет очень информативный и интересный блог о своих путешествиях с семьей,
Почитайте ее записи о поездке на Сицилию, рекомендую
Марічка• 10 апреля 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Це самий невдалий вибір планувати відпочинок в Італії у пік сезону. Ціни будуть шалені, навіть на Сицилії, не кажучи вже про спеку.
Голова колгоспу
• 10 апреля 2023
Ответ дляМарічка
Я розумію, але по іншому ніяк не виходить, до того часу діти в школі.
Марічка• 10 апреля 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Можливо ліпше розглядати якусь іншу країну для відпочинку з дітьми?
Я, особисто, завжди тікаю з Італії у серпні, ніколи там не лишаюсь. Це найгірший місяць перебування у цій країні, де лише одне бажання - сидіти під кондиціонером, або у воді. Хоча і вода такої високої температури у серпні, що ніяк не рятує від спеки.
Голова колгоспу
• 10 апреля 2023
Ответ дляМарічка
Теж про це думала, але чоловік вже декілька років говорить про те, як мріє поїхати в Італію нарешті, діти теж. На разі дивимось на північ Італії, Лігурію, як радили вище. Там мало б бути не настільки жарко.
Марічка• 10 апреля 2023
В минулому році в Лігуріі спека сягала до +50 градусів на початку серпня. Ці дні в Лігуріі називають тропічними ночами. Не відомо як у цьому році, але спекотно буде й там. В Італіі вже +30 градусів викликає дискомфорт через високу вологість. Тому і означила, крім пікових цін, дуже спекотний період в Італіі, який припадає на серпень місяць.
Розглядайте тоді відпочинок десь в горах Італіі, там супер комфортно будете себе почувати в серпні з дітьми. Дивіться агрітуризм, де завжди високий сервіс та відмінне харчування з власної екологічної продукції.
Мудробаба• 10 апреля 2023
Ответ дляФуліганка
Парковка в Чинкве-Терре 6 евро в час - не забывайте!
Мудробаба• 10 апреля 2023
Автор, в конце июля- августе везде будет жарко, многолюдно и дорого. Если никогда не были, то вам везде будет интересно, выбирайте по вашему кошельку. Единственный совет: на август надо бронировать заранее, иначе можете не найти ничего дешевле 400 евро за ночь
Фуліганка• 10 апреля 2023
Ответ дляМудробаба
Это вы автору пишите, а не мне. Я никуда не собираюсь.