Навіщо це роблять?
Знаю, що чоловікам частіше перевіряють, один раз чоловікові 3 роки тому, а другий час в травні перевіряли.
Які служби мають право перевірити, а які ні?
Чи не може такий перевіряючий, виявившись шахраєм при посаді, закинути на телефон в цей час якийсь жучок і використовувати інформацію небодросовісно (тобто в своїх особистих корисних інтересах)?
SlawaUkraine• 10 апреля 2023
Ответ дляЕлена 1
В военное время достаточно и этого
по конституции все граждане в правах равны, когда чиновников и судей будут проверять вместе с парнями с улицы тогда все чесно
Ответ дляdemra
Вы что снова оркам инфу сливаете?
Пані, мене ж перевірили і сказали на все добре. Подумайте логічно будь я не мирним населенням, щось би найшли.
Не повірите, кідстаф мій теж мабуть глянули.
Ви просто мрієте бути такий же перевіряльщиком і цим насолоджуватись. Але вас туди не беруть.
Це для Вас як санітарка кричить ’по помитому не ходить’ тільки в сто раз цікавіше?
Ответ дляЧитаю по вечерам
Якщо честно, я й не знала, що жінкам, ’кому за... ’ , Ну тобто 16 р і багааато місяців, теж можуть перевіряти.
Що ж там бачити в таких, як я... Плітки , погода, рецепти
перевіряли в моєї мами, їй 60, на вигляд звичайна пенсіонерка. задавали питання по контактам і дзвінкам тих абонентів, які знаходяться на даний момент в рашці і в Криму (при тому що дзвінки були давні) . вони не дивляться ваші рецепти і т.д, у них спец інстраментальний засіб виявляє потенційні джерела зливу інформації
Ответ дляLina 75
Окуда Вы это взяли?
Закон пожалуйста.
Стаття 1142 Кримінального кодексу України, де передбачена кримінальна відповідальність за несанкціоноване розповсюдження інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану.
Тому уповноважені особи мають право перевірити фото та відео щодо наявності на відповідних пристроях заборонених об´єктів.
SlawaUkraine• 10 апреля 2023
Ответ дляЛеска
А як в туалет ви ходите без тлф??

это засекреченая инфа, нужен допуск не ниже формы X3, ( генералы и депутаты)
Ответ дляЧитаю по вечерам
Отметим вас потом лучше проверим .
Ответ дляCrazy_lady
А теперь условия огласите при которых уповноважені особи можуть перевіряти?
Ответ дляЧитаю по вечерам
А як сопротивлялись людині зі зброєю?
Вони ж тільки слово скажи, то одразу ’я в АТО був, я те, я се, а ти бабо хто така’.
Одного разу чула ще давним давно таку розмову в поїзді, тому вирішила не получается,Але все ж упевнилася, що це не грабіжник, а все ж людина в погонах.
Так ось до чого ця тема.......
Ответ дляCrazy_lady
Не имеют права просто так у прохожих проверять телефон.
Если это происходит не во время комендантского часа, не на блокпосту и это не наряд полиции ’по форме’, то можно с уверенностью сказать, что такого быть не должно.
Ответ дляАрабелла.
На самом деле должны быть основания для проверки. Обоснование ’ в стране война и вы мне подозрительны’ не есть основания
На время военного положения могут устанавливаться отдельные ограничения прав и свобод. Указом Президента Украины «О введении военного положения в Украине» введено ограничение конституционных прав, в том числе и права на приватность, тайну переписки, телефонных разговоров.
Так что полиция имеет право просто подойти и вежливо попросить проверить телефон/документы и тд.
Может вы похожи на человека с какой то их ориентировки
Ответ дляamvroziya
Нет, закон пожалуйста,вы опять цитируете чьи-то фантазии
Ответ дляamvroziya
Они должны показать ориентировку. Это как проверка документов на машину, мотоцикл. На каком основании? У нас ориентировка. На какую модель? На вашу. А у меня какая? Проезжайте
Ответ дляLina 75
Не знаю, пусть он будет вооружен до зубов, я бы без предписания не дала свой телефон на проверку. Пусть бы полицию вызывали, составляли протокол, а я бы встречное заявление составила на этого вояку в тылу с женщинами.
Вы понимаете , что это не нормально и таким бравым воякам нужно тюлей по-закону давать на месте.
Не на меня он нравался
Вашу бы энергию и воинствнность да под Бахмут. Цены б вам там не было!
Вероника-2014• 10 апреля 2023
Ответ дляLina 75
Я бы не дала свой телефон на проверку.
Как это?
На каких основаниях?
Вы даже не сопротивлялись?
Как это?
На каких основаниях?
Вы даже не сопротивлялись?
Без ордера на обыск!