Читаю по вечерам• 10 апреля 2023

Перевірили телефон на вулиці

Навіщо це роблять?
Знаю, що чоловікам частіше перевіряють, один раз чоловікові 3 роки тому, а другий час в травні перевіряли.
Які служби мають право перевірити, а які ні?

Чи не може такий перевіряючий, виявившись шахраєм при посаді, закинути на телефон в цей час якийсь жучок і використовувати інформацію небодросовісно (тобто в своїх особистих корисних інтересах)?
Соната любви• 10 апреля 2023
Ответ дляCrazy_lady
Так они документы предъявят перед проверкой телефона. Почитайте законы, кто и что может проверять у гражданских во время военного положения.
вот если покажут мне судебное решение, на основании которого проводится обыск, в таком случае, да.

предъявить могу только свой паспорт, и то, если он будет со мной.
8Amidala8• 10 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Цирк на плоті.
На море ще ж не сезон, календар бачили?
В Канаду чи кудись ще це зважене ришення , воно не робиться за день-два, та й білети ’на завтра дорогі’, лешевші на потім.
По моєму, ні 1 нестиковки
Цирк на дроті.
Адвокат Пономаренко• 10 апреля 2023
Ответ дляЕлена 1
Вы не забыли ,что в стране война ?
Телефоны проверяют у людей ,которые подозрительны . Посмотрите сколько ловят тех ,кто через мессенджеры сдают позиции наших ребят .
а на основании чего?
scandi• 10 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Удалено администрацией...
автор Читаю по вечерам • 10 апреля 2023
Ответ для8Amidala8
Цирк на дроті.
Ви мабуть вінничанка або хмельничанка, то у вас на дроті. А в нас на плоті
Nat-li• 10 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
У вас-це де?
Арабелла.• 10 апреля 2023
Ответ дляСоната любви
обыск проводится на основании судебного решения.
лезть в мою сумку, рыться в моих вещах никто не имеет права.
Нет там на основании другого закона. Но основание нужно, просто так не могут.
автор Читаю по вечерам • 10 апреля 2023
Ответ дляscandi
Удалено администрацией...
Ні, я трошки втішити людину хотіла, як уміла. Їй треба виживати або виїжджати
Адвокат Пономаренко• 10 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
а як це? На дроті, то зрозуміло. Під куполом цирка ходять по дроту. Якась гімнастка, наприклад. А на плоті це як?
Арабелла.• 10 апреля 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Цирк на воде( на плоту) наверно))
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 10 апреля 2023
Ответ дляЗаза777
Подождите , а с какой целью ? Официально что сказали ?
Бред полный (((
Почитайте теми автора, людина просто розважається
Олечечччка• 10 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Удалено администрацией...
Здесь на подвал могут забрать за что угодно. Например переписка с тем же подружками. Слово - ’орки’ в переписке, это тоже повод. У ребенка проверяли телефон, и поставили на учет за жовто-блакитний флаг за заставке.
Олечечччка• 10 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
А не вариант для Вас уехать на нейтральную территорию то есть за границу?
Пожилые родители и бабушка, животные, всех их не заберешь. Они и держат.
автор Читаю по вечерам • 10 апреля 2023
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Якщо Ви ходите вдень по метро то може й не наражались на перевірку. А от в 21 годині йдучи з електрички через гаражі я й натрапила на перевірку.
Чоловік теж вночі на вокзалі раз.
А другий раз мав брудний одяг, тому перевіриои (з роботи забрьоханий йшов)
8Amidala8• 10 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Київ.
З приводу питання топіку, мені приховувати нічого, під час війни вважаю це доцільним.
Near Mear• 10 апреля 2023
Автор, вы живете в самой свободной и демократической стране мира! И самой богатой! Просто война и вот это вот все...
Pink Swan• 10 апреля 2023
Ответ дляСоната любви

Законы вы так и не прочли судя по всему 🤭 То, что вы их не знаете, не означает, что не должны выполнять.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 10 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Чоловік теж вночі на вокзалі раз.
І це дуже добре, що все ж таки є перевірки підозрілих осіб. Перевірили, вибачилися, проблем нема)
NastyushaK• 10 апреля 2023
Ответ дляNear Mear
Шо всьо ’Киевский режим’ жизни не дает?
Или все же может быть мразь что пришла на нашу землю и сносит наши города?
автор Читаю по вечерам • 10 апреля 2023
Ответ дляNear Mear
Я надіюся, щр перше речення то сарказм.
Я з часів Брєжнєва і понині таких цимусних часів не застала)))
Хоча бували різні
автор Читаю по вечерам • 10 апреля 2023
Ответ для8Amidala8
Київ.
Так я ж така сама, аби в банк не влізли
Near Mear• 10 апреля 2023
Ответ дляNastyushaK
Шо всьо ’Киевский режим’ жизни не дает?
Извините, вы мне не напомните, николаевские судостроительные заводы тоже они снесли? И другие промышленные объекты...
kissaniya• 10 апреля 2023
Ответ дляSlawaUkraine
В нашей стране возможно все ;-)
Это у этого пользователя возможно всё
Nat-li• 10 апреля 2023
Ответ дляNear Mear
Куда же без канадского обсиралова. Ну ни одной темы не пропустит....
Олечечччка• 10 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Я надіюся, щр перше речення то сарказм.
Хоча бували різні
А скільки ж вам років? Що ви пожили за часів Брежнєва?
Near Mear• 10 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Я надіюся, щр перше речення то сарказм.
Хоча бували різні
Да какой сарказм? Об это везде и постоянно говорят и пишут.
Near Mear• 10 апреля 2023
Ответ дляNat-li
Что, мадам, правда глаза колет?
8Amidala8• 10 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Я надіюся, щр перше речення то сарказм.
Хоча бували різні
Так ніхто не збирався і не марив під час війни жити, здавалося ті часи давно минули і людство вже більш розвинуте і такої халепи робити не буде. Але ж ні, мабуть занадто добре жили..
автор Читаю по вечерам • 10 апреля 2023
Ответ дляОлечечччка
Ні, тіткою-квіткою не була, Але ж жила.
Я ж вище сказала, скільки мені років: 16 р і багато місяців.
kissaniya• 10 апреля 2023
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Мне кажется она психически не совсем здорова. Прямо вот со справкой