Пампушечка• 10 апреля 2023

Як Ви навчилися писати польською?

Розуміння-говоріння ще більш-менш.
З письмом постійно роблю помилки.
Хто здавав тест на рівень володіння мовою?
Як навчилися писати?
Цікавить різний досвід.
Буду дуже вдячна.
Мудрецыха мира• 10 апреля 2023
Послухаю
Мать драконов• 10 апреля 2023
Занималась с репетитором. Много читала,писала.
Мать драконов• 10 апреля 2023
Вы собираетесь сдавать экзамен на В1?
автор Пампушечка • 10 апреля 2023
Ответ дляМать драконов
Вы собираетесь сдавать экзамен на В1?
Є можливість спробувати здати безкоштовно в кінці травня.
Але я дуже хвилююся. Проходжу аналогові тести минулих років, то все виходить, крім написання творів.
Дуже-дуже важко, плутаю букви.
І от не знаю, що робити, чи встигну я до того часу підготуватися.
Чи ризикувати здавати.
Мать драконов• 10 апреля 2023
Ответ дляПампушечка
Дуже-дуже важко, плутаю букви.
Чи ризикувати здавати.
Бесплатно? Интересно. Мой муж сдавал. Живет в Польше 7 лет,но грамматикой 5 месяцев занимался с репетитором 2 раза в неделю. Постоянно что-то писал, делал задания, куча учебников,сдал на 87%.На экзамене нет возможности писать на черновике,все очень быстро.
Сиреневая цапля• 10 апреля 2023
Багато читати. З´явиться ’насмотрєнность’ і будете знати де яку букву чи двузнак правильно вставити. Ну і правила ніхто не відміняв. В польській дуже чіткі правила після яких букв пишеться ż, rz і мало вийнятків
автор Пампушечка • 10 апреля 2023
Ответ дляМать драконов
Так, це програма для українців, для випускників безкоштовних курсів.
автор Пампушечка • 10 апреля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Дякую!
Читаю багато. Від 20 сторінок на день+інстаграм весь польськомовний.
сладкий_ноябрь• 10 апреля 2023
Чем больше будете читать, тем больше будете писать правильно, видеть нужные окончания, обороты речевые и тд
АнтиТроль• 10 апреля 2023
Ответ дляПампушечка
Так це не той екзамен,він у вас не буде котируватися наприклад при подачі на резидентаНащо вам його здавати,просто для себе
автор Пампушечка • 10 апреля 2023
Ответ дляАнтиТроль
Ні. Це для випускників курсів йде фінансування на держ.іспит.
Мать драконов• 10 апреля 2023
Ответ дляПампушечка
Так это просто экзамен или на сертификат В1?
Мавка• 10 апреля 2023
Начинала учить язык с грамматики, потом много читала и писала. Сдала гос экзамен по итогу, учила еще в Украине
автор Пампушечка • 10 апреля 2023
Ответ дляМать драконов
Сертифікат державного зразка на В1 і В2. Фінансування вибила фірма, яка проводила курси.
Сиреневая цапля• 10 апреля 2023
Ответ дляПампушечка
Дякую!
Тоді слова вам з часом примелькаються, і ви інтуїтивно будете правильні літери вставляти. А, ще є перевірочні слова, або відмінювання, якщо сумніваєтесь в якійсь літері - повідмінюйте слово, множину на однину змініть, так теж допомагає
сладкий_ноябрь• 10 апреля 2023
Ответ дляПампушечка
Дуже-дуже важко, плутаю букви.
Чи ризикувати здавати.
А где именно их можно сдать? Я б пошла
Мать драконов• 10 апреля 2023
Ответ дляПампушечка
Повезло. Так это стоит 680 зл,если не ошибаюсь. Экзамен сложный. Основной упор на письменную часть. Учитывается даже правильное написание букв. На восприятие текста тоже было сложно,быстро читали,муж говорил.
АнтиТроль• 10 апреля 2023
Ответ дляМать драконов
Це в автора,щось інше
автор Пампушечка • 10 апреля 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
А где именно их можно сдать? Я б пошла
В Жешуві, для тих, хто вчиться від програми з американським фінансуванням
автор Пампушечка • 10 апреля 2023
Ответ дляАнтиТроль
Це в автора,щось інше
Ні, це цей дороговартісний іспит.
От тому я і думаю, як мені підготуватися.
Читаю по вечерам• 10 апреля 2023
Я вчилася по старій польській книжці
Мать драконов• 10 апреля 2023
Ответ дляПампушечка
Ні, це цей дороговартісний іспит.
Ваш экзамен состоит из 2-х частей? Идет 2 дня?
Мать драконов• 10 апреля 2023
Ответ дляПампушечка
Ні, це цей дороговартісний іспит.
Еще муж постоянно слушал уроки с сайти лингвист.ру. Это российский сайт,но там очень толково составлены уроки и задания по грамматике
АяВсёЗнаю• 10 апреля 2023
Ответ дляПампушечка
Ні, це цей дороговартісний іспит.
Так а смысл нервничать, это ж не сертификат. :)))
Просто типа экзамен. Ни на что не влияет
автор Пампушечка • 10 апреля 2023
Ответ дляМать драконов
https://certyfikatpolski.pl/o-egzaminie/przykladow...

5 частин. Майже 4-5 годин загальна тривалість
Мать драконов• 10 апреля 2023
Ответ дляПампушечка

Да,это он. Готовьтесь,у вас есть возможность получить его бесплатно.
автор Пампушечка • 10 апреля 2023
Ответ дляМать драконов
Переживаю дуже.
Дякую Вам велике
всегдаДаДа• 10 апреля 2023
Как раз учусь с репетитором. Очень тяжело идет
Г@Л@В@ломка• 10 апреля 2023
Ответ дляПампушечка
Дуже-дуже важко, плутаю букви.
Чи ризикувати здавати.
Я дивилася фільм „uczmy się polskiego „ в кінці кожної серії всі діалоги дублюються титрами . Ставила на паузу і все це писала в блокнот. Не читала ні разу , але швидко став зрозумілий алгоритм побудови слів і черговості букв при певних звуках . Зараз читаю , пишу без помилок і працюю на місці польського бухгалтера , яка вийшла на пенсію
автор Пампушечка • 10 апреля 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Супер! Яка Ви молодець!
За який час вийшли на такий рівень?