Червона калина• 10 апреля 2023
Признаёт ли ПЦУ матушку Алипию?
Если заберут Голосеевский монастрырь, матушка Алипия где будет?
Море_море_я_скучаю• 11 апреля 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Ага, т е пусть прихожане прогинаются?) Ну-ну)
Ваш коментар не має логічного зв´язку з викладеним у коментарі, на який ви нібито відповідаєте. Чомусь не дивуюся
З часом спробуйте перечитати спокійно
Мама фіфті цента• 11 апреля 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
З часом спробуйте перечитати спокійно
У меня нет цели вам что-то доказать. Я пишу лишь то, что воцерковленная паства УПЦ не пойдёт в ПЦУ.
Море_море_я_скучаю• 11 апреля 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Звісно немає, ви просто дуже наочний приклад алонічності, проблем з критичним мисленням і вмінням послідовно доводити завершену думку. З таким ’набором’ щось довести практично нереально. Але релігія - це не про логіку. А як бачимо з того, що поширює мп - ще й не про правду, на жаль. Я агностик, мені й пцу не близька. Але цинічна брехня рпц/УПЦ/мп вражає, ще більше вражає, як багато людей не те, що цього не помічають - вони тупо зомбовано блокують сприйняття фактів
Море_море_я_скучаю• 11 апреля 2023
У коментарі вгорі треба читати (телефон пожартував):
алонічності - алогічності
вмінням - невміння
алонічності - алогічності
вмінням - невміння
Мама фіфті цента• 11 апреля 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Я выше писала, что я не православная. Здесь пишу то, что слышу лично от людей.
Море_море_я_скучаю• 11 апреля 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Ага, вірю... Особливо коли Вам факти, а ви суто випадково алогічні спостереження, які дуже суголосні рашапропаганді й ніяк не можуть бути перевірені. Усі збіги випадкові
Мама фіфті цента• 11 апреля 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Так потому, на ваш взгляд, и нелогичные, что я не сильна в православной терминологии и просто своими словами говорю, то что слышу
но я уже поняла, куда вы меня записали
Море_море_я_скучаю• 11 апреля 2023
Ответ дляМама фіфті цента
но я уже поняла, куда вы меня записали
Я вам прямо вказала, де к вас підміна понять, логічні баги А ви все ’не помічаєте’
Вірю, переживайте далі з наївним
за знайомих, які прямо повільно за РПЦ
Вірю, переживайте далі з наївним
за знайомих, які прямо повільно за РПЦ
Мама фіфті цента• 11 апреля 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Вірю, переживайте далі з наївним
за знайомих, які прямо повільно за РПЦ
Вірю, переживайте далі з наївним
за знайомих, які прямо повільно за РПЦ
Они из УПЦ, а не рпц
Море_море_я_скучаю• 11 апреля 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Они из УПЦ, а не рпц
Погортайте вгору, там ´ факти, чому пцу досі де-факто частина РПЦ за їхнім же Статутом.
Мама фіфті цента• 11 апреля 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Там тема про беженцев интереснее. Сорри)