Copy-Paste• 10 апреля 2023
Глюкозотолерантний тест
Дівчата, підкажіть, може хтось знає.
Сьогодні сдавала ГТТ, випила швидко (ну чогось мене не попередили що треба повільно), через годину мені було вже погано, а за дві години я мало не знепритомніла у туалеті (пішла вмитися, бо було дуже погано), просто потемніло в очах і впала, але за кілька хвилин прийшла в себе.
Оце не можу зрозуміти, погано коли після глюкози погано робиться, чи коли, навпаки, немає ніякої реакції на неї?
Copy-Paste
• 10 апреля 2023
І взагалі сьогодні погано себе почуваю, після обіду почала боліти голова і досі не відпускає.
Планшетница• 10 апреля 2023
Треба помалу пити. Я випила залпом - то мене і тошнило, і глюкоза була така що перездавала.
Copy-Paste
• 10 апреля 2023
Ответ дляПланшетница
В інструкції написано випити протягом 5-7 хвилин мілкими ковтками
Та хіба ж я її читала)
Оксана-004e• 10 апреля 2023
Мне тоже его надо сдать а я боюсь что плохо станет или срачка нападёт.
Кому как было плохо от него?
Ответ дляОксана-004e
Кому как было плохо от него?
Вы главное пейте его медленно, небольшими глотками. Моя акушерка говорила выпить глюкозу в течении 10 минут, потом можно пить обычную воду без газа. Я вообще не чувствовала особого дискомфорта. Просто эта вода не вкусная и очень сладкая
Мрії у вирії• 10 апреля 2023
Я сдавала на прошлой неделе, выпила тоже быстро, потом воду пила. Все нормально прошло. А результат у вас какой? Мне кажется правильнее по нему судить будет. Может вам плохо от голода стало?
Диверсификация• 10 апреля 2023
Я не сдавала даже его. У меня такой жуткий токсикоз был, я без укола не могла выпить воды. Врач не наставала, медсестры в жк напоминали несколько раз и все
Вельшановна• 10 апреля 2023
Скажу так - нормальна реакція. Під час другої вагітності робила - теж намучилася, так тошнило і мутило, дитина у животі аж скакала. З цукром ніколи проблем не було. У третю вагітність не захотіла більше мучитися - відмовилася від тесту.
Оксана-004e• 10 апреля 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Можно запить потом ее? Хорошо. Наверное с вечера лоперамида выпью
Планшетница• 10 апреля 2023
Ответ дляОксана-004e
Можна, водою без газу.
Зараз в глюкоза лимонну кислоту добавляють, то не така приторна
Оксана-004e• 10 апреля 2023
Ответ дляПланшетница
Можна, водою без газу.
Спасибо, таки пойду сдаваться
Ганцю в кєдах• 10 апреля 2023
Недавно сдавала, сразу наколотила дома,и врач посоветовала добавить немного лимонного сока. Выпила нормально,кроме голода не было никакого дискомфорта на протяжении 2 часов. Обмороки посещают иногда когда нет свежего воздуха,в душном помещении. В результатах теста есть сомнения лично у меня,ну это скорее вопрос к лаборатории,придется через время пересдавать...
Кукусикиииииии• 10 апреля 2023
Ответ дляДиверсификация
И я не сдавала, никто ничего не говорил
Copy-Paste
• 13 апреля 2023