Закусенец• 10 апреля 2023

в Норвегии ещё дают жилье

На год проживание бесплатное или продлевают может эту программу?
Печенюшка• 10 апреля 2023
Ответ дляKriskaA
Ясно что будут давать - на халяву молодые бабы и дети привалили...
Крім того, Норвегія не закрита країна))) там багато емігрантів, з Литви, Латвії, Польщі.

Їм наші жінки з дітьми це не якийсь клад. Перечекати війну дадуть, залишаться тільки самі пробивні, наполегливі і готові до чорних робіт на початках без мови

KriskaA• 10 апреля 2023
Ответ дляПеченюшка
Немає проблем, але я спостерігаю за блогом однієї біженки в Норвегії, то умови звичайно шикарні, проживання, але прогрес на курсах такий собі. Його зовсім немає. Та й вона якось особливо не прагне.
Так отож. Однокласниця вже 20-ть років в шлюбі за норгом - вивчила як миленька.
Домовенок Кузя• 10 апреля 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Когда тут пишут - шикарная природа вокруг жилья, лес, озеро - вы уточняйте, что без машины это полный капец. Потому что добираться до автобусной остановки пешком можно и два часа.
Мои на машине, без машины и правда далеко может быть до транспорта
Печенюшка• 10 апреля 2023
Ответ дляДуб береза
Так, дають
Я не в Норвегії, але їздила в гості до подруги, яка там з осені
Квартира в таунхаусі, три кімнати, нові меблі, поряд парк
Природа шикарна
Вона працює баристою в кафе
Їй одній трикімнатна квартира? Чи підселяють людей?
Дуб береза• 10 апреля 2023
Ответ дляПеченюшка
Вона і дитина 12 років
Нікого не підсиляють
Там наче так не практикують
Нога на ногу• 10 апреля 2023
Ответ дляЛетчица
Бо там держава фінансує, люди платять податки. А ми хочемо зарплату в конвертах і щоб нас хтось утримувпв. Хто саме цей ’хтось’ має бути?
якийсь Вася ,що живе на зарплату 6300 і гроші від здачі квартири своєї бабці ,а ще з них утримує 2 дітей і батьків .Але має безкоштовно давати жити .Порівнюють багаті країни і нас .
Губной рояль• 10 апреля 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Да, знакомые приезжали и машину забрали. В прошлом году без нее сразу выехали.
Печенюшка• 10 апреля 2023
Ответ дляДуб береза
Вона і дитина 12 років
Нікого не підсиляють
Там наче так не практикують
Бо я чула що через наплив наших уже почали підселяти
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 10 апреля 2023
Подруга уехала 1,5 месяца назад, и ей дали жилье в городе у моря.
Но скоро ей опять предстоит переезд.
А другие в лагере жили сначала с соседями за занавеской. Забыла, как город называется, где лагерь расположен.

Губной рояль• 10 апреля 2023
Ответ дляПеченюшка

Так они втрой год учить язык будут. Смогут и не на черных работах. Особенно молодые
Печенюшка• 10 апреля 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Но скоро ей опять предстоит переезд.
Усі спочатку в лагері живуть, дехто не витримує і їде додому, потім мутак, а вже потім якесь житло
Баррикадница• 10 апреля 2023
виллу всем предоставляют и личного шофера
Дуб береза• 10 апреля 2023
Ответ дляПеченюшка
Це може на перших етапах
А потім розселяли окремо навіть батьків від дорослих дітей
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 10 апреля 2023
Ответ дляПеченюшка
Ну вот она избежала лагеря, повезло. Прилетела в Берген, ее сначала поселили в гостиницу, а потом распределили в другой город.
А после нее стали людей направлять в лагерь, даже из других городов.
Летчица• 10 апреля 2023
Ответ дляНога на ногу
Ну от так і виглядає....
До речі, моя подруга живе в Норвегії 15 років, заміжня за норвегом і життя не біженки в Норвегії не таке безхмарне. Особливо, коли чоловік роботу втратив, а кредити платити треба.
Печенюшка• 10 апреля 2023
Ответ дляГубной рояль
Я вас прошу)))) дехто з біженців які приїхали в минулому році тільки на курси пішли, мова складна, до рівня б2 її за два роки не вивчити. Це треба персонального репетитора наймати.

На курсах де 20 чоловік можна отримати якусь базу з граматики, та базову лексику. Але як і всюди, треба приділяти багато часу самостійній роботі

З наших блогерів у Норвегії, яких я дивлюсь, за рік ніхто не заговорив навіть на рівні а2
Дуб береза• 10 апреля 2023
Ответ дляПеченюшка

Бо вони блогери, їм треба блоги знімати, а не мови вчити
Ті, що саме вчать, то на блоги часу не мають
Але мова важка, тут безперечно
Губной рояль• 10 апреля 2023
Ответ дляПеченюшка

У нас у друга дочка с парнем. Уехали за пару дней до начала войны. Где-то с апреля там. С осени на курсах. Живут на юге. Очень довольны. Перетянули Тула мам своих с младшими детьми. Возвращаться не собираются. Мамам прекрасных работ не будет. А у молодёжи уже куча планов
Щастя-здоровля• 10 апреля 2023
Ответ дляЛетчица
Ага тут одна мадама скандал на всю Німечину щакатила, бо чоловікуподатки вирахували а вдома такого не було...

Печенюшка• 10 апреля 2023
Ответ дляДуб береза
Але мова важка, тут безперечно
Її не вчити треба, а зубрити. І курсів то дуже мало. 20 відсотків від потрібного.

Тому хто хоче пересидіти - певно Норвегія найкраща країна. Хто захоче залишитись - не природу розглядати а денно и нощно вчити мову.

Але вони офіційно заявили що приймуть лише 70000 біженців з України. Поки прийняли щось до 40000
Щастя-здоровля• 10 апреля 2023
Але не дають тим, хто мав захист в іншій країні..
Печенюшка• 10 апреля 2023
Ответ дляГубной рояль
Тож нехай складеться у них якнайкраще. Вчать мову нехай дуже наполегливо.

Бо без соціала Норвегія дуже дорога країна.
Печенюшка• 10 апреля 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Зараз уже рідше таким дають, хоча дають.

Можуть не давати бо до початку війни не жив в Україні, працював за кордоном. Хоча є громадянином України
Дуб береза• 10 апреля 2023
Ответ дляПеченюшка

мені навпаки на природі краще всього вчитись, тому не погоджуюсь, що вона заважає
Печенюшка• 10 апреля 2023
Ответ дляДуб береза
Усе залежить від людини насправді. Знаю таких хто проживши в Англії по 20 років (бо я там була) мають елементарний словарний запас і працюють на самих простих роботах. З чоловіками англійцями. Бо немає мови. За 20 років маючи тверде плече і чоловіка нейтіва не вивчили
Домовенок Кузя• 10 апреля 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Дают, родители из Англии переехали, главное закрыть все карточки и отменить выплаты
НеГолосую• 10 апреля 2023
Что то не верится что гражданство Норвегии так легко дают
Задолбулька• 10 апреля 2023
Ответ дляПеченюшка
Не будуть давати. Це все брєд. Почитайте вимоги до надання громадянства в Норвегії. Більше 8 років проживання, мова на рівні б2 і екзамен по історії, традиціям і т.д. не думаю що для наших зроблять якесь виключення
Так це супер умови. Уже рік пройшов. Ще 7 попрацювати, мову до б2 за цей час легко вивчити, а екзамен то фігня взагалі. І ти отримав громадянство крутої країни. Став білою людиною.
Печенюшка• 10 апреля 2023
Ответ дляНеГолосую
Не дають так легко, не вірте
Дуб береза• 10 апреля 2023
Ответ дляЗадолбулька
Ми наче не чорні, щоб ставати білими🤔