жижифреймут• 11 апреля 2023

Помилилася в каші для прикорму

Через те що понадіялася на подружку і сама все не перевірила.
Чи не критично, якщо першу кашу дитині в прикорм дати вівсяну молочну? Наслідків я не бачу, оеакції ітд, але хвилююся, щоб не нашкодила здоров‘ю в цілому.(я про те, що спочатку треба було гречану, потім рис/кукурудза, і безмолочні. А не овес молочну одразу((
Качка в тапцях• 11 апреля 2023
люди на манной выросли

САМ_ТАКОЙ• 11 апреля 2023
Ничего не будет, успокойтесь
автор жижифреймут • 11 апреля 2023
Ответ дляКачка в тапцях
люди на манной выросли
Ну тоді дефіцити кругом були
Та й їх здоров‘я під питанням
Ластовиння• 11 апреля 2023
любу можна давати першою
Качка в тапцях• 11 апреля 2023
Ответ дляжижифреймут
Ну тоді дефіцити кругом були
Та й їх здоров‘я під питанням
со здоровьем будет все отлично!!! Считайте, что сегодня был дефицит каш
Голена блондинка• 11 апреля 2023
Сейчас модно апельсины, авокадо и грибы в прикорм давать. А Вы, автор, о каше переживаете
Nadine23• 11 апреля 2023
То рахуйте що вже дали алерген,якщо реакції не було,то через два дні можна новий алерген вводити.
автор жижифреймут • 11 апреля 2023
Ответ дляNadine23
Капєц. Дурна моя голова
Тобто якщо вона банку каші з‘їла, то значить з гоютеном все ок??
Як взагалі гоютенова та непереносимість би виглядала?
автор жижифреймут • 11 апреля 2023
Ответ дляNadine23
Я ж не один день дала. Я открила банку, і вперьод(

Nadine23• 11 апреля 2023
Ответ дляжижифреймут
Ну то вже як є. Якщо дитині більше 7 місяців, то і далі її можна давати.
автор жижифреймут • 11 апреля 2023
Ответ дляNadine23
Майже 9
То підкажіть, чи можна зтверджувати що немає непереносимості глютену вже?
Nadine23• 11 апреля 2023
Ответ дляжижифреймут
Майже 9
Думаю що так. Але краще почитайте групу в Фейсбуці - Прикорм,його хитрощі та нові ідеї.
Там багато чого корисного і це там є схеми з кашами і алергенами.
Железобетон• 11 апреля 2023
Ответ дляжижифреймут
Майже 9
Ну конечно!
Дался вам этот модный диагноз. Это крайне редкое заболевание.
ничевока• 11 апреля 2023
Нестрашно. Соседка в 4 месяца кукурузные палочки малому покупала. То есть совсем не имею ввиду детское питание. И ничего.
Nadine23• 11 апреля 2023
Ответ дляжижифреймут
Капєц. Дурна моя голова
Почитала тільки що в цій каші лише сліди глютену. Щоб насправді запропонувати, то потрібно булгур або кус-кус. Так що невідомо ще чи є в вашої дитини алергія на глютен.
Забобонний фрукт• 11 апреля 2023
Ответ дляжижифреймут
Майже 9
А почему она должна быть? Целиакия - редкое наследственное заболевание.
Грушки-яблочки• 11 апреля 2023
Ответ дляжижифреймут
Капєц. Дурна моя голова
У моєї дитини це виглядало як дерматит. Чухалося під колінами, щоки червоні були. Але то не прям генетична непереносимість, а просто організм ще не вмів таке перетравлювати. Років до 2.5 навчився) а то і раніше.
Я только за!• 11 апреля 2023
Ну дали то дали, то не є найбільшою вашою проблемою. Якщо не буде висипань, то добре. Вівсяну кашу не рекомендують першою тільки через її можливу алергію. Все! А якщо ваша дитина добре перенесе, то й добре. Потім наступну введете.