жижифреймут• 11 апреля 2023
Помилилася в каші для прикорму
Через те що понадіялася на подружку і сама все не перевірила.
Чи не критично, якщо першу кашу дитині в прикорм дати вівсяну молочну? Наслідків я не бачу, оеакції ітд, але хвилююся, щоб не нашкодила здоров‘ю в цілому.(я про те, що спочатку треба було гречану, потім рис/кукурудза, і безмолочні. А не овес молочну одразу((
жижифреймут
• 11 апреля 2023
Ответ дляКачка в тапцях
люди на манной выросли
Ну тоді дефіцити кругом були
Та й їх здоров‘я під питанням
Качка в тапцях• 11 апреля 2023
Ответ дляжижифреймут
Ну тоді дефіцити кругом були
Та й їх здоров‘я під питанням
со здоровьем будет все отлично!!! Считайте, что сегодня был дефицит каш
Голена блондинка• 11 апреля 2023
Сейчас модно апельсины, авокадо и грибы в прикорм давать. А Вы, автор, о каше переживаете
жижифреймут
• 11 апреля 2023
Ответ дляNadine23
То рахуйте що вже дали алерген,якщо реакції не було,то через два дні можна новий алерген вводити.
Капєц. Дурна моя голова
Тобто якщо вона банку каші з‘їла, то значить з гоютеном все ок??
Як взагалі гоютенова та непереносимість би виглядала?
жижифреймут
• 11 апреля 2023
Ответ дляNadine23
Я ж не один день дала. Я открила банку, і вперьод(
жижифреймут
• 11 апреля 2023
Ответ дляNadine23
Ну то вже як є. Якщо дитині більше 7 місяців, то і далі її можна давати.
Майже 9
То підкажіть, чи можна зтверджувати що немає непереносимості глютену вже?
Железобетон• 11 апреля 2023
Ответ дляжижифреймут
Майже 9
Ну конечно!
Дался вам этот модный диагноз. Это крайне редкое заболевание.
ничевока• 11 апреля 2023
Нестрашно. Соседка в 4 месяца кукурузные палочки малому покупала. То есть совсем не имею ввиду детское питание. И ничего.
Ответ дляжижифреймут
Капєц. Дурна моя голова
Почитала тільки що в цій каші лише сліди глютену. Щоб насправді запропонувати, то потрібно булгур або кус-кус. Так що невідомо ще чи є в вашої дитини алергія на глютен.
Забобонний фрукт• 11 апреля 2023
Ответ дляжижифреймут
Майже 9
А почему она должна быть? Целиакия - редкое наследственное заболевание.
Грушки-яблочки• 11 апреля 2023
Ответ дляжижифреймут
Капєц. Дурна моя голова
У моєї дитини це виглядало як дерматит. Чухалося під колінами, щоки червоні були. Але то не прям генетична непереносимість, а просто організм ще не вмів таке перетравлювати. Років до 2.5 навчився) а то і раніше.
Я только за!• 11 апреля 2023
Ну дали то дали, то не є найбільшою вашою проблемою. Якщо не буде висипань, то добре. Вівсяну кашу не рекомендують першою тільки через її можливу алергію. Все! А якщо ваша дитина добре перенесе, то й добре. Потім наступну введете.